راهنمای خرید و استفاده از پاف در دکوراسیون

32
۰
(۰)

در کل می توان گفت اگر به دنبال یک صندلی کوچک و راحت هستید که بتوانید به راحتی بر روی آن استراحت کنید یک پاف به دکوراسیون خانه خود اضافه کنید و با خرید پاف، دکوراسیون خانه خود را جذاب تر کنید. پاف ها به شکل گرد و مربعی در بازار موجود هستند و  در نوع خود دارای کاربردهای متفاوتی هستند، به عنوان مثال شما می توانید از آنها به عنوان یک صندلی نرم، یک زیرپایی و یا حتی به عنوان یک میز عسلی در کنار مبل اتاق نشیمن خود استفاده کنید؛ بنابراین اگر شما به دنبال یک مبلمان خاص و کاربردی هستید که بتوانید به صورت خلاقانه در دکوراسیون داخلی و خارجی خانه خود از آن استفاده کنید، خرید پاف ها را در لیست مبلمان خود قرار دهید. در ادامه مطلب به کاربرد پاف ها در دکوراسیون خانه پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

پاف در دکوراسیون

پاف یا پوف چیست؟

پاف یک صندلی نرم و سبک است که همانند یک کوسن گرد بزرگ دارای چندین کاربرد است. بسیار شبیه میزهای عثمانی است. تفاوت پاف ها با میزهای عثمانی در این است که این کیسه های کوچک کمی از میزهای عثمانی کوچکتر هستند و فضایی برای ذخیره سازی ندارند. در بیشتر موارد از پاف ها به عنوان صندلی برای دور میز اتاق نشیمن استفاده می شود؛ اما برخی از مردم از این عناصر به عنوان مکانی برای استراحت پای خود در هنگام نشستن بر روی مبل و برخی دیگر از آنها به عنوان میزهای عسلی استفاده می کنند. شما می توانید از تمام کاربردهای پاف در خانه استفاده کنید یک روز به عنوان صندلی و روز دیگر آن را به عنوان میز عسلی در گوشه اتاق نشیمن خود قرار دهید.

پاف در دکوراسیون

نحوه انتخاب یک پاف مناسب برای دکوراسیون خانه

با توجه به تطبیق پذیری پاف ها با دکوراسیون خانه، جای هیچ تعجبی نیست که پاف ها در شکل، سبک و اندازه های متفاوت تولید و وارد بازار می شوند. شما باید ببینید بیشتر چه استفاده ای از این پاف ها دارید، به عنوان مثال، اگر جلوی تلویزیون می خواهید یک صندلی اضافی داشته باشید می‌توانید یک پاف نرم و بزرگ انتخاب کنید که به شما اجازه ‌دهد به راحتی در آن فرو بروید. اگر فکر می کنید بیشتر اوقات از آن می خواهید به عنوان یک میز استفاده کنید به یک پاف محکم نیاز دارید که به اندازه کافی ثابت و پایدار باشد که اشیا را روی سطح خود نگه دارد. حالا که شما متوجه شده اید از پاف چه استفاده ای خواهید کرد زمان آن رسیده است که رنگ و جنس آن را انتخاب کنید. اول به این نکته توجه کنید که بیشتر در کدام اتاق قرار می گیرد و رنگی انتخاب کنید که با بقیه دکوراسیون خانه مطابقت داشته باشد و همینطور در خرید پاف ها باید به جنس آنها توجه کنید که با سبک اتاق هماهنگ باشد. اگر قصد دارید پاف را در اتاق پذیرایی قرار دهید می توانید پاف هایی از جنس ابریشم  و یا مخمل خریداری کنید اما اگر قصد آن را دارید که در اتاق نشیمن قرار دهید که به طور مرتب استفاده شود شاید بهتر باشد از جنس چرم مصنوعی و یا کتان باشد که تمیز کردن آن راحت تر باشد.

پاف در دکوراسیون

تطبیق پاف ها با سبک و دکوراسیون خانه

یکی از بیشترین کاربردهای پاف استفاده از آن به عنوان صندلی اضافی است. به این صورت که دو یا سه پاف را در مقابل میز جلومبلی روبروی صندلی های اتاق نشیمن قرار می دهند تا افراد به راحتی با یکدیگر گفتگو کنند. راه دیگر استفاده از پاف ها به عنوان کوسن و پُشتی بر روی مبل و یا کاناپه است. به این ترتیب شما می‌توانید آن را در هر جایی که می‌خواهید قرار دهید. وقتی به صندلی و یا میز نیاز دارید می توانید آن را روی زمین بگذارید و وقتی از آن بر روی زمین استفاده نمی کنید می تواند به عنوان کوسن بر روی مبل استفاده شود. مهم نیست که چطور می‌خواهید از پاف ها در خانه خود استفاده کنید اما باید قبل از خرید پاف آن را با دکوراسیون خانه خود تطبیق دهید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.