برترین دفاتر اداری – دفاتر بخش تکنولوژی مایکروسافت

11
۵
(۱)

مرکز جدید تکنولوژی شرکت مایکروسافت جهت ارائه محصولات و تکنولوژی های جدید، انجام سخنرانی ها و برگزاری دوره های آموزشی، آزمون ها و تصمیم گیری های مهم و پیشرفته مایکروسافت مورد استفاده قرار می گیرد.

بنا بر درخواست مایکروسافت طراحی داخلی ساده و به دور از هرگونه المان های اضافه صورت گرفته است. به همین دلیل است که رنگ سفید رنگ غالب مجموعه قرار گرفته شده است

فضای دفتر از نظر بصری به دو بخش بخش عملکردی جداگانه تقسیم می شود: بخش پذیرش و آموزش. بخش پذیرش دارای یک سالن بزرگ است که بازدید کنندگان می توانند آخرین فناوری ها و محصولات شرکت را با اولین قدمی که به شرکت می گذارد مشاهده و تست کند. در کنار بخش پذیرش ابزارهای مختلف و صفحات نمایش اطلاعات نیز قرار گرفته اند.

در کنار بخش پذیرش اتاق سرور مجموعه به وسیله دیوار شیشه ای از محیط جدا شده که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد هسته تکنولوژی مایکروسافت را از نزدیک مشاهده کنند.
این اتاق به وسیله چراغ های led روشن شده که توانسته جذابیت زیادی به طراحی آن ببخشد.

قلب مجموعه سالن آمفی تئاتر و بخش آموزش شرکت می باشد که برای ارائه و نمایش اطلاعات ایجاد شده و به وسیله مانیتورهای مختلف که نمایش دهنده محصولات جدید مایکروسافت به صورت آنلاین می باشند اجرا شده است.

طراحان این مجموعه همچنین برای ایجاد فضای گرم جهت استراحت و گذراندن اوقات بخشی از دفتر را توسط شومینه و لوسرهای زیبا طراحی کرده اند که باید گفت در عین سادگی در نوع خود کم نظیز است.

شرکت روسی UNK Project Architects که از سال ۲۰۰۰ فعالیت خود را آغاز نمود توانسته تا کنون با شرکت های مطرح جهان از جمله گوگل، اسکایپ، سامسونگ و ده ها شرکت مطرح دیگر در زمینه طراحی دفاتر همکاری کند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۵ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.