بهترین صندلی‌های اداری جهان که آنلاین به فروش می‌رسند؛ به انتخاب فوربس

21
۱
(۲)
صندلی اداری پشتی کوتاه ارزان
صندلی اداری پشتی کوتاه ارزان

بهترین صندلی اداری زیر ۱۰۰ دلار

صندلی کارمندی (پشتی متوسط) مشکی AmazonBasics

«در هفته‌ای که گذشت من زمان بسیار بسیار زیادی را روی این صندلی گذراندم. این صندلی به شدت راحت و قیمتش هم بسیار ارزان است. می‌توانم ۱۲ ساعت به طور پیوسته روی این صندلی بنشینم بدون اینکه احساس ناراحتی کنم، آن هم در زمانی که نیاز دارید آنقدر راحت باشید که در یک هفته تمامی اطلاعات طول یک ترم رو حفظ کنید! جنس و مواد این صندلی اداری شاید از بهترین کیفیت نباشد اما مطمئن باشید که بسیار راحت و ارزان هستند. من که از خریدنش از یک سایت فروش آنلاین صندلی اداری خوشحالم.»

صندلی اداری با پشتی مش ارزان

صندلی اداری با پشتی مش ارزان

بهترین صندلی اداری با پشتی مش زیر ۱۰۰ دلار

صندلی کارمندی (پشتی متوسط) مشکی AmazonBasics

«سرهم کردن این صندلی بسیار آسان است و در کمتر از نیم ساعت بدون نیاز به هیچ ابزاری امکان‌پذیر است. صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. بالشتک نشیمنش بیش از حد سفت نیست و باعث نمی‌شود پای شما خواب برود یا کرخت و بی‌حس شود. من عاشق مش عقب به جای تکیه‌گاه هستم و صندلی‌هایی را که پشتی دارند، دوست ندارم. مش بهترین چیز است و به خوبی از پشت شما محافظت می‌کند. از خرید این صندلی اداری کاملا راضی هستم. یک خرید عالی از یک سایت فروش آنلاین صندلی اداری بود، کاملا ارزش پولی را که بابتش دادم، داشت.»

بهترین صندلی اداری با قیمت متوسط

بهترین صندلی اداری با قیمت متوسط

بهترین صندلی اداری زیر ۲۰۰ دلار

میکروفایبر مشکی Serta Style

«من واقعا عاشق این صندلی هستم. به نظر می‌رسد این صندلی باید گران‌قیمت‌ترین در نوع خودش باشد، اما من یک امتیاز اضافی هم به این صندلی دادم؛ آن هم فقط به خاطر چنین قیمت مناسبی. این صندلی اداری قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش را دارد. رنگش دقیقا همانی است که در تصویر مشخص بود و از این جهت خرید آنلاین دقیقی بود. پارچه فابریک و نرم است. پشتی آنقدر بلند است که به شانه‌هایم می‌رسد و در آن راحت هستم. من چند صندلی داشته‌ام اما این واقعا یک قطعه زیبا در مبلمان اداری است.»

بهترین صندلی مدیریتی

بهترین صندلی مدیریتی

بهترین صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی AmazonBasics

«این صندلی شگفت انگیز است. بسیار بهتر از مدل‌های مشابهی است که در فروشگاه‌های مبلمان اداری با حداقل دو برابر این قیمت عرضه می‌شود. نمی‌توانست راحت‌تر از این جمع شود؛ متصل کردنش حدود ۱۰ دقیقه طول کشید. بسیار راحت و محکم است. مواد خوب و توپر هستند. همچنین به همان اندازه که به نظر می‌رسد و به اندازه کافی، بزرگ است. اگر به دنبال یک صندلی رایانه‌ای عالی هستید و نمی‌خواهید خودتان را خسته کنید و پول زیادی خرج کنید، بیشتر از این جستجو نکنید. به سایت های فروش آنلاین صندلی اداری سری بزنید و با خیال راحت خریدتان را انجام دهید. این صندلی تک است و من هیچ چیز دوست نداشتنی‌ای در مورد این صندلی به ذهنم نمی‌رسد. در گذشته چندین صندلی اداری بسیار گران داشتم و حالا قدر این را می‌دانم.»

