دغدغه های ما و دغدغه های آنها در حوزه مبلمان

17
۰
(۰)
Furniture 1st
Furniture 1st

لارک شرلی استیونس، مدیر اجرایی

اندرو کاوفمن، مدیر عامل

Furniture First

تعرفه‌ها: سال آینده با پرسشی مهم درباره مذاکرات بر سر تعرفه مواجه است. تاثیر واردات نیز زیاد است، اما حتی ممکن است، بازار لوازم منزل نیز آسیب ببیند؛ چرا که تجهیزات و بسیاری از مواد مورد نیاز در داخل تولید نمی‌شوند. بسیاری از تولیدکنندگانی که با آنها همکاری می‌کنیم، سعی می‌کنند از این تاثیر منفی بکاهند، اما بودجه تولیدکنندگان و خرده‌فروشان کاهش می‌یابد. توضیح درباره افزایش قیمت به مشتریان نیز چالش بزرگی خواهد بود.

استعدادیابی: موضوع دیگری که باید به طور طبیعی به آن توجه داشت، مساله ‌شناسایی نیروهای مستعد است. درصنعت مبلمان غالبا با کسب و کار خانوادگی سر و کار داریم و این تجارت بیشتر توسط نسل دوم یا سوم یا حتی نسل‌های بعدی اداره می‌شود. متوجه شدیم که بسیاری از نسل جوان امروزی نمی‌خواهند وارد این صنعت شوند و مسئولیت کسب و کار خانوادگی خود را بپذیرند. بسیاری از خرده‌فروشان مستقل نیز برنامه‌ای برای میراث حرفه‌ای خود ندارند. فعالان این صنایع وقتی به سن بازنشستگی می‌رسند، هیچ جایگزینی برای خودشان ندارند؛ بنابراین، کسب و کارشان تعطیل می‌شود. تا حدودی گروه نسل بعدی خودمان را راه‌اندازی کرده‌ایم تا این معضل را از طریق جابجایی مدیریت فروشگاه خانوادگی آسان‌تر کنیم. این نیروهای آماده به همکاری را به دیگر خرده‌فروشانی که با چالش مشابه درباره اداره آینده مغازه‌شان مواجه هستند، معرفی می‌کنیم.

تجارت الکترونیک:خرده‌فروشان ما به رقابت در تجارت الکترونیک نیز توجه دارند. فروش آنلاین تشک به طور مستمر رشد دارد و شرکت Wayfair به تبلیغات سنگین ادامه می‌دهد. برخی از خرده‌فروشان مستقل ما خودشان تجارت الکترونیک را انجام می‌دهند، اما بسیاری نیز قیمت‌گذاری کالا به صورت آنلاین را چالشی برای خود می‌دانند. در عمل نیز همیشه آسان نیست که سیستم کارت‌خوان خود را با کاتالوگ‌های آنلاین هماهنگ کنند. از نظر تئوری، بسیاری نگران هستند که قیمت‌گذاری آنلاین بر رقابت تاثیر بگذارد و موجب حذف این خرده‌فروشان از برنامه خرید مشتریان ‌شود.

فروشگاه‌هایی داریم که تبلیغ آنلاین دارند، اما با موضوع ارتباط دادن فروش به تبلیغات دیجیتالی مخالف هستند. Furniture First به اعضای خود کمک می‌کند تا از طریق مشاوران و کارشناسان ما رقابت کنند. عملکرد آنلاین آنها را بررسی و تحلیل می‌کنیم و نکاتی را برای بهبود عملکردشان به آنها می‌گوییم. همچنین همایش تحت وب برگزار می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم رسانه‌های اجتماعی خودشان را مدیریت کنند و با مشتریان ارتباط برقرار نمایند.

Home Furnishings Assn

Home Furnishings Assn

شارون بردلی، مدیر عامل

Home Furnishings Association

استعدادیابی: این موضوع باید در راس فهرست همگان برای سال ۲۰۱۹ و سال‌های بعد از آن قرار گیرد. اگر راه‌هایی برای کشف استعدادهای جدید پیدا نکنیم و افراد مستعد بیشتری را جذب صنعت مبلمان نکنیم، صنعت ما نجات نخواهد یافت. وقتی چنین افرادی را پیدا کنیم، باید نهایت تلاش خود را انجام دهیم تا آنها را حفظ کنیم. همگی ما باید در زمینه برقراری ارتباط و معرفی شغل‌های مربوط به اثاثیه منزل بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم افراد حرفه‌ای جوان را جذب کنیم. آن گاه بر عهده ماست که مسیر شغلی آنها را به گونه ای تعیین کنیم تا بتوانیم از خدمات افراد به تازگی جذب شده برای مدت طولانی بهره ببریم. همه ما می‌دانیم که این صنعت پویاست. اکنون باید بگذاریم همگان نیز این موضوع را بدانند و آنها را با آن آشنا کنیم.

