در زمان خرید میز تلویزیون باید فضای خانه را در نظر بگیریم؟

11
۰
(۰)

در زمان خرید میز تلویزیون باید فضای خانه را در نظر بگیریم؟: اگر شما هم در حال تهیه جهیزیه هستید، اگر به فکر تغییر دکوراسیون افتاده اید، اگر بعد از مدت ها قصد دارید، میز تلویزیون خانه خود را عوض کنید؛

پس همراه ما بمانید. قصد ما از نگارش این نوشتار بررسی این موضوع بود که آیا در زمان خرید میز تلویزیون باید فضای خانه را در نظر بگیریم؟

جواب بله است. همانطور که می دانید، میز تلویزیون از کالاهای اساسی هر خانه ای است و معمولا آن را در مرکز توجه قرار می دهند.

در اکثر خانه ها حتی سایر لوازم و اثاث را نیز طبق این میز و نحوه قرارگیری آن می چینند؛ از همین رو انتخاب میز تلویزیون امری مهم است و نیاز به دقت دارد.

در زمان خرید میز تلویزیون باید فضای خانه را در نظر بگیریم؟

به گزارش مجله خوگر: بار زیادی از تناسب و زیبایی دکوراسیون خانه بر دوش این قسمت قرار دارد و باید به درستی انتخاب شود.

در این بین فضای خانه امری بسیار اساسی و مهم در این گزینش است. برای اینکه خریدی خوب داشته باشید، بهتر است، دقت کنید که چقدر فضا دارید و چطور باید برای این فضا میز مناسب انتخاب کنید.

آیا فضای خانه شما کم است؟

چه شما در خانه خود فضای زیادی داشته باشید و چه نه به هر روی باید در انتخاب میز مناسب این نکته را مدنظر قرار دهید. تناسب اندازه میز با فضای خانه به قدری مهم است که در این نوشتار مفصلا به آن پرداخته ایم.

امروزه اکثر ما در آپارتمان زندگی می کنیم و معمولا فضای زیادی در خانه نداریم. اگر شما هم در خانه خود با کمبود فضا مواجه هستید، احتمالا چالش خرید میز تلویزیون را تجربه کرده اید.

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که وسایل خود را در خانه جدید چیده باشید و ببینید جای کافی برای میز تلویزیون خود را ندارید؛ در چنین شرایطی احتمالا به فکر خرید یک میز جدید می افتید.

میزهای تلویزیون امروزه در طرح و رنگ های متنوعی تولید می شوند و مناسب استفاده در هر فضایی هستند. اگر خانه شما کوچک است این امکان را دارید تا از میزهای گوشه ای استفاده کرده یا انواع دیواری را امتحان کنید.

مدل های مدرن چند چیدمان نیز به گونه ای هستند که ممکن است تا قطعات آنها را به شکل های مختلف چید و از فضای موجود به حد دلخواه استفاده کرد.

وجود چنین میزهایی در واقع اثباتی است، بر اهمیت فضای خانه در خرید میز تلویزیون جدید.

اگر خانه شما بزرگ است

اگر خانه شما بزرگ است و فضای زیادی برای قرارگیری میز تلویزیون دارید، باز هم باید در انتخاب دقت کنید. شما این امکان را دارید، تمام انواع میزها را در انتخاب خود راه دهید؛ اما چطور باید بهترین را بیابید؟

گفتیم، تناسب میز تلویزیون با فضای خانه مهم است. اگر خانه بزرگ دارید، میز بزرگ بخرید؛ اما دقت کنید، نه به حدی که دیگر جایی برای باقی وسایل نماند.

طرح های کلاسیک میز انتخابی مناسب برای خانه های بزرگ هستند. این طرح ها چندین کشو و کمد دارند و حتی ممکن است، بوفه و ویترین  نیز در طراحی آنها لحاظ شده باشد.

دقت کنید، اگر میز تلویزیون بزرگ و شلوغی خریدید، بهتر است، از مجسمه ها و اثاث تزئینی کمتری در نزدیکی میز استفاده کنید.

تا چه حد به دکوراسیون خانه خود اهمیت می دهید؟

اگر از آن دسته افرادی باشید که به دکور خانه بسیار اهمیت می دهند، قطعا نقش فضا را در خرید میز تلویزیون می دانید.

دکوراسیون خوب تلفیقی از تناسب عناصر در رنگ و طرح و چیدمان است؛ به شکلی که نتیجه نهایی نشان از هارمونی کامل و زیبایی چشم نواز داشته باشد.

در یک دکور خوب فضای خانه بسیار مهم است. نحوه و محل چیدمان یک میز تلویزیون به عنوان جزئی از عناصر دکور در نتیجه نهایی نقش مهمی دارد.

خرید میز تلویزیونی که کاملا به فضای خانه بخورد و با سایر اجزای دکور هماهنگ باشد، چیزی است که هر خانه بی نقصی به آن احتیاج دارد.

سایر وسایل را در نظر بگیرید

دقت کنید، اگر یک دیوار نشیمن را برای میز تلویزیون در نظر گرفته اید، نباید تمام فضای آن دیوار را میز اشغال کند. این امر خانه را کوچک نشان می دهد و اهمیت میز تلویزیون را بیش از چیزی که هست، می کند.

همیشه جایی برای دستگاه سینمای خانگی، یک یا چند تابلو و حتی آباژور یا گلدان های بزرگ خالی بگذارید.

در زمان خرید میز تلویزیون باید فضای خانه را در نظر بگیریم؟
در زمان خرید میز تلویزیون باید فضای خانه را در نظر بگیریم؟

چقدر تلویزیون می بینید؟

مقدار فضایی که به میز تلویزیون اختصاص می دهید، صرفا محدود به میزان فضای خانه شما نیست. اگر مدت زمان خیلی کمی را صرف تماشای تلویزیون می کنید، باید این نکته را نیز در خرید میز تلویزیون رعایت نمایید.

جدای از میزان فضای خانه اگر خیلی اهل تلویزیون نیستید، بهتر است، تلویزیون و میز کوچکی بخرید؛ در این حالت فضای خانه خود را چندان فدای میز تلویزیون نکرده اید.

همین حالا بدون اتلاف وقت وارد سایت خوگر شده و بهترین خرید میز تلویزیون را به صورت آنلاین تجربه کنید.

در این نوشتار خواندیم

توجه به فضای خانه امری مهم در خرید میز تلویزیون است. میزی که بسیار بزرگ یا بسیار کوچک باشد، تناسب خانه را به هم می ریزد.

از طرفی انتخاب میزی که به هیچ عنوان در دکوراسیون خانه شما جا نمی افتد، به هارمونی خانه آسیب می زند.

میزهای گوشه ای، دیواری و چند چیدمان برای فضاهای کم بسیار مناسب هستند. از طرفی میزهای تلویزیون بزرگ کلاسیک و سلطنتی که همراه خود کمد و ویترین نیز دارند، به درد فضاهای زیاد و خانه های بزرگ می خورند.

از نکات مهم دیگری که در رابطه با فضای خانه و میزان اشغالی توسط میز تلویزیون وجود دارد، میزان استفاده شما از تلویزیون است.

اگر خیلی تلویزیون نمی بینید، بهتر است، فضای خانه خود را با وسایل دیگر پر کنید و فضای کمتری را به میز تلویزیون اختصاص دهید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.