تخت خواب معلق

0 60
۴
(۳۲)

البته که این پیش داوری صحیح نیست و لازم است که به طراحی انجام شده توسط این طراح جوان لهستانی بیشتر دقت کنیم .

نگاهی به این طراحی که توسط Wiktor Jażwiec. یک طراح جوان از لهستان انجام شده است ، مشخص می کند که طرح ارائه شده ، یک تخت آویخته با ویژگی های بسیار جالب می باشد ، در این تخت خواب جای خواب به طور منظم با قاب های چوبی دورش به طور کامل مانند همه تخت خوابها می باشد. تنها جزئیات غیرعادی ، چهار قطعه ضخیم می باشد که طناب ها را متصل به فریم می نماید .

دومین ویژگی این تخت چهار طناب است که از تخت تا سقف کشیده شده است، که زمانی که کاربر با بهره گیری از سیستم قرقره ای برای به حداکثر رساندن فضای اتاق نیاز دارد که تخت را به بالا هدایت نماید ، سیستم قرقره تخت خواب را به بالا هدایت می نماید .

و در هنگام برگشت تخت خواب به حالت اولیه و هنگامیکه برای خواب از آن استفاده می شود تنها چهار طناب که از سقف به بغل تخت خواب متصل شده است اضافه بر تخت خواب های معمول مشاهده می شود.

براساس گفته های عرضه کننده این تخت خواب ، نصب و مونتاژ آن توسط خریدار انجام می شود . ضمن آنکه هم اندازه ها و هم مواد مصرفی قابلیت تغییرات دارند و وزن آن به طور کامل ۸۰ کیلوگرم می باشد.

ویژگی های حفاظتی اضافی برای این تخت طراحی شده که در حالت کشیده تا سقف نیز آن را به طور کامل امن و مطمئن می نماید .

امکان اینکه از انواع رنگ چوب و لاک الکل استفاده کنید و جود دارد و انتخاب گزینه های رنگ براق به منظور سفارشی کردن تخت امکان پذیراست. رنگ های متعدد در دسترس هستند.تخت همراه با نور قابل تنظیم در پشت تشک نیز قابل انتخاب است.

با توجه به اینکه این نوع از تخت برای اتاق های خواب کوچک استفاده می شود ، در موقعیت خواب ، تخت را حدود ۴۵ سانتی متر بالا تر از کف قرار می دهیم و در حالت بیداری تخت را تا حداکثر ممکن به سقف نزدیک می کنیم .

در حالتی که تخت را به سقف می چسبانیم ، تمام فضائی که قبلا در موقعیت خواب اشغال شده بود ، کاملا آزاد و قابل استفاده می شود و با توجه به اندازه استاندارد سقف و ارتفاعی که تخت پوشش قرار می دهد ارتفاع باقیمانده در شرایط نرمال برای حرکت و زندگی کاملا مناسب می باشد . با توجه به اینکه وزن حداکثر تخت به همراه تشک ۸۰ کیلوگرم می باشد به همین دلیل سقف امکان حفظ این وزن را به صورت کامل دارد و در صورتیکه برای اطمینان نیاز به تقویت داشته باشید امکان نصب یک نوار فولادی جهت تقویت سقف میسر می باشد.

این تخت خواب بوسیله یک ریموت به طور کامل حرکت می کند و در حالت بالا بودن یک وسیله اضافی برای اطمینان اضافه می شود .رنگ های نورپردازی زیر تخت با کنترل به رنگهای مختلف قرمز ، سبز ، آبی و سفید و سایر رنگهای ترکیبی قابل انجام می باشد. بعد از آنکه تخت به صورت صحیح و با توجه به نوع سقف انتخاب شد ، برای نصب به پیچ هم نیاز است .

این تخت از عرض ۹۰ سانتی متر تا ۲۰۰ سانتی متر به طول ۲۲۰ سانتی متر عرضه می گردد و بخش چوبی آن هم در مدلهای رنگی مختلف عرضه می شود .

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۴ / ۵. تعداد نظرات: ۳۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد