ترندهای دکوراسیون کریسمس ۲۰۲۱

17
۵
(۳)

برای مثال می توانید امسال به جای خرید درخت کریسمس یکی روی دیوار بکشید و جزئیات تزئینی را نیز به دیوار بچسبانید. اگر زندگی شلوغی داشته و وقت زیادی برای تمیزکاری های بعد کریسمس ندارید از لوازمی که به راحتی از دیوار آویزان یا کنده می شوند برای چیدمان کریسمس استفاده کنید. برای مثال می توانید چند گلوله پنبه را به یک شاخه آویزان کرده و آن را در ورودی خانه نصب کنید. به این صورت یک آب و هوای برفی و خوشایند در فضای داخلی خانه ساخته اید. تزئینات کریسمس حتما نباید لوازمی گران باشند که آنها را از بازار تهیه می کنید. ساختن چیدمان کریسمس از صفر همراه اعضای خانواده مخصوصا بچه ها چیزی است که حال و هوای گرم و شاد کریسمس را به خانه می آورد.

چیدمان کریسمس

ایده های طراحی داخلی برای کریسمس ۲۰۲۱

این ایده ها معمولا هنگامی که مشغول چیدمان کریسمس هستید به ذهنتان می رسند. ترند امسال برای تزئین کریسمس آزادی، راحتی و مینیمالیسم است. کریسمس امسال کلیشه و باید های قدیمی را کنار گذاشته و آنطور که دوست دارید کریسمس را به خانه تان بیاورید. حتی اگر طراحی داخلی کلاسیک و رسمی دارید نیازی نیست که یک دسته گل بزرگ با انبوهی از برف مصنوعی روی میز بگذارید. یکی از ایده های به روز تزئین پنجره ها با اسپری هاییست که یک حالت یخ زدگی و سرما روی پنجره ایجاد می کنند. در ضمن این اسپری ها به راحتی با آب تمیز می شوند.

چیدمان کریسمس

در ضمن از پارچه ها غافل نشوید. بهتر است به سراغ پارچه های طبیعی مانند پنبه، کتان، کاموا و بالش های چهارخانه بروید. ترند امسال برای پارچه ها خزهای پشمالو و سفید است. اگر نمی خواهید پارچه های جدید بخرید می توانید گلوله های برفی کوچک درست کرده و آنها را به پتو یا بالش بچسبانید.

چیدمان کریسمس

درست کردن یک نیمکت زمستانی و استفاده از چند اسباب بازی برای تزئین کریسمس از ایده های قدیمی و دلنشین هستند. می توان از این نیمکت های قدیمی برای خواندن قصه های کریسمسی استفاده کرد یا بچه ها روی آنها با اسباب بازی هایشان بازی کنند.

چیدمان کریسمس

تخته های اره کردن چوب یا هر گونه تخته چوبی در دکوراسیون روستیک عالی به نظر می رسد. درخت کریسمس را می توان از تعدادی شاخه و میوه کاج کوچک درست کرد و روی این تخته ها چسباند. اگر می خواهید حس و حال یک درخت واقعی را داشته باشید یک فانوس دیواری هم بالا این درخت کوچک نصب کنید.

چیدمان کریسمس

حتی می توانید ساخت درخت کریمس را به کودکانتان سپرده و یک چیدمان کریسمس اما از نوع کاغذیش داشته باشید. شمع های سفیدی نیز وجود دارند که به شکل شاخه های درخت ساخته می شوند. آنها در شیشه ای پر از برف مصنوعی گذاشته و یک درخت کوچک در آشپزخانه یا اتاقتان داشته باشید.

چیدمان کریسمس

ترند های کریسمس ۲۰۲۱ برای آپارتمان

تزئین طاقچه زیر پنجره ها، پارچه هایی با طرح های کریسمسی، آویزان کردن گوله های برفی هیچکدام ایده های جدیدی نیست اما روحیه کریسمسی را به آپارتمان کوچکتان می آورند. اگر می خواهید به سنت های چیدمان کریسمس پایبند و در عین حال مدرن باشید کریسمس ۲۰۲۱ پر از این ایده هاست.

چیدمان کریسمس

می توانید فقط با چند تکه چوب که به شکل درخت به هم وصل شده اند یک درخت کریسمسی داشته باشید. یا یک ایده برای دوستداران سبک التقاطی ساخت درخت کریسمس از دستکش های پلاستیکی است. برای آوردن کریسمس به آشپزخانه حوله، دستیگره ها و دیگر پارچه های آشپزخانه را به رنگ قرمز، سفید و سبز در بیاورید. از ظروف کریسمسی برای غذا خوردن استفاده کرده و یادداشت های کریسمسی به در یخچال بچسبانید. همچنین می توانید از کاغذ و نی یک درخت کوچک پلاستیکی بسازید و آن را روی کابینت قرار دهید.

چیدمان کریسمس

از دیگر ایده ها برای داشتن یک مینی کریسمس در فضاهای کوچک استفاده از گلوله های رنگی و میوه کاج در شیشه ها، ریسه های سه رنگ کریسمس و دستمال سفره هاست. حتی می توانید از میوه های مختلف برای تزئین درخت کوچکتان استفاده کنید.

چیدمان کریسمس

طراحی داخلی سال جدید در ۲۰۲۱

ورودی خانه برای سال جدید اولین مکانی است که شما را وارد دنیای کریسمسی می کند پس از آن غافل نشوید. با چند گل، شاخه درخت، مخروط های کاج، سبد های چوبی و قالیچه های پشمی می توان این فضا را تزئین کرد. همچنین می توانید مجموعه ای از گل های مصنوعی، توت و سیب بسازید و با چند شاخه درخت تزئینش کنید. هدیه ها که با کاغذ کادو و روبان بسته بندی شده اند نشان دیگری از چیدمان کریسمس هستند. حلقه های درخشان گل که با شمع تزئین شده اند از دیگر ترکیبات جالب هستند. یک راه دیگر استفاده از فانوس های کوچک کریسمسی همراه با گلوله های برف است تا یک ورودی جذاب و خوشامدگو داشته باشید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۳

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.