نمونه مشابهش را همین حالا بخرید

بهترین صندلی مدیریتی ارزان

بهترین صندلی مدیریتی ارزان

بهترین صندلی مدیریتی زیر ۱۰۰ دلار

صندلی مدیریتی چرمی ارگونومیک

«من حقیقتا این صندلی اداری را دوست دارم. رنگش عالی و فوق العاده راحت است. وقتی آن را می‌بینید، احساس می‌کنید باید بسیار گران‌تر باشد اما قیمتش هم خوب است. اگر از نزدیک بررسی‌اش کنید می‌توانید بگویید بخش‌های نقره‌ای رنگ، پلاستیک و پلیمر هستند نه فلز اما این چندان از ارزش و خوب بودن کلی آن کم نمی‌کند. برای کسی مثل من که در خانه کار می‌کند، صندلی راحت مسئله‌ای کلیدی است. این صندلی برای من که قدم ۱۵۰ سانتی متر است، خیلی راحت و همچنین برای همسرم هم که قدش ۱۸۰ سانتی‌متر است کاملا مناسب است. به راحتی می‌چرخد و تنظیم می‌شود، دسته‌هایش کاملا دست را محافظت می‌کند و مونتاژ خیلی آسانی دارد.»

نمونه مشابهش را همین حالا بخرید

بهترین صندلی اداری با پشتی پشت‌سر

بهترین صندلی اداری با پشتی پشت‌سر

بهترین صندلی اداری با پشت‌سری

صندلی مدیریتی (پشتی بلند) Flash با پشتی مش و پشت‌سری

«من یک صندلی با پشتی مش و پشت‌سری از یک سایت فروش آنلاین صندلی اداری خریدم و واقعا احساس خوبی دارم. این صندلی تمام بدن من، با قد ۱۹۰ سانتی متر و وزن ۸۰ کیلوگرم را مثل یک دستکش دربرمی‌گیرد. پشتی پشت‌سری واقعا برای من حکم مهمترین بخش صندلی را دارد. ارتفاعش هم قابل تنظیم است و اگر گردن کشیده و بلندی دارید راحت می‌توانید آن را بالا ببرید، به خوبی سرتان را بهش تکیه بدهید و از افتادن و خسته شدن گردنتان جلوگیری کنید. این صندلی می‌تواند همه مسائل مربوط به گردن دردم را که ناشی از نشستن روی صندلی چرم قدیمی و غیر قابل تنظیم بود درمان کند. به علاوه، از آنجا که تابستان است، این صندلی به دلیل پشتی مشی بسیار خنک خواهد بود. در بسته بندی‌اش هم هیچ نقصی وجود نداشت.»

نمونه مشابهش را همین حالا بخرید

بهترین صندلی اداری بدون دسته

بهترین صندلی اداری بدون دسته

بهترین صندلی اداری بدون دسته

صندلی اپراتوری (پشتی کوتاه) AmazonBasics

«این صندلی رویایی است. من به یک صندلی اداری برای کارهای دفتری که در خانه انجام می‌دهم نیاز داشتم که همه معیارها را به طور معقولی با هم داشته باشد: راحت، بدون دسته، با قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب و مهمتر از همه، قیمت کم. این صندلی اداری مناسب تمام نیازهای من به نظر می‌ر‌سید. پس از خواندن بررسی‌ها و مقایسه صندلی‌های دیگر در یک سایت فروش آنلاین صندلی اداری، فهمیدم این یک معامله باور نکردنی برای من است چون این صندلی تنها ۵۵ دلار قیمت دارد. بسیار راحت است و من این را با وجود اینکه روزی هشت ساعت رویش می‌نشینم، می‌گویم. محدوده تغییر ارتفاعش نیز مناسب است؛ من یک میز قدیمی چوبی دارم که صندلی‌های بزرگتر یا بلندتر از این یا صندلی‌های دسته‌دار نمی‌توانند زیرش قرار بگیرند اما وقتی روی این صندلی می‌نشینم می‌توانم به راحتی کاملا زیرش قرار بگیرم اطراف میز هم بچرخم بدون اینکه به مشکلی بربخورم. گزینه شیب پشتی نیز یک ویژگی بسیار خوب است. شما می‌توانید محدوده شیب را تنظیم و بعد قفلش کنید. طوری که اصلا احساس نکنید شیب دارد. این صندلی اداری این صندلی کاری بسیار عالی و محکم است. مخصوصا وقتی قیمت را نیز در نظر بگیرید، می‌بینید پر واضح است که خرید خوبی بوده. واقعا این صندلی را توصیه می‌کنم!»

