تزیین درها

4
۰
(۰)
تخته سیاه
تخته سیاه

تخته سیاه

از یک در ملال آور می توان به عنوان فضایی برای نوشتن یاداشت های روزانه، کلمات عاشقانه و یاد آوری ها استفاده کرد. طرحی که بی فوت وقت آخر همین هفته اجرایی است. با انتخاب این ایده، سرگرمی روز تعطیل جور است و می توان تمام وقت را به نوشتن شعر با گچ گذراند.

عمق بخشی

عمق بخشی

عمق بخشی

با نصب تکه های چوبی به شکل قابی برجسته می توان به در عمق و بعد بخشید.

استنسیل کردن

استنسیل کردن

استنسیل کردن

تکنیک استنسیل، راه کار خارق العاده ای برای تزیین در است. می تواند از این روش برای زینت دادن قسمتی از در یا کل آن استفاده کرد. در طرح چاپی شرکت رویال دیزاین (Royal Design Studio) از رنگ شیری لاتکس (Latex) استفاده شده است. این طرح با رنگ روشن خود، جلوه ای باستانی به در بخشیده است.

عکس برگردان

عکس برگردان

عکس برگردان

نصب عکس برگردان بر روی در، که به زمان زیادی نمی خواهد، تأثیر چشمگیری بر ظاهر آن می گذارد. برچسب وینیل (Cool Wall Art) ، که نمونه ای از آن را مشاهده می کنید، برای در هایی با اندازه استاندارد طراحی شده است. اما روی دیوار ها نیز قابل اجراست.

استیکر خنده دار

استیکر خنده دار

استیکر خنده دار

در بعضی مواقع ساده ترین و کم هزینه ترین ایده ها، خارق العاده ترین تاثیرات را دارند. با نصب این استیکر شرکت آمازون روی در دستشویی خانه، لبخند را بر لبان مهمان می نشانید.

کاغذ دیواری سواُن

کاغذ دیواری سواُن

کاغذ دیواری سواُن(Paper Swoon)

کاغذ دیواری های امروزی چیزی فراتر از کاغذ دیواری های زمان مادر بزرگ هایمان است. با ارائه گزینه های نامحدودی از رنگ و طرح های متنوع می تواند تمامی سلایق را پوشش دهد. وقتی از کاغذ دیواری برای تزیین در استفاده کردید دیگر تا وقتی که تمام دیوار ها را هم کاغذ دیواری نکرده اید، دست بردار نخواهید بود.

میخ های زینتی

میخ های زینتی

میخ های زینتی

این در های سبز آبی جسارت طراح را نشان می دهد و روی آنها قاب بندی زیبایی با ظرافت تمام اجرا شده و دراین قاب بندها از میخ هایی استفاده شده است که در ساخت مبلمان به کار می رود. شما نیز می توانید برای زینت دادن به در از این میخ ها استفاده کنید. ابتدا طرح مورد نظر را با نوار چسب آبی روی در پیاده کنید، با درفش سوراخ های لازم را ایجاد کنید و بعد میخ ها را با چکش بکوبید.

پرده ها

پرده ها

پرده ها

از پرده برای تزیین پنجره استفاده می کنیم. پس چرا از آن برای زیباتر کردن درها بهره نگیریم؟ پانل های پارچه ای بیشتر برای پوشاندن در های شیشه ای به کار می رود تا حریم خصوصی خانه را حفظ کند یا مانع ورود نور شود. اما می توان از آنها برای در های بدون شیشه نیز استفاده کرد، پرده عنصری در طراحی دکوراسیون خانه است که ظاهری جذاب به همه قسمت های آن می بخشد.

تزئینات گل دار

تزئینات گل دار

تزئینات گل دار

تصور عمومی بر این است که تزئینات گل دار برای مناسبت هایی خاصی به کار می رود. ولی همیشه می توانند زینت بخش در ها باشند. می توان آنها را از فروشگاه لوازم زینتی تهیه کرد یا شکل مورد علاقه خود را ساخت و تزئین کرد. نمونه ای که مشاهده می کنید مربوط به شرکت Two Twenty ONE است که به شکل حروف الفبا است و از کنف برای تزیین آن استفاده شده است.

آینه ها

آینه ها

آینه ها

اگر تمایل دارید که فضای خانه شما بزرگتر به نظر بیاید، آینه ها به خوبی از پس این مسؤولیت برمی آیند. می گویند آینه آرامش ایجاد می کند و عاملی برای تغییر جهت انرژی هستند، بنابراین با به کار گیری آینه ها فنگ شویی خوبی را در اتاق ایجاد می شود.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.