دکوراسیون خانه به سبک موسیقی

62
۴
(۱)

برای تغییر دکوراسیون خانه سبک ها و تم های زیادی پیش روی خود دارید. یکی از تم هایی که جذابیت فراوانی را در دکوراسیون هر خانه به وجود می آورد تم موسیقی است. دوستداران موسیقی معتقد هستند که گوش دادن به موسیقی انسان ها را از نگرانی های روزمره دور می کند و یادآور خاطرات خوب و شاد زندگی می شود. علاوه بر این اگر شما عاشق موسیقی هستید بهترین ایده استفاده از مبلمانی با تم موسیقی در دکوراسیون است که یک راه عالی برای بیان احساسات شما در غالب موسیقی خواهد بود.

تم موسیقی در دکوراسیون
تم موسیقی در دکوراسیون

دیوارهایی با نقش و نگار موسیقی

یکی از تغییراتی که دوستداران موسیقی می‌ توانند بر روی دیوارهای خانه خود ایجاد کنند استفاده از برچسب‌ هایی است که طرح و نقش آنها برگرفته از ابزار آلات موسیقی است. استفاده از برچسب‌ های دیواری یکی از ایده‌ های جالبی است که این روزها توانسته‌ است جای خود را در دکوراسیون خانه ها پیدا کند. صاحبان خانه با توجه به سلیقه‌ خود این استیکرها را انتخاب و به راحتی از آنها استفاده می کنند. دوستداران موسیقی با استفاده از برچسب‌ هایی با طرح های الهام گرفته از موسیقی می‌ توانند دکوراسیون خانه خود را به یک دکوراسیون زیبا تبدیل کنند.

تم موسیقی در دکوراسیون

قفسه‌ هایی از آلات موسیقی در دکوراسیون خانه

علاقه‌ مندان یا نوازندگان ساز با خرید سازهای جدید می‌ توانند سازهای قدیمی و بدون استفاده خود را به عنوان یک عنصر تزئینی در دکوراسیون داخلی خانه خود جای دهند. همه سازها در بدنه داخلیشان حفره‌ های خالی دارند که با قرار دادن چند تخته تبدیل به کتابخانه‌ ای از جنس موسیقی و یا قفسه‌ هایی زیبا برای قرار دادن گلدان‌ ها و اشیای تزئینی کوچک می‌ شوند. گیتار یکی از محبوب‌ ترین آلات موسیقی است اگر یک گیتار شکسته دارید آن را دور نیندازید. شما می‌ توانید آن را به یک قفسه زیبا تبدیل کنید و در آن وسایل شخصی خود را نگهداری کنید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌ کنید با بهره گیری از یک گیتار قدیمی و یا یک پیانوی بدون استفاده قفسه‌ های زیبایی را به وجود آورده‌ اند. با به کار بردن این سازها بر روی دیوار و یا بر روی زمین خانه خود را متفاوت کنید و از تماشای آنها در دکوراسیون خانه لذت ببرید.

تم موسیقی در دکوراسیون

فرش‌ هایی از جنس موسیقی

فرش‌ ها یکی از عناصر مهم در دکوراسیون داخلی خانه‌ ها هستند و همچنین یکی از عوامل تأثیرگذار در زیباتر شدن خانه‌ ها. استفاده از کفپوش‌ ها و فرش‌ هایی به شکل نت‌ های موسیقی و یا به شکل ابزار موسیقی یکی دیگر از راه‌ های خوب برای لمس موسیقی در خانه است. دوستداران موسیقی با اضافه کردن فرشی به شکل یک صفحه‌ کلید پیانو در اتاق نشیمن خود جذابیت و احساس دعوت‌ کنندگی اتاق را چند برابر می‌ کنند.

تم موسیقی در دکوراسیون

کوسن‌ هایی با الهام از آلات موسیقی در دکوراسیون خانه

ساده ترین راه برای این که در خانه خود حال و هوای خاصی ایجاد کنید استفاده از کوسن است. استفاده از کوسن هایی با نقوشی الهام گرفته از عناصر مرتبط با موسیقی به خوبی فضایی با این حس و حال برای شما ایجاد می کند. به چشم خوردن عناصر و یا تجهیزاتی که به موسیقی ربط داشته باشند مانند گوش دادن به موسیقی مؤثر و مفید است و  به زیبایی دکوراسیون شما می افزاید.