بهترین صندلی اداری با پشتی مش و بدون دسته

بهترین صندلی اداری با پشتی مش و بدون دسته

بهترین صندلی اداری با پشتی مش و بدون دسته

صندلی کامپیوتر مشکی AmazonBasics

«فوق العاده، یک صندلی ادارای ساده با قیمتی عالی. من عاشق این صندلی بدون دسته هستم چون دوست دارم موقع کار چهار زانو بنشینم و وقتی صندلی دسته‌دار است، نمی‌توان این کار را انجام داد. ضمن اینکه هنگام کار دستانم نیز در حال کار کردن هستند پس به دسته صندلی احتیاج ندارند! از این جهت این صندلی همانطوری است که می‌خواهم. چرخش چرخ‌های پایه صندلی‌ به آرامی و نرمی است و هیچ آسیبی به فرش نمی‌زند و جا نمی‌اندازد این انتخاب خوبی برای خرید صندلی اداری است.»

بهترین صندلی طراحی

بهترین صندلی طراحی

بهترین صندلی طراحی

صندلی اداری چرمی مصنوعی Furmax برای گیمرها

«این صندلی را باید دوست داشته باشید چون رویه‌اش از چرم نرم است و طراحی و قسمت ویژه‌ای برای پر کردن گودی کمر و محافظت از کمر دارد. این صندلی‌های اداری برای میزهایی با ارتفاع بالاتر از میانگین مناسب هستند. دسته‌هایش برای صندلی اداری و صندلی رکینگ_گیم (بازی‌های رایانه‌ای اتومبیل‌رانی) کاملا مناسب است. دستورالعمل مونتاژش خیلی آسان بود؛ اگرچه برای نصب قسمتی از آن دستم نمی‌رسید و برادرم را صدا کردم تا پشتی صندلی را بگیرد. همانطور که چند نفر دیگر هم در نظراتشان روی این صندلی گفتند؛ این صندلی برای کسانی که نسبتا کوتاه قد و سبک وزن هستند، عالی است. قد من ۱۶۰ سانتی‌متر و وزنم ۶۰ کیلوگرم است و این صندلی برای من جواب می‌دهد. حتی وقتی کاملا صاف نشسته‌ام بازهم از شانه و گردنم پشتیبانی می‌کند و من مشکلی را حس نمی‌کنم اما می‌دانم برای بعضی از افراد خیلی کوتاه است. به هر حال این که می‌توانم ساعت‌ها به راحتی روی این صندلی بنشینم برایم لذت بخش است.»

بهترین صندلی نشسته-ایستاده

بهترین صندلی نشسته-ایستاده

بهترین صندلی نشسته-ایستاده

صندلی طراحی-پزشکی BOSS

«این صندلی به خوبی کار می‌کند، اندازه‌اش مناسب برای نشستن در برابر میزهای بلند و ایستاده است. قبل از خرید این صندلی اداری مجبور بودم اکثر وقت‌ها بایستم. وقتی از یک سایت فروش آنلاین صندلی اداری خرید می‌کردم و عکسش را می‌دیدم مطمئن نبود که کاملا راحت باشد، اما بسیار راحت است، ضخامت کوسن خیلی خوب است و پشتیش تو پر و محکم است. اگر شما به دنبال صندلی اداری ایستاده برای کارهای نشسته-ایستاده و مقابل میزهای مرتفع هستید، این یک گزینه عالی است. از صندلی قدیمی من سبکتر است و راحتتر می‌چرخد. همچنین مونتاژ و سرهم کردن قطعاتش کاری نداشت.»

بهترین صندلی اداری برای قدبلندها

بهترین صندلی اداری برای قدبلندها

بهترین صندلی اداری برای قد بلندها!

صندلی مدیریتی بزرگ و بلند AmazonBasics

«شگفتی و فقط شگفتی. من جدا تحت تاثیر این صندلی قرار گرفته‌ام. من ۱۹۰ سانتی متر قد و ۱۲۰ کیلوگرم وزن دارم و در هفته بیش از ۴۰ ساعت را روی صندلی‌ام می‌گذرانم. صندلی‌های خوبی داشتم که پول زیادی برایش پرداخت کرده‌ام و همینطور صندلی‌های ضعیفی هم داشتم که برای آن‌ها هم هزینه زیادی کرده بودم اما این اولین صندلی اداری واقعا خوبی است که پول زیادی بابتش ندادم. مهندسی این صندلی درجه یک است. قسمت فلزی آن به مراتب بسیار بیشتر از صندلی‌های قبلی من محکم و قوی است. نشیمن صندلی بسیار محکم است؛ البته، به معنای این که تحمل وزن ۴۵ کیلوگرم بیشتر از من را هم دارد. البته آنقدر سفت نیست که موقع نشستن ناراحت کننده باشد اما در مقایسه با آخرین صندلی من، سفت و سخت بودنش قابل توجه است و خیلی زود معلوم می‌شود. دسته‌ها به‌خوبی کاور شده‌اند و رویه و پوشش دسته‌ها حجیم است و از دسته صندلی قبلی‎ام ضخیم‌تر است. من به طور جدی تحت تاثیر قرار گرفتم و از خرید این صندلی اداری از یک سایت فروش آنلاین صندلی اداری خوشحال هستم.»

