دکور چوبی

20
۳
(۲)

در سال ۲۰۱۰ ،فیلم inception با داستان سر گرم کننده خود رویاهایی را که تا آن زمان برای بینندگانش محال به نظر می رسید به واقعیت تبدیل کرد.این فیلم جهانی را تصویر کرد که در آن رویاها می توانستند توسط فرد تخیل کننده هدایت،دستکاری و هماهنگ شوند.(داستان فیلم زمانی را نشان می دهد که فناوری و پیشرفت علم به حدی رسیده که انسانها می توانند به وسیله ی دستگاه کوچکی وارد دنیای خواب دیگر انسانها شده و افکار آنها را بخوانند ویا تغییر دهند.)این سناریو به شخصیتها اجازه می دهد که شهر خود را آنگونه که در ذهن دارند و تصور می کنند بسازند.

طراح مستقر در قبرس،stelios mousarris، با الهام ازفیلم inception این دکور چوبی زیبا که در واقع یک میز قهوه خوری می باشد را ساخته است.این میز قهوه خوری زیبا که شهر مواج نامیده می شود،چشم اندازی از ساختمان ها است که در یک خم گنجانده شده اند.

در این میز چوبی زیبا که با استفاده از تکنولوژی چاپ تردی ساخته شده است قطعات طوری در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که بخوبی نمایانگر پیاده راههای شهری هستند و توسط آسمان خراشها از یکدیگر جدا شده و به سمت آسمان بلند شده اندو در نهایت به کمک یک نیم قوس به سوی خود باز گشته اند . در واقع نیمی از شهر به صورت واقعی و نیم دیگر آن به صورت وارونه طراحی شده است. تعدادی از قطعات تشکیل دهنده این میز که به عنوان ساختمان به کار رفته اند برای اضافه کردن حس واقع گرایانه به این اثر سورئال به دقت تراشیده و شکل داده شده اند.

منبع:http://www.designboom.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۳ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.