دکوراسیون اتاق بچه های نوجوان

12
۰
(۰)

اتاق اول طرحی از Agnieszka Ufnalمی باشد که طراح از فشار و شلوغی زندگی در شهر نیویورک الهام گرفته است، هر چند به شیوه ای آرام و بی سر و صدا. فضای بسیار سازمان یافته، با استفاده از رنگ زرد روشن وایجاد احساس تحرک و پویایی تاکسی ها درمیدان تایمزبرای یک دختر در سن مدرسه طراحی شده . درطراحی از خطوط ساده و تصاویر با زمینه گرافیکی استفاده شده است ونتیجه آن فضایی سرزنده و شلوغ می باشد که انتظار می رود فضایی مناسب برای یک کودک شهری باشد.

دراتاق بعدی از رنگ به یک سبک جدید استفاده شده و طراح میل خود برای استفاده ازرنگ زرد را مدیریت می کند. با اضافه شدن این رنگ به صندلی آفتابی و پتو، الگوی هندسی بر روی دیوار وفرش ،فضا پرانرژی شده است.. این فضا همچنین شامل یک میز بزرگ و قفسه های دیواری می باشد که امکان بهره گیری بهتر از اتاق همراه با رشد کودک ساکن در آن را آسان تر می کند.

در اتاق سوم چیزی که بیشتر از همه جلب توجه می کند طراحی تخت کودک می باشد.. بالن معلق در هوا انگار که مستقیما از یک کتاب داستان خارج شده ومطمئن باشید که منبع بسیاری از رویاهای شیرین است. موضوع بالن از طریق بقیه وسایل و تزیینات دراتاق ادامه دارد ، با هواپیمای دوباله و یک صندلی آویزان .

در اتاق سوم چیزی که بیشتر از همه جلب توجه می کند طراحی تخت کودک می باشد.بالن معلق در هوا انگار که مستقیما از یک کتاب داستان خارج شده ومطمئن باشید که منبع بسیاری از رویاهای شیرین است. موضوع بالن از طریق بقیه وسایل و تزیینات دراتاق ادامه دارد ، با استفاده از هواپیمای دوباله و یک صندلی آویزان .

این اتاق کمی آرام ترازاتاق های قبلی است، اما هنوزهم مدیریت بازی با رنگ و بافت در آن دیده می شود. اتاق آبی و سفید رنگ، ابر و باران های شدید را به ذهن می آورد، اما مقدار زیادی از نور طبیعی همه چیز را آفتابی نگه می دارد. فرش خال خال ، صندلی کیسه ای بزرگ و تخت دو طبقه ،این اتاق را برای دو قلوها ایده آل می کند.

آبی سیر و زرد رنگهای بسیارسرزنده ای دریک پالت رنگ هستند، به خصوص که گاه به گاه از صورتی استفاده شده باشد. قفسه کتاب از کف تا سقف ما رامطمئن می کند که تمام وسایل مهم مطالعه به خوبی در دسترس می باشد .کمدهای براق فضای نگهداری مناسبی را ارائه می دهند وتخت تاشو به خوبی با آن ترکیب شده است.مبل بزرگ و عمیق گوشه می تواند به عنوان تخت دوم و مهمان استفاده شود. در شب، سطوح سفید براق در ترکیب با نور لامپ احساس راحتی و آرامش بخش ایجاد می کنند.

منبع :http://www.home-designing.com

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.