ترکیب رنگ سبز و مشکی در دکوراسیون

87
۰
(۰)

انتخاب رنگ برای دکوراسیون کاملاً سلیقه ای است ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب رنگ همیشه سعی در جمع آوری اطلاعات دقیق در زمینه تأثیر آن بر روحیه خود داشته باشید. در کشورهای اسلامی رنگ سبز معمولاً نماد طبیعت، زندگی، سلامتی، جوانی و امید است. اما رنگ مشکی بر خلاف رنگ سبز معمولاً نماد عزاداری، پایان، زور، خشونت و شرارت است بنابراین کمتر می تواند به عنوان انتخاب افراد در طراحی دکوراسیون باشد اما از آنجا که از جمله رنگ های خنثی به حساب می آید می تواند به راحتی با رنگ ها ترکیب شود. دکوراسیون سبز و مشکی به نظر خوب می رسد و می تواند جذابیت خاصی به دکوراسیون شما ببخشد.

دکوراسیون سبز و مشکی

 

ترکیب رنگ سیاه و سفید با هم ترکیبی است که همیشه زیبا به نظر می رسد اما روح ندارد. برای جان بخشیدن به این فضا می توانید با اضافه کردن المانی به رنگ سبز به راحتی این سردی را شکسته و به فضا روح ببخشید. استفاده از کاغذدیواری گلدار برخلاف کف چهارخانه سیاه و سفید احساس تازگی در فضا ایجاد کرده است.

دکوراسیون سبز و مشکی

اگر در دکوراسیون خود می خواهید تأکید اصلی در فضا بر روی رنگ سبز باشد از آن بر روی دیوار استفاده کنید. کنتراست رنگی بین رنگ سبز دیوار و کفپوش های سیاه و سفید زمین جلوه ای خاص به این فضا بخشیده است.

دکوراسیون سبز و مشکی

گاهی جزئیات کوچک تأثیرات بزرگ دارند در اینجا استفاده از پالت تک رنگ از انواع سبز جذابیت بصری فضا را زیاد کرده است. اما  ایجاد کنتراست رنگی در این فضا بی تأثیر نیست. با اضافه کردن رنگ مشکی به لوازم تزیینی خانه مثل کوسن، آباژور یا حتی به عنوان یک حاشیه در لبه پرده دکوراسیون خود را تکمیل کنید.

رنگ مشکی جلوه بصری زیادی به فضای شما می دهد و می تواند به عنوان یک پالت تک رنگ در کل فضا استفاده شود. اما از آنجایی که رنگ خنثی و سردی است دقت کنید باعث بی قراری یا آشفتگی شما نشود از این رو می توانید با قرار دادن چند گیاه سبز به راحتی این سردی فضا را بشکنید و به فضا جان ببخشید.

دکوراسیون سبز و مشکی

از آنجایی که سبز نماد زندگی، سلامتی، جوانی و امید است می تواند گزینه مناسبی برای اتاق کودکان باشد. با ترکیب آن با تخت به رنگ مشکی می توانید ظاهری ساده و آرامش بخش بسازید.

دکوراسیون سبز و مشکی

رنگ سبز در آشپزخانه پس زمینه بسیار خوبی برای پخت و پز و سرو غذا است و ایجاد حس شادابی و تمیزی می کند. کلاهک های مشکی موجود در این لوستر در برابر دیوارهای سبز ظاهری ساده و شیک ساخته است.

دکوراسیون سبز و مشکی

یکی از طیف رنگ های پر طرفدار در چیدمان مدرن ترکیب سبز با مبلمان سیاه و سفید است. اگر رنگ سبز زیاد باب میل شما نیست رنگ سبز را در اکسسوری های تزیینی به کار ببرید.

دکوراسیون سبز و مشکی

ترکیب سبز و مشکی حس تمیزی را به مخاطب انتقال می دهد پس می تواند یک گزینه عالی برای حمام باشد. دیوارهای سرویس بهداشتی را به رنگ سبز کنید و رنگ مشکی را به جزئیاتی چون کفپوش و شیر آلات  اضافه کنید.

در این اتاق خواب تمامی وسایل  به طور خیره کننده و قابل توجهی چیدمان شده اند. استفاده از پالت خیلی تیره برای اتاق خواب مناسب نیست اما با افزودن رنگ سفید و سبزی ناشی از گیاهان احساس تازگی و آرامش به این اتاق اضافه شده است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.