خانه ای درخشان با استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون

21
۱.۵
(۲)

رنگ طلایی یکی از جذاب ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون محسوب می شود. این رنگ با درخششی که دارد جلوه بی نظیری به دکوراسیون خانه شما می بخشد. ما در این مطلب ۷ راه ساده برای به کار بردن رنگ طلایی در دکوراسیون به شما پیشنهاد می دهیم. با ما همراه باشید.

طلایی در دکوراسیون

به کاربردن رنگ طلایی درآشپزخانه

در تصویر بالا آشپزخانه‌ ای با ترکیب رنگی سفید و طلایی را مشاهده می‌ کنید. استفاده از رنگ طلایی در چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه باید بسیار خلاقانه و هنرمندانه باشد. معمولاً اکثر طراحان دکوراسیون داخلی پیشنهاد می‌ کنند در به کار بردن رنگ طلایی در آشپزخانه نباید افراط کرد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌ کنید از رنگ طلایی در لوستر آشپزخانه، دسته‌ های کابینت و شیرآلات استفاده شده است که در کنار هم ترکیب منحصر به فردی را به وجود آورده اند. شما نیز می توانید با الگو برداری از این ترکیب در آشپزخانه خود از رنگ طلایی بهره ببرید.

طلایی در دکوراسیون

استفاده از رنگ طلایی در سرویس‌ بهداشتی

استفاده از رنگ طلایی در سرویس‌ بهداشتی بسیار چشمگیر و زیبا است چرا که این رنگ قادر است جلوه فضا را خاص و ویژه کند. تنها کافی است از چند اکسسوری یا آیینه طلایی رنگ استفاده کنید یا حتی خودتان دست به کار شوید و بخش هایی را که مقدور است و آب کمتر به آن می خورد با اسپری طلایی رنگ کنید. به همین سادگی.

طلایی در دکوراسیون

ساخت نگه دارنده کتاب‌ به رنگ طلایی

یک ایده‌ بی‌ نظیر دیگر استفاده از کارتون‌ های بدون استفاده در خانه برای درست کردن نگه دارنده کتاب‌ ها است. این ایده‌ خاص چهره‌ متفاوت و زیبایی را به کتابخانه شما می‌ بخشد، فقط کافی است کارتون‌ های بازیافتی را به شکل نگه دارنده‌ های کتاب برش بزنید و آن را با اسپری طلایی کنید. به همین آسانی می توانید از رنگ طلایی در چیدمان خانه بهره ببرید.

طلایی در دکوراسیون

استفاده از میز بار طلایی در دکوراسیون خانه

استفاده از یک میز بار طلایی می‌ تواند زیبایی دکوراسیون خانه شما را دو چندان کند و تغییر زیادی را در خانه شما ایجاد کند. امروز استفاده از میز بار در چیدمان دکوراسیون داخلی خانه‌ ها بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. عده‌ ای از افراد به دلیل کوچک بودن منزلشان از این میز استفاده نمی کنند در صورتیکه این میز در محیط‌ های کوچک هم می‌ تواند بسیار کاربردی باشد. بی شک شما می توانید با یک میز بار کوچک طلایی رنگ در اتاق نشیمن تغییری شگرف ایجاد کنید.

طلایی در دکوراسیون

میز عسلی به رنگ طلایی

استفاده از میزهای عسلی به رنگ طلایی زیبایی و شکوه را برای دکوراسیون خانه شما به ارمغان می‌ آورند. گاهی اوقات با اضافه کردن یک گلدان شیشه ای می توانید زیبایی این میز را چند برابر کنید.

طلایی در دکوراسیون

استفاده از آیینه طلایی در دکوراسیون خانه

استفاده از آیینه‌ های زیبا به رنگ طلایی بر روی دیوار اتاق نشیمن و یا ورودی خانه انتخابی مناسب برای بهره گیری از این رنگ در خانه است. یک آیینه خورشیدی همانند تصویر بالا می تواند یک گزینه مناسب و جذاب برای دکوراسیون داخلی خانه شما باشد ضمن آنکه بسیار کاربردی است.

طلایی در دکوراسیون

استفاده از گلدان‌ طلایی در دکوراسیون خانه

استفاده از گلدان‌ ها در چیدمان دکوراسیون داخلی خانه برای داشتن یک محیط دلپذیر انتخاب خوبی است. گاهی اوقات با خرید یک گلدان طلایی می‌ توانید زیبایی و جذابیت رنگ طلایی را به دکوراسیون خانه خود اضافه کنید و از درخشش آن لذت ببرید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱.۵ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.