تحلیل و بررسی خرید صندلی آموزشی روما TR325 داتیس

15
۰
(۰)

صندلی آموزشی روما TR325 شاید در نگاه اول کوچک به نظر برسد، اما برخلاف ظاهرش برای افراد درشت اندام نیز می تواند صندلی راحتی باشد. فریم صندلی از پلاستیک تقویت شده و الیاف ویژه ساخته شده است.جنس پایه ها از فلز می باشد و برای جلوگیری از زنگ زدگی، از پوشش رنگ کوره ای الکترو استاتیک در ساخت آن استفاده شده است. البته شرکت داتیس امکان ارائه صندلی با چهارپایه آبکاری شده نیکل کروم براق را نیز با توجه به فضای آموزشی شما فراهم کرده است.

فوم استفاده شده در این صندلی مطابق سایر صندلی های اداری شرکت داتیس، فوم سرد است و احساس راحتی به هنگام نشستن بر روی صندلی را به دنبال دارد و می تواند برای استفاده در کلاس های آموزشی مناسب باشد و در کاهش یافتن خستگی دانشجو تاثیر گذار باشد. طراحی تکیه گاه صندلی و وجود انحنا در سطح آن با توجه به رعایت اصول ارگونومی است و گودی کمر را به خوبی پر می کند.

با توجه به استفاده از پلاستیک تقویت شده و شیارهای
موجود در پشت تکیه گاه صندلی آموزشی روما، امکان تغییر زاویه خودکار پشتی صندلی
مطابق با نیروی اعمال شده تا ۱۵ درجه وجود
دارد.

صفحه میز صندلی آموزشی با قابلیت حرکت ۹۰ درجه ای امکان نشست و برخاست را برای دانشجو آسانتر میکند و قابل ارائه با صفحه پلاستیک فشرده و یا ام دی اف نیز هست. دسته ساخته شده از پروفیل فولادی به روش ریخته گری تحت فشار و اتصال منظم دسته با صفحه میز با بکارگیری بست و پیچ؛ مقاومت صفحه میز را در مقابل لغزش افزایش می دهد و در نهایت از خط خوردگی در هنگام نوشتن جلوگیری می کند.

صندلی آموزشی روما را می توان بدون تشک کف و پشت صندلی و یا با رنگ بندی متنوع چرم نیز سفارش داد. از نکات مهمی که در خرید صندلی آموزشی باید به آن توجه کرد، ماندگاری روکش چرم نشیمن و تکیه گاه صندلی است. شرکت داتیس در تولید این صندلی از چرم مصنوعی پلی اورتان استفاده کرده است، این روکش در مقابل سایش و خشک شدن مقاوم است و یکنواختی سطح بسیار خوبی دارد.

به طور خلاصه می توان گفت، با مقایسه قیمتی با مدل های هم سطح دیگر مثل صندلی آموزشی sh415m شرکت نیلپر، این صندلی پیشنهاد مناسبی برای افرادی است که به دنبال یک صندلی خوب و راحت برای محیط آموزشی می گردند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.