با انواع صندلی راک چوبی آشنا شوید!

16
۰
(۰)

با انواع صندلی راک چوبی آشنا شوید!: امروزه همه افراد به دنبال وسایلی هستند که دکوراسیون منزل خود را زیباتر کنند.

علاوه بر مبلمان، میزهای عسلی، تلویزیون و میز تلویزیون، یکی از وسایلی که از گذشته تا کنون در اکثر منازل به چشم می خورد؛ صندلی راک است. این صندلی پایه هایی دارد که همانند گهواره تکان می خورد.

با انواع صندلی راک چوبی آشنا شوید!

به گزارش مجله خوگر: بسیاری از افراد از این وسیله جهت زیبایی دکوراسیون، کسب آرامش، مطالعه کتاب، گوش دادن به موسیقی، نوشیدن قهوه یا چای و اموراتی از این قبیل استفاده می کنند.

در این رابطه جالب است بدانید که این محصولات با استفاده از مواد اولیه مختلفی ساخته می شوند؛ اما از این بین صندلی راک چوبی پرطرفدارتر و مشهورتر است.

به طوری که امروزه بسیاری از تولیدکنندگان این محصول در صدد تغییر در مدل این صندلی برآمده اند و انواع صندلی راک چوبی را به بازار عرضه کرده اند.

بنابراین اگر به دنبال یک صندلی راک متناسب با دکوراسیون خود هستید؛ در ادامه با ما همراه باشید که با انواع آن آشنا شوید.

صندلی راک چوبی سبک روستیک

ابتدایی ترین مدل این وسیله در سبک روستیک ساخته و به بازار عرضه می شدند.

این نوع بدون دسته بوده و روی چوب آن هیچ نوع پرداختی جهت زیبا سازی صندلی انجام نشده است؛ بلکه به طور کامل بافت ها و گره های چوب در ساختار آن مشاهده می شود.

البته این خصوصیت در این محصول افراد زیادی را به آن جلب کرده است.

بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که از صندلی های دسته دار استفاده نمی کنند یا از پرداخت های زیبایی که روی صندلی ها انجام می شود استقبال نمی کنید، این مدل برای شما مناسب خواهد بود.

صندلی راک چوبی لهستانی

یکی از مدل های خاص این محصول نوع لهستانی است. در این نوع صندلی، چوب استفاده شده در دسته های آن مدل های پیچیده و به خصوصی دارد که طرح زیبایی را در آن ها به وجود می آورد.

این محصول علاوه بر دسته، جایگاهی جهت قرارگیری پاها نیز دارد.

به طور کلی از مدل لهستانی در منازلی با سبک کلاسیک و اروپایی استفاده می شود. ضمن اینکه کشیدگی این مدل باعث می شود که فضای بیشتری را نسبت به صندلی های دیگر اشغال کند.

بنابراین اگر سبک دکوراسیون منزل شما سبکی اروپایی و کلاسیک است، این گزینه انتخابی ایده آل خواهد بود.

صندلی راک چوبی کلاسیک

یکی از انواع این محصول که در واقع اکثر مردم آن را دیده اند و به عنوان صندلی راک می شناسند، مدل های کلاسیک است.

تمام قسمت های این صندلی از جمله دسته، پشتی، نشیمن، پایه و غیره با استفاده از چوب ساخته می شود.

پشتی این محصول نیز به شکلی است که چندین میله چوبی آن را تشکیل می دهند. ضمن اینکه مدل کلاسیک به چندین مدل بر اساس نوع تاج تقسیم می شود.

زیرا در بسیاری از موارد روی قسمت تاج این محصول طراحی ها و پرداخت هایی جهت زیبایی انجام می شود. بنابراین هنگام خرید صندلی راک اگر دکوراسیونی سنتی و کلاسیک دارید، این مدل را انتخاب کنید.

صندلی راک چوبی مکانیکی

یکی دیگر از انواع این وسیله، مدل های مکانیکی است. این نوع با مدل های ذکرشده در شکل و کاربرد تفاوت دارد.

به طوری که قسمت پایه، دسته و جایگاه پاها از جنس چوب بوده؛ اما پشتی و نشیمن صندلی همچون مبلمان است.

این محصول در دکوراسیون های امروزی و به خصوص در دفاتر مدیریت ادارات و شرکت ها کاربرد دارد. به طوری که با دکوراسیون های مدرن هارمونی ایجاد می کند.

زیرا در رنگ های مختلفی تولید می شود که متناسب با سلیقه و چیدمان خود رنگ آن را انتخاب می کنید.

بنابراین اگر سبک دکوراسیون منزل یا دفتر شما مدرن است و به دنبال صندلی راحت هستید؛ مدل مکانیکی گزینه مناسبی خواهد بود.

با انواع صندلی راک چوبی آشنا شوید!
با انواع صندلی راک چوبی آشنا شوید!

صندلی راک چوبی مدرن

از آنجایی که بسیاری از افراد تنها مدل کلاسیک را به عنوان صندلی راک می شناسند؛ تصور می کنند که این وسیله در دکوراسیون ها و چیدمان های مدرن جایی ندارد.

در صورتی که امروزه مدل های مختلفی از این محصول متناسب با دکوراسیون های امروزی تولید می شود.

از آنجایی که سبک مدرن پیرو سادگی و به دور شلوغی و طراحی های پیچیده است؛ صندلی های راک مدرن نیز از این قاعده پیروی می کنند.

چنان که در اکثر موارد تنها بخش پایه و دسته این وسیله چوبی بوده و قسمت های پشتی و نشیمن آن با استفاده از مواد متفاوتی ساخته شده است. اما به طور کلی تمامی مدل های مدرن بسیار ساده و شیک هستند.

بنابراین اگر سبک دکوراسیون منزل یا دفتر شما مدرن و ساده است؛ در خرید اینترنتی صندلی راک، مدل های مدرن را با رنگ هایی متناسب با چیدمان فضای مورد نظر تهیه کنید.

در نتیجه

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد به دنبال زیبایی دکوراسیون خود و کسب آرامش هستند؛ صندلی های راک طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

نکته مهم در خرید صندلی راک این است که این محصول انواع مختلفی دارد. به همین دلیل در این مقاله انواع این وسیله به شما معرفی شد که در زمان خرید اینترنتی صندلی راک دچار مشکل نشوید.

از آنجایی که در این روزها افراد بسیاری خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند؛ به شما پیشنهاد می دهیم که این محصول را به صورت آنلاین و با مراجعه به سایت خوگر تهیه کنید.

زیرا این سایت علاوه بر ارائه متنوع ترین طرح های این صندلی، خدمات بی نظیری همچون ارسال سریع، پشتیبانی آنلاین، توضیحات کامل در رابطه با محصولات و بسیاری از موارد دیگر را دارد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.