تحول در طراحی آزمایشگاه PathWest توسط معماران BLP

11
۰
(۰)

این یک آبشار پولکی یا یک دکوراسیون ساده و بی تکلف نیست ،بلکه گلبولهای قرمز واقعی ، که نام علمی ” گلبول های قرمز ” در بیرونی ترین نمای ساختمان چاپ شده است. بیمارانی که منتظر آزمایش خون بعدی خود هستند میتوانند در این فضا بدون خطوط فضای استرس دار خاکستری با جو ناراحت کننده اتاق انتظار برای جواب آزمایش خوداستراحت کنند. در آزمایشگاه PathWest ، در پردیس QEII بهداشت در Nedlands استرالیا ، معماران BLP تصمیم گرفتند به این مرکز تحقیقاتی کمی رنگ و شاخصه های مشتری پسند اضافه کنند.

برای دستیابی به این نتیجه ، آنها از سازه های بتونی ، با نور و نمای پیش ساخته ، برای به حداقل رساندن هزینه و زمان ساخت استفاده کردند واز آنجا که این مرکز به سرعت در حال رشد است ، این ساختاربه سادگی توسعه دادن های آتی را مقدور می سازد.

اما آنچه که بیشتر از همه در مورد این مجموعه قابل توجه می باشد این است که بیش از ۸۰۰۰ متر مربع است و به مصرف و تحلیل نمونه های خونی اختصاص داده شده، با استفاده از رنگ ها و اشکال معماری ، که تکیه بر بازیگوشی، تخیل و سبکی دارند،.برای کسانی که انتظار درمانی ظریف ، سریع و کارآمد دارند از این بهتر نمی شود.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.