تعرفه‌ها: به رغم این که بحث مستمری وجود دارد مبنی بر این که آیا وضع تعرفه‌ به منزله روشی موثر برای بهبود وضعیت عدم توازن با چین و دیگر کشورهاست، در سال ۲۰۱۹ نیز این موضوع بسیار مهم خواهد بود. اخذ تعرفه به ابزار چانه‌زنی مورد علاقه تبدیل شده است. خرده‌فروشان سعی خواهند کرد با دقت بهترین روش پذیرش و عبور از هزینه‌های مضاعف کالاها را انتخاب کنند و در ضمن فشار مضاعف بر مشتریان خود وارد نکنند. آنچه که نمی‌توانیم از پس آن برآییم همان از دست دادن اعتماد مشتری است؛ بنابراین، برخورد با این موضوع در بازار بسیار حیاتی است. انتظار داریم که سال ۲۰۱۹ مملو از صحبت درباره تعرفه باشد.

فناوری: این واقعیت که شرکت Wayfair چند فروشگاه‌ افتتاح کرده است، به ما نشان می‌دهد که هنوز حضور فیزیکی در بازار مهم است. این موضوع بدان معنا نیست که سال ۲۰۱۹ همراه با چالش‌های بیشتر برای خرده‌فروشان سنتی نخواهد بود. خرید مبلمان به شدت تحت تاثیر فناوری قرار دارد.

این موضوع برای ما شگفت‌آور است که می‌بینیم چه تعداد خرده‌فروشان اثاثیه منزل هنوز در حوزه تجارت الکترونیک فعال نشده‌اند. برخی شاید هرگز در این مسیر قرار نگیرند، اما سال ۲۰۱۹ سالی خواهد بود که بیشتر مالکان فروشگاه‌ها درباره حضور در دنیای آنلاین فکر خواهند کرد. کشش خرید از طریق فناوری برتر را نمی‌توان به سادگی نادیده گرفت. درک واقعیت مجازی نیز از جمله مواردی است که از سوی خرده‌فروشان اثاثیه منزل پذیرفته خواهد شد.

International Furnishings and Design Assn

International Furnishings and Design Assn

ایدا مک کازلند، رئیس به‌تازگی برگزیده شده

جنت استیونسون، رئیس

International Furnishings and Design Association

تجارت الکترونیک: به دلیل این که وب‌سایت‌ها به دنیای تجارت ورود کرده‌اند و خروجی‌های آنها بر خرده‌فروشی متمرکز است، بسیاری از مصرف‌کنندگان تصور می‌کنند که خودشان نیز می‌توانند در این زمینه فعالیت کنند. چنین پروژه‌ای به شدت شکست خواهد خورد مگر این که مشتری بسیار باهوش باشد و دست‌کم سابقه‌ای در خرده‌فروشی و طراحی سایت داشته باشد.

حتی زمانی که شرکت‌ها نیز طرح‌های مجازی ارائه می‌کنند یا درباره طراحی آنلاین مشاوره می‌دهند، این امکان وجود ندارد که یک کاربر در فضای واقعی شما حضور یابد و به صورت مستقیم با شما گفتگو کند.

برند سازی:فکر می‌کنم ترویج برند از جمله سخت‌ترین مراحل کار باشد. افراد، شرکت‌ها، مشاوران و مدیران فراوانی وجود دارند که می‌توانند نام شما و شرکت‌تان را در راس فهرست اینترنت قرار دهند. برای آنها حتی اهمیت ندارد که برند شما چیست.

پیدا کردن شما در میان تمامی نام‌هایی که در اینترنت وجود دارد بدون این که مجبور به تلاش مضاعف باشید، از جمله خدمات چنین موسساتی به شمار می‌رود. کافیست که مشتری در هیاهوی این جستجو متوجه دانش و تجربه‌تان بشود و این همان چیزی است که مشتریان شما واقعا خریدار آن هستند.

حضور متوازن و متعادل: با حضور ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در ایمیل، پیام‌رسان‌ها و تلفن زندگی دشواری خواهید داشت؛ بنابراین، محدودیت زمانی تعیین کنید تا بتوانید برای زندگی خود وقت بگذارید. به عنوان افرادی که خودمان نیز در زمینه طراحی بوتیک فعالیت می‌کنیم و سعی داریم به مشتریان‌مان تجربه شگفت‌انگیزی ارائه دهیم، تلاش می‌کنیم احساس شنیده شدن و ارزشمند بودن و مورد درک واقع شدن به آنها بدهیم و کاری کنیم، بدانند هیچ کاری وجود ندارد که از پس آن برنیاییم.

آنچه که دشوار به نظر می‌رسد این است که آنها را تشویق نکنیم در هر زمان ممکن با ما ارتباط برقرار کنند، چرا که دقیقا همین کار را انجام خواهند داد. این شرایط مانند ساعت شنی می‌ماند که شروع به ناپدید شدن می‌کنید و درست در همان زمان متوجه می‌شوید که واقعا خیلی دیر شده است.

International Home Furnishings Representatives Assn

International Home Furnishings Representatives Assn

ری آلگرزا، مدیر عامل

International Home Furnishings Representatives Association

اتحاد و تثبیت: موضوع مهم برای اعضای اتحادیه بین المللی نمایندگان مبلمان خانگی تقویت مستمر این صنعت و یکدیگر است. همان طور که در دیگر بخش‌های صنعتی مشاهده کردیم، شرکت‌های بزرگ حوزه خرده‌فروشی به بزرگ‌تر شدن ادامه می‌دهند.

نمایندگان این شرکت‌ها نیز فرصت های کمتری برای دسترسی به مشتریان خواهند داشت. این در حالی است که برخی عرضه کنندگان وقتی متوجه بازار بزرگی که دراختیار نمایندگانشان هست می‌شوند با تمهیداتی مشتریان را به صورت مستقیم جذب می کنند تا به نمایندگان خود هزینه پرداخت نکنند. این راهبرد درست نیست و دارای ضعف‌هایی است، چون نمایندگان فقط سفارش کالا نمی دهند بلکه بخشی از هوشمندی بازار رقابت هستند، در فروشگاه‌های خود آموزش می‌دهند و برای خرده‌فروشان خود مانند نیروی کمکی عمل می‌کنند.

آموزش: همان گونه که این صنعت به تحول خود ادامه می‌دهد و تجارت الکترونیک رشد پیدا می‌کند، نمایندگان باید به طور مستمر در زمینه‌های مختلف از خرده‌فروشی آنلاین گرفته تا رسانه‌های اجتماعی و فناوری نوین خرده‌فروشی آموزش ببینند.

اتحادیه بین المللی نمایندگان مبلمان خانگی با تعدادی از عرضه‌کنندگان همکاری می‌کند تا برنامه آموزش نمایندگان را فراهم سازد و نمایندگان این صنعت بتوانند نه تنها با روند تحولات ملزومات این صنعت همگام شوند، بلکه همچنین پیشاپیش تحولات گام بردارند.

جذب نیرو: سومین فرصتی که برای اعضای خودمان در نظر می‌گیریم، یافتن راه‌ها و روش‌هایی برای جذب بیشتر جوانان به این صنعت و تجارت است.

اتحادیه بین المللی نمایندگان مبلمان خانگی با اعضای اتحادیه مبلمان خانگی آمریکا و انجمن اثاثیه منزل همکاری می‌کند تا به دانشجویان، فارغ التحصیلان جدید و متخصصان جوان اطلاع‌رسانی کند که چه فرصت‌ها و مزایایی در پیوستن به بخش مبلمان خانگی وجود دارد.

در میانه مسیر بازسازی و استخدام قرار داریم و از پیوستن شمار زیادی از کارشناسان فروش به اتحادیه بین المللی نمایندگان مبلمان خانگی هیجان‌زده هستیم.

International Society of Furniture designers

International Society of Furniture designers

جان کنردا، مدیر عامل

کاتینا روزکو، رئیس

International Society of Furniture Designers

کار طراحی مبلمان و نقش طراح حرفه‌ای:سال گذشته برند خود را به انجمن بین ‌المللی طراحان مبلمان تغییر دادیم تا به درخواست رو به رشد برای ایجاد یک سازمان جهانی متعهد به توسعه، بهبود و حمایت از طراحی مبلمان پاسخ بگوییم.

وب‌سایت نوسازی‌شده‌ای را برای تجربه بهتر کاربران و دایرکتوری تقویت‌شده اعضا راه‌اندازی کردیم که به هر عضو این انجمن بین المللی نمونه‌هایی از کار طراحی، کاتالوگ و اطلاعات تماس ارائه می‌کند و اهدای جوایز سالانه را از سر گرفتیم.

سال آینده نیز فرصت‌های آموزشی، کارگاه‌ها و همایش‌های بیشتری ارائه خواهیم کرد که تاثیر خلاقیت و نوآوری را مورد تاکید قرار خواهند داد و این برنامه‌ها می‌توانند سبک زندگی فعلی را با کمک نرم‌افزار و فناوری طراحی برجسته سازند.

همچنین، برای نخستین بار در حال طراحی گالری طراحی و نوآوری هستیم. طراحان و سازندگان می‌توانند محصولات خود را در آن فضا به دنیا معرفی کنند.

همکاری خود را با مدارس شناخته‌شده در زمینه طراحی افزایش می‌دهیم. هدف ما تشویق نسل جدید بااستعداد و پل زدن شکاف میان مدرسه و محل کار است.

هدف ما در سال ۲۰۱۹ تقویت مضاعف دسترسی به جوانان است. به عنوان مثال، وب‌سایت شغلی از طریق شرکت Cue Careers راه‌اندازی کرده‌ایم تا مصاحبه‌های ویدئویی با طراحان جوان و دانشجویان خلاق را بارگذاری کنیم و فرصت‌های فراوانی را که این صنعت ارائه می‌کند، نشان دهیم.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.