برترین دفاتر اداری –(دفتر Shopify در شهر تورنتو)

27
۰
(۰)

این دفتر دارای ۹۰ سایت کاری، بخش پذیرش، فروشگاه خرده فروشی، اتاق هیئت مدیره، ۳ اتاق جلسه بزرگ، ۶ اتاق جلسه کوچک، ۲ غرفه تلفن، کافه تریا، آشپزخانه، گالری، اتاق بازی و اتاق استراحت می باشد.

طراحی طبقه به صورتی انجام شده تا با کمترین میزان قرار گیری پارتیشن فیزیکی، سایت های کاری موثر و فعالی ایجاد شوند.

سطوح جدا کننده عمودی در بسیاری از موارد که نیاز به قرار گرفتن پارتیشن در محیط بوده به کارگیری شده است. این امر علاوه بر نزدیک نمودن طراحی فضا به هدف اصلی شرکت که شفافیت و دسترسی همگانی به اطلاعات است، باعث شده در کنار جذابیت طراحی ، نور نیز در سطح طبقه به شکل فراگیری پخش شود.

با توجه به اینکه سایت Shopify در زمینه خرید و فروش کالاهای فروشندگان آنلاین فعالیت می کند در محیط پذیرش مجموعه بخشی نیز برای نمایش فیزیکی برخی محصولات در نظر گرفته شده است.

طراحی دفتر با توجه به مکانیسم تجارت الکترونیکی صورت گرفته. به شکلی که بخش جلویی شرکت و بخش پذیرش، نمایانگر فروشگاه هستند، بخش انتهایی قسمت بسته بندی و ارسال مرسولات و طبقه سوم نیز همچنان در حال ساخت است که قرار است بخش تولید و ساخت مجموعه باشد.

اتاق های بزرگ کنفرانس، گالری محصولات و یک اتاق بازی، مرکز فضای پشتی مجموعه را اشغال نموده اند.
بخشی که مربوط به امور بسته بندی و حمل و نقل کالا می باشد توسط دری مانند درهای کانتینرهای حمل کالا از بخش نشیمن و جلسات غیر رسمی جدا شده است.
آشپزخانه نیز نیازهای روزانه کارکنان را برطرف می کند و در طول شب برای گردهمایی غیر رسمی کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت طراح این مجموعه، M-S-D-S Studio یک شرکت کانادایی واقع در شهر تورنتو می باشد که حوزه اصلی فعالیتش دکوراسیون و معماری داخلی و طراحی مبلمان مدرن و اداری می باشد.
از دیگر پروژه های این شرکت می توان به شرکت های Spin Toronto و Umbra, & Mjolk اشاره نمود.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.