برای خرید لوستر بچه گانه چه مواردی را در نظر بگیریم؟

48
۱
(۱)

برای خرید لوستر بچه گانه چه مواردی را در نظر بگیریم؟: یکی از دغدغه های مهم والدین، خرید لوستر بچه گانه برای کودکشان است.

کودکان ارزشمندترین افراد زندگی هر خانواده به حساب می آیند. به همین دلیل تمام تلاش والدین به این منظور است که به بهترین حالت ممکن شخصیت کودک خود را شکل دهند.

برای خرید لوستر بچه گانه چه مواردی را در نظر بگیریم؟

به گزارش مجله خوگر: بعد از آغوش والدین، دومین جایی که کودک با آن انس می گیرد، اتاق کودک است. پس زیبا سازی این اتاق کودک را برای انجام برنامه های زندگی‌اش مشتاق‌تر می‌کند.

ما در این مقاله سعی داریم نکاتی را در اختیارتان بگذاریم که در خرید یک لوستر برای اتاق فرزندتان به شما کمک می‌کند. همراه ما باشید.

خرید لوستر بچه گانه

اگر به مغازه ها یا سایت های اینترنتی مختلف سر بزنید، متوجه خواهید شد که انواع متنوعی از لوسترها وجود دارد که شاید کار شما را برای انتخاب و خرید سخت می‌کند؛ انواعی که هر کدام زیبایی های خاص خودشان را دارند.

اما اصلا نگران نباشید؛ ما در ادامه به شما کمک می کنیم تا تصمیم بگیرید کدام لوستر برای اتاق کودک دلبند شما مناسب است؛ همراه ما باشید.

بهترین انتخاب لوستر بچه گانه از نظر قیمت

لوستر ها به عنوان یکی از زیباترین و جلوه بخش ترین لوازم خانه، دارای سبک ها و جنس های گوناگونی هستند که هر کدام قیمت مختص به خودشان را دارند.

از آن جایی که شما می‌خواهید لوستری را برای اتاق کودکتان انتخاب کنید، پس نباید در این زمینه هیچگونه خساستی به خرج دهید و محصولی را که شایسته کودک خود می دانید انتخاب کنید؛

زیرا اتاق کودک محل رشد اوست؛ پس هیچ گاه وضعیت روحی کودک خود را فدای مسائل مالی نکنید.

اما برای این منظور لازم است با مواردی از جمله جنس و قابلیت های یک لوستر بچه گانه آشنا شوید، زیرا این موارد در تعیین قیمت لوستر و انتخاب شایسته شما، نقش بسزایی دارند که در ادامه شرح خواهیم داد.

قابلیت ها و جنس لوستر

انواع و اشکال گوناگونی از لوستر کودک وجود دارد که هر کدام بر اساس جنس، قابلیت، رنگ و غیره قابل دسته بندی هستند.

به طور معمول لوستر های بچه گانه مانند انواع لوسترها در دیگر محیط های خانه، دارای جنس هایی از قبیل بدنه چوبی، بدنه فلزی، بدنه شیشه‌ای و بدنه مقوایی هستند.

شما بنابر نوع سلیقه ای که برای کودک خود می پسندید، می‌توانید انواعی از لوستر ها را بر اساس جنس بدنه در لیست انتخاب های خود قرار دهید.

به طور مثال شما تصمیم دارید در دل نوری که لوستر از خود منعکس می کند، انعکاسی از نورهای دیگر را نیز داشته باشید. این انعکاس شاید چیزی شبیه به منشور باشد. برای این منظور جنس های شیشه ای بازتاب خوبی از خود نشان می دهند.

اگر قصد دارید از لوسترهایی استفاده کنید که طراحی‌های فانتزی دارند، برای این منظور لوسترهای چوبی و مقوایی انتخاب های مناسبی به نظر می رسند. در انواع فلزی لوسترهای بچه گانه نیز امکان نورپردازی بسیار مناسبی وجود دارد.

لوستر دخترانه یا پسرانه؟

یکی از نکاتی که والدین در تزئین اتاق کودک خود در نظر می گیرند، استفاده از طیف رنگ هایی است که جنسیت کودک را نشان می دهند. برای این منظور انواع گوناگونی از لوستر های بچه گانه وجود دارند.

به طور مثال برای پسرها معمولا رنگ های جذاب و سرد در نظر گرفته می شود و برای دخترها رنگ های جیغ و روشن.

این موضوع حتی در اشکال و جنس لوستر کودک نیز صادق است. به طور مثال برای پسرها لوسترهایی به شکل هواپیما، ماشین، کشتی و غیره طراحی شده و برای دخترها لوسترهایی شبیه به ماه، ستاره، عروسک و غیره در نظر گرفته می شود.

لوستر بچه گانه و قابلیت ها

در انواع مختلفی از لوسترها که برای کودکان تعبیه شده است، قابلیت های گوناگونی وجود دارد. برخی از این لوسترها دارای تایمرهای هوشمند هستند که در مواقع خاص کودک یا والدین را از وضعیتی آگاه می کنند.

به طور مثال در لوسترهای بچه گانه هوشمند قابلیتی طراحی شده است که با شنیده شدن صدای گریه کودک، لوستر روشن می شود.

با روشن شدن لوستر هوشمند، موزیکی نیز پخش می شود تا کودک هم از تاریکی نترسد و هم سرگرم شود.

از دیگر قابلیت ها در رابطه با خرید لوستر بچه گانه، لوسترهایی هستند که امکان تنظیم ارتفاع در آن ها وجود دارد؛ به نوعی که می توان انتخاب کرد که لوستر چه مقدار به تخت یا محل خواب کودک نزدیک باشد.

برخی از این لوسترها قابلیت تنظیم نور نیز دارند و شما می توانید علاوه بر استفاده از لامپ های کم مصرف، میزان نور قابل انعکاس از سوی لوستر را نیز تنظیم کنید.

برای خرید لوستر بچه گانه چه مواردی را در نظر بگیریم؟
برای خرید لوستر بچه گانه چه مواردی را در نظر بگیریم؟

نتیجه گیری…

همانطور که متوجه شدید، خرید لوستر بچه گانه دغدغه ای جذاب برای والدینی است که بر اساس معیارهایی، به رشد شخصیت کودک خود اهمیت می دهند.

یکی از معمول ترین معیارهای والدین برای خرید لوستر کودک، انتخاب بر اساس جنسیت کودک است. در این مقاله اشاره کردیم که بر اساس جنس کودک، انواعی از لوستر وجود دارند که علاوه بر والدین، کودک را نیز راضی می‌کنند.

همچنین دریافتیم که قابلیت هایی چون تنظیم میزان نور و تایمرهای هوشمند در لوستر های امروزی تعبیه شده که می تواند اتاق خواب کودک شما را زیباتر و امن تر کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت خوگر مراجعه کنید. امیدواریم که این مقاله را پسندیده باشید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۱ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.