راهنمای انتخاب میز کامپیوتر در طراحی دکوراسیون

14
۰
(۰)

میز کامپیوتر و زیبایی که انعکاسی از سبک اسکاندیناوی است.این میز دارای سطحی براق با پایه های زاویه دار است،به همراه سه کشو مناسب برای ذخیره لوازم اداری.به خاطر ساده بودن طراحی کلی این میز می تواند در بسیاری از چیدمان ها ظریف و مناسب به نظر برسد.

به سبب ویژگی های طراحی ساده ،این میزکامپیوتر به نظر شیک و تمیز می آید.این میز توسط Manuel saez طراحی شده است.دارای سطحی براق و سفید وقسمتی برای نگهداری لپ تاپ ،پوشه،تلفن و سایر وسایل.همچنین قسمتی پنهان که ظاهری کاربردی تر و تمیز تر به میز می دهد.

درست مانند میز قبلی، این میز محفظه ای پنهان زیر سطح رویی دارد.سطح برآمده مناسب برای قرار دادن لوازم جانبی و وسایلی نظیر فنجان قهوه است.

این یک میز کامپیوتر با پایه های اریب است.که دارای سه کشو در اندازه های مختلف می باشد.یک سطح گسترده و طرحی زیبا و کلاسیک دارد که آن را مناسب برای هر دو فضای داخلی مدرن و سنتی می کند.

این میز توسط Blake Tovin و Matt Richmond برای سیستم صوتی طراحی شده است.دارای طرحی التقاطی که ترکیبی است از جذابیت مبلمان قرون وسطی وقرن حاضر.همچنین دارای محفظه ای است که سیستم صوتی در آن قرار می گیرد و کشو هایی برای نگهداری لوازم جانبی اضافه دارد.

Steuart Padwick یک میز کوچکی به اسم Mini stroller طراحی کرده است که دارای پایه های مخروطی ، ۲ تا کشو و دستگیره هایی شیک به رنگ زرد روشن است. رنگ شاد به آن شخصیت داده و به فضای خنثی و دکور اتاق ترکیبی رنگارنگ اضافه کرده است.

طراحی این میز بسیار رو به جلو وساده است.سازه ای فلزی و طرحی صنعتی دارد.یکی از جزییات جالب آن قرارگیری روی ۴ چرخ است که این امکان را می دهد در فضا حرکت کرده و در صورت نیاز جابه جا شود.

بخشی از مجموعه cornell میزی است با طراحی ساده اما متمایز،یکپارچه با لبه های براق.این میز کامپیوتر از چوب گردو ساخته شده و یک کشو کوچک و قفسه ای روی آن دارد.میز محکم و ظریف است و آماده برای دیده شدن در اتاق کار یا نشیمن است.

میز Fonteyn با چهارپایه مخروطی ولبه های منحنی تعریف شده است و از یک جذابیت یکپارچه برخوردار است.ساخته شده از چوب گردو و دارای کشویی به رنگ قرمز.یک میز کامپیوتر کوچک که می تواند در هر چیدمانی قرار گیرد.سطح لاکی براق آن جذابیتی پر زرق و برق ایجاد می کند.

pottery born میز بسیار زیبایی ارایه میدهد.این یک مورد خاص است که از مبلمان سنتی الهام گرفته شده است.پایه ای ضربدری با سطحی شیشه ای دارد و ترکیب متریال ها با طرحی هندسی ظاهری جدید به آن داده است.

Meet cavour میز کامپیوتری است با طراحی منحصر به فرد از Carlo Mollino .نکته قابل توجه در آن شکل میز و سازه مجسمه مانندش است.این میز دارای سطح کاری بزرگ وفضایی برای نگهداری وسایل و طرحی جمع وجور است.

طراحی شده توسط paolo cattelan ،استفاده از این میز در طراحی های مدرن بسیار آسان می باشد واین ویژگی را مدیون طراحی ساده و بدیع آن است.دارای پایه ای فولادی و سطح چوبی مجسمه مانند که این سطح با زاویه ای ادامه پیدا کرده است.

میز کامپیوتر طراحی شده توسط Inesa Malafej دارای ساختار هوشمندانه است.علاوه بر سطح میز کار همچنین دارای ویژگی هایی نظیر طراحی محفظه یا بال هایی است که فضایی برای نگهداری وسایل می باشد.این طراحی ساده امکان داشتن سطح کار منظم و آزاد را می دهد بدون نیاز به حجم زیادی از فضای ذخیره سازی.

کوچک اما زیبا و کاربردی.این میز شیک می تواند به فضاهای بسیاری نظیر اتاق خواب کوچک و یا فضای نشیمن اضافه شود.

علاوه بر سبک و ظاهر جزییات نیز مهم هستند.برای مثال در یک میز مدرن سیستم و عملکرد مدیریت کابل ها اهمیت دارد.

هنگامی که Stir kinetic خلق شد در دنیای میز های با ارتفاع قابل تنظیم انقلابی رخ داد.این یک میز زمانی را که شما پشت آن صرف می کنید دنبال کرده و به شما تغییر موقعیت ایستادن و نشستن را یادآوری می کند.

صرفه جویی در فضا و دوام از ویژگی های این میز است.این میز توسط Dean Heckler طراحی شده و طرحی هوشمند و ساده است که می تواند قسمتی از مبلمان باشد و در فضاهای مدرن احساس راحتی ایجاد کند.

میز دیواری با مجموعه ای از مزایای آن.اول از همه صرفه جویی در فضا و طرح مینیمال آن که مناسب فضاهای مدرن و معاصر است و دوم امکان استفاده از آن در دو اندازه ودو طبقه قفسه.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.