بهترین صندلی اداری با قابلیت تنظیم پشتی کمر

بهترین صندلی اداری با قابلیت تنظیم پشتی کمر

بهترین صندلی اداری با قابلیت تنظیم پشتی کمر

صندلی اداری و گیمینگ ارگونومیک با پشتی مش

«پشتی صندلی قبلی‌ام آنقدر نازک شده بود که دیگر اصلا گودی کمرم را پر نمی‌کرد، بنابراین تصمیم گرفتم صندلی دیگری را جایگزینش کنم. پس از اینکه شنیدم صندلی‌های رکینگ گیم پشتی خوبی دارند این صندلی را انتخاب کردم. بسیار ناراحتم که چرا زودتر از این‌ها صندلی قبلی‌ را عوض نکرده بودم. این یک صندلی محکم و خوب برای روزهای برنامه‌نویسی و شب‌های بازی است. پشتیبانی کمرش فوق العاده است و پایه‌هایش نیز همانقدر راحت هستند. یک خرید عالی! از یک سایت فروش آنلاین صندلی اداری»

نمونه مشابهش را همین حالا بخرید

بهترین صندلی اداری برای گیمرها

بهترین صندلی اداری برای گیمرها

بهترین صندلی برای گیمرها

صندلی گیمینگ قابل تنظیم چرم مصنوعی Homall

«یکی از بهترین صندلی‌های بازی که تا به حال داشته‌ام. شخصا فکر می‌کنم ارزش پولی که بابتش پرداخته‌ام را داشت. دسته صندلی بسیار ثابت و مستحکم است. فوق‌العاده با دوام است. دسته‌اش مطابق با آناتومی بازوها و ساعد است. بالشتک نشیمن فوق‌العاده راحت است ؛ تمام سطح صندلی را پوشانده و با مواد عالی ساخته شده. فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و قیمت آن نسبت به سایر مدل‌ها و مارک‌های مشابه بسیار خوب است. به طور کلی، خیلی دوستش دارم. بسیار راحت و عالی با پشتیبانی خوب کمر و گردن.»

نمونه مشابهش را اینجا بخرید

بهترین صدای اداری VEVET

بهترین صدای اداری VEVET

بهترین صندلی اداری VELVET (با رویه مخمل)

صندلی اداری-خانگی Eggree با پشتی کوتاه

«من این صندلی‌های اداری را دوست دارم: شیک، با مونتاژ آسان، راحت، با کیفیت بالا، مقرون به صرفه، قابل تنظیم. همان‌چیزی که می‌خواستم و حتی بهتر از آن. شدیدا پیشنهادش می‌کنم.»

بهترین صندلی اداری بدون چرخ

بهترین صندلی اداری بدون چرخ

بهترین صندلی اداری بدون چرخ

صندلی اداری Flash با روکش چرم مشکی

«این یک صندلی عالی است، راحت مونتاژ و سرهم می‌شود. ظاهرش جذاب است برای همین بسیار گران‌تر از قیمت واقعی‌اش، بنظر می‌رسد. مونتاژش فقط به یک آچار آلن نیاز داشت و در کمتر از بیست دقیقه مونتاژش کردم و در دفترم گذاشتم. برای نصبش به کمک کسی نیاز نبود و چون قطعاتش کوچک بود به تنهایی نصبش کردم. در کل، یکی از بهترین‌ خریدهای آنلاین من از یک سایت فروش آنلاین صندلی اداری بود.»

بهترین صندلی اداری زانویی 

بهترین صندلی اداری زانویی

بهترین صندلی اداری زانویی

صندلی زانویی ارگونومیک Sleekform

«این صندلی زانویی بسیار توپر و محکم است و همانطوری کار می‌کند که باید. من روی فرش ازش استفاده می‌کنم، بنابراین هنوز چرخ‌هایش را نصب نکردم. مونتاژش آسان است. چندین ارتفاع مختلف را امتحان کنید تا آن ارتفاعی را که مناسب شماست پیدا کنید. این صندلی توپر کاملا به اندازه زیر میز قرار می‌گیرد. خیلی طول می‌کشد تا موقع استفاده به زانو و ساق پا فشار بیاید اما اگر احساس درد می‌کنید، بد نیست هر چند ساعت یک بار به صورت دوره‌ای حرکت کنید و در موقعیت‌های مختلف قرار بگیرید. مطمئنا از یک صندلی کامپیوتری سنتی بهتر است.»

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.