رفت و آمدهای مکرر در قلب کوه های دنج آلپ باواریا (اینبار کنفرانس سران کشورهای G7)

0 7
۰
(۰)

“Schloss Elmau” هتل دو لوکس “الماو” اوائل قرن بیستم در قلب کوههای آلپ در منطقه باواریا بنا گردید .

نمونه هائی از لوازم لوکس دکوراسیون مورد نظر برای پذیرائی از سران G7 در دامنه های کوه های آلپ در باواریا از کمپانی B&B تهیه گردیده بود در اینجا می آوریم .

رستوران های متعدد با سبک های مختلف طراحی شده اند.

هتلی در درون هتلی دیگر با ۴۷ سوئیت ، رستوران های متعدد ، سالن های مختلف ،کتابخانه ، تراس ، آبگرم محلی که تجربه بی نظیری برای میهمانان فراهم می آورد.

این مکان با حفظ همه جذابیت های قدیمی اما بسیار مدرن دکور شده بود ، و فضائی منحصر به فرد و صمیمی برای سران گروه ۷ مهیا گردیده است.

لوازم کاملا مناسب این مکان معتبر از شرکت B&B تهیه گردید که در میان آنها صندلی های HUSK طراحی شده توسط Patricia Urquiola”پاتریشیا اورکیولا برای رستوران انتخاب شده اند.

برای سالن استراحت مبل های راحتی RAY طراحی شده توسط “Antonio Citterio ” آنتونیو چیتری انتخاب شده است.

RAY یگ طراحی موفق است که همزمان تعادل میان کاربرد و زیبایی را برقرار نموده است . این مبل برای عمر طولانی طراحی شده است

گرچه منطقه باواریا در قلب کوههای آلپ همواره زمستانهای سردی دارد ، لیکن آب و هوای سالم این ارتفاعات در کمتر نقطه ای مشابه دارد .

امکانات مختلفی برای کنفرانس ها و سمینار ها پیش بینی شده است به همین جهت بسیاری از گردهم آئی های مهم جهانی در این هتل برگزار می شود.

استخر سرپوشیده موجود در هتل از دیگر امکانات رفاهی این مجموعه می باشد.

دکوراسیون استفاده شده در اتاقهای هتل همگی از سیستم های تولیدی شرکت B&B می باشد ،

برای استراحت در محوطه باز هم از مدل “Husk” که برای این منظور طراحی شده است این صندلی از یک بدنه از جنس مقاوم و سخت به رنگ سفید و دو عدد کوسن نرم اما با متریال مقاوم که با رنگهای مختلف قابل تهیه می باشد ، تشکیل شده است

صندلی های ” Tabano” توسط Patricia Urquiola” پاتریشیا اورکیولا . و در سال ۲۰۱۴ طراحی شده است و به دو منظور استفاده در محوطه باز و بسته قابل استفاده می باشد ، این صندلی با دو نوع رویه چرم و پارچه و یا تلفیق ایندو قابل سفارش می باشد . از این مدل از صندلی هم در اتاقها و هم در سایر محل های استراحت در هتل استفاده شده است .

برای بخش آب گرم صندلی “Landscape” طراحی شده توسط Jeffrey Bernett ” جفری برنت در نظر گرفته شده است.
یک نشیمن فوق العاده راحت که روی یک قاب فلزی سوار شده است و به منظور افزایش راحتی و ظرافت در طول سالها ، تمامی جزئیات آن مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است و در نتیجه نشیمنی با پشت سری آهنربائی و تمامی ظرافت های مورد نظر تولید شده است .

سران هشت کشور صنعتی که امسال با حذف روسیه به دلیل بحران اکراین به هفت کشور تقلیل یافته بودند ، در ۷و ۸ JUNE امسال در باواریا و در هتل “Schloss Elmau گرد هم آمدند .

نمائی از یکی ازسوئیت های جدید هتل که با دکوراسیون مدرن و زیبا و با استفاده از صندلی “HUSK” ,و سوفای هاسک و سایر اقلام تولیدی جدید و مدرن دکور شده است .

امکانات جدیدی شامل ۴۷ سوئیت در دل این هتل برای پذیرائی از سران بزرگترین گشور های تصمیم گیر صنعت و تجارت جهان با دکوراسیونی بدیع از تولیدات شرکت B&B که شهرت جهانی در این زمینه دارد ، آماده شده بود.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد