خوگر چهارساله شد!

20
۰
(۰)
NULL
NULL

تولد چهارسالگی خوگر، بهانه ای است برای تماشا و مطالعه بخشی از تمام تکاپوی مشتاقانه ما برای ارائه بهترین ها به شما.

جشن تولد چهارسالگی خوگر
جشن تولد چهارسالگی خوگر

مثل هر بنگاه اقتصادی، خوگر هم داستان خودش را دارد. داستانی که با خواندن آن می توان فهمید که اتفاقا همه چیز هم در کلمه “اقتصادی” نباید خلاصه شود؛ چرا که حضور در خوگر، بیش از هر چیز ساعاتی است که می توان در آن از زندگی لذت برد؛ آن هم به امید لذت آفرینی برای دیگران. به بهانه تولد چهارسالگی خوگر می خواهیم این داستان را برای شما بازگو کنیم.

 

قدیمی ترین عکس خوگری ها!

قدیمی ترین عکس خوگری ها!

خوگر؛ از اول

داستان خوگر از یک روز داغ تابستانی در سال ۱۳۹۳ شروع شد. البته قبل از آن هم نشست های همفکری متعددی برگزار شد تا اصلا این نهال را چگونه
باید کاشت؟ کجا باید کاشت؟ چه طور از آن نگهداری کرد و خلاصه چه کرد تا خوگر؛ خوگر شود. این درخت در تیرماه سال ۹۳ کاشته شد؛ به امید حل مشکل ناکارآمدی سیستم سنتی عرضه کالا در حوزه مبلمان و دکوراسیون با کمک شفاف شدن مدل کسب و کار اینترنتی در این شاخه.

سال های اول خوگر

سال های اول خوگر

خوگر؛ در کنار هم

ایده پشت سر خوگر، به سرانجام رساندن پلتفرمی اینترنتی بود که بتواند با قدرت در حوزه توزیع و عرضه کالا ورود پیدا کرده و با خدماتی در بستر فضای بکر مجازی، سراسر کشور را پوشش دهد. با همین ایده بود که در سال ۹۳ و به دنبال راه اندازی وبسایت خوگر؛ در اولین گام عملیاتی، تامین کنندگان پیشگام این عرصه به ما پیوستند. تامین کنندگان خوشنام و محترمی که با وجود تمامی مشکلات مسیر پر پیچ و خم ساخت و تولید، به خوگر نوپا و شکل کسب و کار نوین آن اعتماد کردند و حالا سرمایه ما، همراهی چند ساله با آنهاست. خیلی زود و در همین سال با جمع آوری بانک جامع اطلاعاتی، امکان ارائه نسخه MVP به منظور دریافت بازخورد از مخاطبان فراهم شد. خوگر سال ۱۳۹۳ را با شرکت در نمایشگاه هافکس اداری به پایان برد و به امید ادامه روند رو به رشد خود، پا به سال ۹۴ گذاشت.

غرفه تیم خوگر در نمایشگاه هافکس منزل

غرفه تیم خوگر در نمایشگاه هافکس منزل

خوگر؛ صعود از پلکان

در سال ۹۴، خوگر توانست گام های رسیدن به بلوغ را محکم بردارد و در این راستا بسیاری از خدمات موردنیاز سازمان خود را درونی سازی کرد. یکی از این خدمات شروع به فعالیت در جهت تکمیل محتوای نوشتاری و تصویری به منظور ارائه محتوای جامع و معتبر به تمامی مخاطبان خوگر بود. روندی که هنوز هم با جدیت و دقت و با گسترش تیم محتوا روز به روز در مسیر پیشرفت است. سال ۹۴، سال بهینه سازی فعالیت ها نیز بود و این مهم با دریافت بازخوردها به انجام رسید. خوگر در کنار پیشرفت درون سازمانی خود، در سال ۹۴ نیز سیاست افزایش تعاملات کمی و کیفی با تامین کنندگان را در پیش گرفت و توانست فرهنگ استارتاپی را در میان کسب و کارهای عمدتا سنتی حوزه مبلمان به خوبی معرفی کند. در راستای همین شناساندن مدل استارتاپی، حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ سال ۹۴ به عنوان محلی برای گفت و شنود با اهالی تکنولوژی صورت پذیرفت.

تعدادی از لوح های تقدیر اهدایی به خوگر

تعدادی از لوح های تقدیر اهدایی به خوگر

خوگر؛ رو به راه

خوگر مخاطبان گوناگونی دارد. عرضه کنندگان کالا، ارائه کنندگان خدمات، مصرف کنندگان خرد و کلان، طراحان و هر متخصصی که در چرخه عرضه و تقاضای مبلمان و دکوراسیون حضور دارد از مخاطبان خوگر هستند. خوگر به عنوان یک پلتفرم اینترنتی از همان ابتدا به دنبال برقراری ارتباط با تمامی این مخاطبان بوده است و بنابراین نمایشگاه ها را فرصت مناسب و در دسترسی برای این هم افزایی یافته است. پس با حضور در نمایشگاه های هافکس اداری دی ماه ۹۴ و هافکس منزل تیرماه ۹۵ ضمن نزدیک شدن به این هدف، توانست تندیس سپاس برای ارائه خدمات نوین را دریافت کند.

 نشست کارشناسان خوگر

نشست کارشناسان خوگر

خوگر؛ در صحنه

به دنبال افزایش اقبال عموم به فضای مجازی و استفاده از وب سایت ها و اپلیکیشن هایی که به ارائه خدمات گوناگون می پردازند، امروزه لزوم آسان سازی فرایند استفاده از خدمات آنلاین کاملا حس شده است. به همین دلیل بود که خوگر سال ۹۶ را با تکمیل و توسعه رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX) خود و افزایش امکاناتی نظیر پنل کاربری تامین کنندگان آغاز کرد. سال ۹۶ خوگر بر مدار ثبات قرار گرفت و با گذر از تلاطم های ابتدایی راه اندازی یک کسب و کار جدید، توانست به اهداف معین سه ساله خود دست یابد. اما این تازه آغاز راه بود. نیاز به یک دسته بندی و فیلترینگ اساسی در حوزه مبلمان و دکوراسیون کاملا محسوس بود و بنابراین پروژه ای با همکاری دانشگاه علم و صنعت به منظور تدوین این دسته بندی تعریف شد. پروژه ای که حالا در خوگر در حال اجراست و با اتکا بر آن، خوگر خود را به عنوان مرجعی راهبردی برای تعریف دسته بندی و فیلترینگ خانواده مبلمان و دکوراسیون معرفی کرده است. در سال ۹۶ خوگر باز هم به حضور پررنگ و متوالی خود در نمایشگاه های مرتبط ادامه داد و این بار علاوه بر هافکس و الکامپ، در نمایشگاه ایران دکو نیز غرفه چید. در همین سال، خوگر با تیم برگزارکننده مسابقات صندلی استاندارد اداری و رویداد بین المللی استارتاپی سیلک رود به عنوان اسپانسر همکاری کرد.

امروز؛ داستان خوگر به قسمت های جذابش رسیده است

امروز؛ داستان خوگر به قسمت های جذابش رسیده است

خوگر؛ ادامه دارد…

و بالاخره به سال ۱۳۹۷ خورشیدی و چهارمین سال فعالیت رسیدیم. سال ۹۷ برای خوگر با راه اندازی گالری وسیع خود برای ارتباط ذینفعان صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی با یکدیگر و مخاطبانشان آغاز شد. خوشحالیم که اعلام کنیم این گالری نه یک شوروم مثل سایر شوروم هایی است که تنها به نمایش محصولات می پردازند، بلکه فضایی است برای هم نفسی میان خانواده بزرگ صنعت مبلمان و دکوراسیون ایران. جایی که می توان در آن دوستی ها را در کنار همکاری ها تعمیق داد و برای ادامه مسیر، به یکدیگر انرژی بخشید. دیگر خبر خوش خوگر در همین ماه های اندک گذشته از سال ۹۷، راه اندازی خوگر پلاس است. پلتفرمی B2B که به دنبال عرضه ماشین آلات و خدمات زیرساختی صنعت چوب و مبلمان به ذینفعان این حوزه است. یقینا از خوگر پلاس در آینده بیشتر خواهید شنید.

نشان جدید خوگر؛ به آن خو می گیرید

نشان جدید خوگر؛ به آن خو می گیرید

خوگر؛ خوگرفتن

خوگر، واژه ای فارسی است به معنی انس گرفتن. خوگر همان خو گرفتن است. خو گرفتن به دنیایی زیبا، راحت و دوستانه و معنای خوگر برای ما همان لحظه لذتبخشی است که با لبخندی از سر رضایت بر لب، خاطرات خوبمان در روزهای زندگی در خوگر را مرور می کنیم. خاطراتی که برای در کنار شما بودن رقم خورده است؛ به خو گرفتن در کنار تمام آنها که خوگری هستند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.