تابستان ۹۸ را چگونه گذراندید؟

6
۵
(۱)
تابستان 98 رسید
تابستان ۹۸ رسید

چرا تابستان؟

اول چون آنچه پیش رویمان است تابستان است. بخشی است نزدیک و دم دست که می شود از همین حالا برایش برنامه ریزی کرد.

بعدش چون تابستان از آن فصل هاست که محدودیت ها و فرصت های خاص خودش را دارد. کمی بیش از فصل های دیگر. روزهای طولانی و گرم هم فرصت هستند و هم تهدید. می شود فقط به داغی خورشید فکر کرد و از آن فرار و روزها را منفعل و در آرزوی باد کولر یا در زیر آن در رخوت گذراند. می شود از خورشید انرژی گرفت و از طول روز استفاده کرد و به کارهایی پرداخت که کمتر در شرایط دیگر مجالش به دست می آید.

بعدترش این که برای بسیاری از افراد مثل دانشجویان، دانش آموزان و برخی از مشاغل که تعطیلات تابستانی دارند زمان بیشتری برای پرداختن به کارهای خارج از چهارچوب و نظم روزمره ایجاد می شود. حتی اگر خودتان جزء این دسته نیستید حتما از این افراد در خانواده و ارتباطاتتان دارید و شما هم می توانید زمانی برای همراهی با فراغت آنها اختصاص دهید.

تابستان 98 فرصتی برای استراحت

تابستان ۹۸ فرصتی برای استراحت

حالا چه کارهایی می شود کرد؟

بسیاری از این کارها رو خود شما می دانید و شاید تا همین الان در برنامه تان گنجانده باشید. سفر به مقصدهای دیدنی که خنک تر از محل اقامتتان هستند. تفریحات و گشت و گذارهای تابستانی درشهر محل اقامت، گذراندن دوره های آموزشی که در برنامه تان بوده و … اما کجا و چگونه همین ها مهم است و کارهای بسیار دیگری می توان کرد که شاید در چک لیست شما از قلم افتاده باشد.

ما درخوگر تصمیم گرفته ایم یک تابستان خوب و پرنشاط برای خودمان و همراهانمان بسازیم. از زوایای مختلف و بر اساس سلیقه های متفاوت به این فرصت نگاه کرده ایم و تصمیم گرفته ایم حاصلش را با شما به اشتراک بگذاریم. بعضی هایش به صورت آگاهی دادن و پیشنهاد خواهد بود و بعضی هایش هم به صورت ایجاد فرصت هایی برای مشارکت جمعی.

سه ماه تابستان ۹۸ ما را همراهی کنید یا اگر گرفتارید زود به زود به ما سر بزنید تا درجریان این اتفاقات قرار بگیرید.

تابستان 98 فرصتی برای گردشگری و تفریح

تابستان ۹۸ فرصتی برای گردشگری و تفریح

در این سه ماه چه خبرهایی هست؟

چشم می گوییم. در تابستان ۹۸ کلی لذت هست که با شما به اشتراکشان خواهیم گذاشت:

پنجمین سالگرد تولد خوگر را در تیر ماه خواهیم گرفت و به این مناسبت برای همراهان خوگر تخفیف های ویژه و جایزه داریم.

در طی این سه ماه چندین بار مسابقه و رقابت های جذاب با جایزه های هیجان انگیز برگزار خواهیم کرد.

حواسمان کاملا به شرایط اقتصادی و جیب دوستان خوگر هست و تمهیداتی اندیشیده ایم که مبلمان و دکورهایی که بیشتر برای تابستان کاربرد دارند و آنهایی را که باید در تابستان برای مهرماه و پاییز خرید با قیمت های شگفت انگیز و تخفیف های ویژه به دستتان برسانیم.

کلی مطلب خواندنی داریم که حاوی اطلاعات و پیشنهادات خوبی برای شماست. مهمترین سرفصل های مطالب که هر روز یکی از آنها انتشار خواهد یافت موضوعات زیر هستند:

آرا و گیرا کردن محیط اطرافمان: ایده هایی برای دکوراسیون آسان و ارزان خانه ،حیاط ، بالکن، باغ و ویلا با جلوه های تابستانی و مناسب سازی بیشتر برای فصل تابستان.

رفتنی ها و دیدنی ها: بسیاری از جاهای رفتنی و دیدنی را چه برای سفر چه در درون شهرهایتان به شما معرفی می کنیم و خواهیم گفت که چه طور به سفر برویم و چه کار کنیم که راحت تر باشد و بیشتر بهمان خوش بگذرد.

لذت های فرهنگی : خواهی نخواهی در این ایام باید ساعت هایی را در فضای بسته و زیر باد کولر سر کنیم. می خواهیم کاری کنیم که در این ساعت ها از دنبال کردن رد تابستان در هنرهایی مثل ادبیات، نقاشی و سینما و جاودانه هایی که از این طریق ایجاد شده ذهنمان را به سفر ببریم و حظ کنیم. درباره تاریخ ایران و رابطه هنر و تابستان خیلی چیزها یاد خواهیم گرفت.

باهمی های دوستانه و خانوادگی: می خواهیم از فرصت خوب با هم بودن مخصوصا با بچه ها استفاده کنیم و کلی کار جالب و خلاقانه انجام دهیم. هم هنری و درست کردنی و هم بازی و سرگرمی. بهتان خواهیم گفت چه کارهایی مناسب این فصل است.

بیشتر دانستن درمورد خیلی چیزها:سعی خواهیم کرد راجع به آداب و رسو م ملت های دیگر و اتفاقات مهم در تابستان در سراسر جهان بدانیم. راجع به آدم ها و محصول هایی که تابستان های ما را قشنگ تر و دلپذیر تر کرده اند. طراحان صنعتی و مخترعانی که حاصل کارشان خنکی ما بوده و همینطور بسیاری مطالب خواندنی دیگر.

تابستان 98 فرصتی برای آموختن و لذت بردن

تابستان ۹۸ فرصتی برای آموختن و لذت بردن

تابستان ۹۸ را چگونه گذراندید؟

به سوال اول باز می گردیم و امیدواریم با مثبت اندیشی، دانستن و عمل کردن بیشتر به آنچه که حال دلمان را خوب و زندگی مان را غنی تر می کند این تابستان را آن گونه بگذارنیم که در پاسخ به سوال طرح شده در عنوان بتوانیم به چند نکته و موردی که همواره لبخند به لبمان خواهد آورد اشاره کنیم.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.