تم موسیقی در دکوراسیون

اتاق‌ خوابی با رنگ و بوی موسیقی

با استفاده از روتختی‌ هایی که پارچه‌ ای با الهام از نت‌ های موسیقی دارند یک اتاق‌ خواب پرانرژی و شاد داشته باشید اتاق‌ خوابی زیبا که حس موسیقی را در افراد بیدار می‌ کند. با کمک همین تغییرات کوچک در دکوراسیون داخلی حال و هوای موسیقی را به خانه خود بیاورید. دوستداران موسیقی می‌ توانند اتاق‌ خواب را با توجه به سلیقه خود تزئین کنند و از بودن در آن اتاق لذت ببرند.

تم موسیقی در دکوراسیون

روشنایی از جنس موسیقی در دکوراسیون خانه

خانه خود را با نصب لوسترها و آباژورهایی با ابزار مرتبط با موسیقی نورانی کنید. آباژورهایی از جنس موسیقی برای علاقه‌ مندان به این هنر بسیار وسوسه‌ انگیز است و با به کار بردن این نوع آباژورها، زیبایی و جذابیت فراموش نشدنی به دکوراسیون داخلی خانه خود اضافه می‌ کنند و با نگاه کردن به آنها لذت می‌ برند.

تم موسیقی در دکوراسیون

قفسه‌ هایی با درام‌ های قدیمی در دکوراسیون خانه

استفاده از درام‌ ها به عنوان یک قطعه مبلمان در دکوراسیون خانه بسیار شگفت‌ انگیز است. به عنوان مثال درام‌ های کوچک را می‌ توانید به عنوان قفسه در اتاق کودکان استفاده و به دیوار نصب کنید و با قرار دادن کتاب‌ها و وسایل دکوری، زیبایی این قفسه‌ ها را بیشتر کنید.

تم موسیقی در دکوراسیون

میزهایی زیبا با الهام از آلات موسیقی

تصور اینکه لیوان چای خود را بر روی میزی به شکل یک ساز بگذارید خیلی شگفت‌ انگیز است امروزه طراحان مبلمان مدل‌ های زیادی از این میزها را به شکلی زیبا طراحی کرده‌ اند که آنها را از سایر میزها متمایز کرده است. گفتنی ست که طراحی خاص و متفاوت این میزها مورد توجه دوستداران موسیقی قرار گرفته است به گونه ای که آنها دکوراسیون خانه خود را با قرار دادن این میزها متحول می‌ کنند.

تم موسیقی در دکوراسیون

صندلی‌ هایی با الهام از نت‌ های موسیقی برای دوستداران موسیقی

استفاده از صندلی‌ هایی با الهام از نت‌ های موسیقی شاید یکی از زیباترین ترکیب‌ هایی باشد که در دکوراسیون خانه علاقه‌ مندان به موسیقی استفاده می‌ شود و یک محیط خاص و شگفت‌ا نگیز را برای دکوراسیون اتاق نشیمن به ارمغان می آورد. نشستن بر روی این صندلی‌ ها برای این دسته از افراد بسیار لذت‌ بخش است و حتماً از نشستن بر روی آنها به آرامش می‌ رسند.

تم موسیقی در دکوراسیون

تابلوهایی با الهام از آلات موسیقی در دکوراسیون خانه

هیچ‌ تغییری در دکوراسیون خانه بهتر از تحول در دیوارهای همیشه سفید نیست به‌ خصوص اگر این تغییر با استفاده از تابلوهای نقاشی شده از آلات موسیقی باشد. این تابلوهای نقاشی شده بر روی دیوار علاوه بر حس و حال خوبی که منتقل می کنند می‌ توانند بسیار پر معنی نیز باشند. قوس‌ ها و خطوط ظریف این سازها که با دقت تمام بر روی تابلو طراحی‌ شده‌ اند زیبایی فوق‌ العاده‌ ای به دکوراسیون هر خانه‌ ای می‌ دهند و چشم هر بیننده‌ ای را به خود جذب می‌ کنند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۴ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.