تداوم آرزوی عضویت در ارتش با تغییر دکوراسیون

29
۴.۱
(۱۳)
چراغ خواب و چراغ مطالعه هایی با سبک نظامی
چراغ خواب و چراغ مطالعه هایی با سبک نظامی

چراغ خواب و چراغ مطالعه با طرح نظامی

چراغ خوابی که در سمت چپ تصویر بالا می‌بینید، گوشه‌ای از دکوراسیون اتاق پسربچه‌ای است که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد و مادرش تصمیم گرفت دکوراسیون اتاق خوابش را بر اساس علاقه‌ی او به تم نظامی تغییر دهد. یکی از این تغییرات مربوط به چراغ خواب اتاقش بود. برای قسمت حباب این چراغ خواب از یک کلاه سربازی و برای قسمت پایه‌ی آن از جعبه‌ی مهمات نظامی استفاده شده است. این ایده برای چراغ های مطالعه نیز به کار می‌رود که برای علاقه مندان به سبک نظامی می‌تواند بسیار جذاب باشد.

مبلمانی به سبک نظامی

مبلمانی به سبک نظامی

مبلی به شکل سنگر

درحالی‌که این سبک از مبلمان ممکن است برای خیلی‌ها عجیب به نظر برسد، اما افرادی که علاقه‌مند به سبک نظامی هستند، استقبال گرمی از این نوع مبل خواهند داشت. ما وقت زیادی از روز را با نشستن روی مبلمان منزل خود می‌گذارنیم و درنتیجه با انتخاب مبلمانی با طرح سنگر، این افراد تا حد زیادی به نیاز خود برای بودن در ارتش و یک محیط نظامی پاسخ می‌دهند.

تزئیناتی با طرح نظامی

تزئیناتی با طرح نظامی

وسایل تزئینی به سبک نظامی

یکی دیگر از جاهایی که می‌توانیم برای نظامی کردن محیط زندگی افراد علاقه مند به این سبک استفاده کنیم، به کاربردن وسایل تزئینی با سبک نظامی همچون آویزهایی با طرح‌ها و تصاویر مربوط به ارتش و سربازان است که می‌تواند حس و حال متفاوتی به دکوراسیون بدهد.

بالش ها و کوسن هایی برای متفاوت کردن دکوراسیون منزل شما

بالش ها و کوسن هایی برای متفاوت کردن دکوراسیون منزل شما

بالش‌ها و کوسن‌های ارتشی

بالش‌ها و کوسن‌های ارتشی مورد علاقه‌ طیف وسیع‌تری از افراد با سلیقه‌های مختلف قرار گرفته‌اند. زیرا استفاده از این نوع بالش‌ها و کوسن‌ها علاوه براینکه برای افرادی که می‌خواهند دکوراسیون نظامی منزل خود را تکمیل کنند بسیار کاربردی است، برای دیگر افرادی که تنها می‌خواهند اندکی رنگ و بوی نظامی به محیط زندگی خود بدهند نیز مناسب است؛ افرادی که دکوراسیون غیرنظامی را انتخاب کردند ولی همچنان می‌خواهند فضای منزل خود را بر اساس علاقه‌ اعضای خانواده متفاوت سازند.

ترکیب سبک نظامی با وسایل قدیمی

ترکیب سبک نظامی با وسایل قدیمی

گنجه‌های ارتشی

سبک نظامی بیشتر از آنکه فکرش را بکنید قابل تعمیم برای وسایل مختلف منزل است. شما می‌توانید به جای کمد از گنجه‌هایی با طرح جعبه‌های مهمات ارتش استفاده کنید. این گنجه‌ها می‌توانند از منحصربه فردترین وسایل اتاق شما باشند زیرا علاوه بر اینکه طرح روی آن مربوط به ارتش است، شکل آن هم که شبیه به گنجه‌های قدیمی است و شما را به دوران گذشته خواهد برد.

تخت خواب هایی با سبک نظامی برای سنین مختلف

تخت خواب هایی با سبک نظامی برای سنین مختلف

تختخواب‌هایی با سبک ارتشی

وقتی صحبت از انتخاب طرح تخت و تشک و ملحفه خصوصاً برای پسران نووان می‌شود، همیشه یکی از انتخاب‌های آنها طرح نظامی و ارتشی است. یکی از دلایل آن به نوع بازی‌های رایانه‌ای که امروزه در بین کودکان و نوجوانان و حتی جوانان رایج هستند، برمی‌گردد. آنها دوست دارند محیط اتاق خواب خود را همچون تم آن بازی‌ها به‌صورت نظامی دربیاورند و یکی از جاهایی که این تغییر می‌تواند انجام گیرد، تخت خواب، تشک و ملحفه‌ آنها است که می‌تواند به رنگ لباس سربازان ارتش باشد.
نمونه ای از چراغ خواب هایی با طرح نظامی برای علاقه مندان به این سبک
نمونه ای از چراغ خواب هایی با طرح نظامی برای علاقه مندان به این سبک

تم نظامی، تمی برای سنین مختلف

همانطور که دیدیم، این تنها بزرگسالان نیستند که برای برآوردن آرزوی دوران جوانی خود برای عضویت در ارتش، سعی می‌کنند محیط زندگی خود را به سبک ارتشی نزدیک کنند؛ بلکه کودکان و نوجوانان نیز تحت تأثیر بازی‌های رایانه‌ای که انجام می‌دهند، اغلب دوست دارند تم نظامی و جنگی را برای اتاق خواب خود انتخاب کنند و این فضا را بایک روکش مبل مثل تصویر پایین و یا یک چراغ خواب خلاقانه نیز می‌توان ایجاد کرد و این آرزوی ارزشمند را تداوم بخشید.

صندلی نظامی

صندلی نظامی

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۴.۱ / ۵. تعداد نظرات: ۱۳

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.