رستوران Ore-no Kappa به طراحی شرکت YO در هنگ کنگ چین

0 1
۰
(۰)

گروه Ore-no برای راه اندازی اولین رستوران در خارج از ژاپن، هنگ کنگ را انتخاب کردند.این اولین باری بودکه آن ها کارشان را خارج از ژاپن گسترش می دادند.
معمار این پروژه می گوید: به منظور گسترش برند Ore-no مهم ترین نکته معرفی نسل جدیدی از سبک Wa ژاپنی است.برای اینکه این ایده تبدیل به واقعیت شود من سعی کردم یک سبک جدید ژاپنی با الگو و شکلی جدید معرفی کنم.تملم طراحی شامل ۵ ماده سنتی ژاپنی می شود.این مواد عبارتند از:چوب سرو ژاپنی،خاک،lacquer(چوب صیقل داده شده)،کاغذ و جوهر.این عناصر به طور متناوب با الگوهای متفاوت نشان داده شدند که تعادل خوبی بین سبک ژاپنی Wa و فضاهای مبتکرانه ایجاد می کند.

در ژاپن ما برای بیان زیبایی از تضاد و سایه استفاده می کنیم.در این پروژه مواد سنتی ژاپنی و اشکال و الگوهای جدید بزرگترین نقطه تضاد هستند.

در این رستوران فضایی مانند اثری هنری ایجاد شده است.این کار به طراحی Hiroshi Kanazawa انجام شده است که ۳۵۰ متر مربع مساحت دارد و در طراحی آن از رنگ های سرد و در تضاد هم و رنگ های بژ و سیاه استفاده شده است.
نور و سایه ها در طراحی این رستوران با دقت بسیاری انتخاب شده اند.طراحی این فضا به گونه ای جذاب و جدید است که باعث جذب افراد و لذت بردن از فضاهای مختلف آن می شود.

معمار: YO/Hiroshi Kanazawa
موقعیت: Lan Kwai Fong, Central, Hong Kong
طراح:Hiroshi Kanazawa
مساحت:۳۵۰ متر مربع
سال ساخت پروژه:۲۰۱۵
منابع:

Home


http://www.guiltymag.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد