با انواع جدید صندلی اپن شیک و مدرن آشنا شوید!

27
۰
(۰)

با انواع جدید صندلی اپن شیک و مدرن آشنا شوید!: با وجود اینکه هر یک از انواع دکوراسیون جذابیت و طرفداران خاص خود را دارند امروزه اکثر افراد ترجیح می دهند که از دکوراسیون مدرن برای منزل یا دفتر کار خود استفاده کنند.

با توجه به متراژ پایین آپارتمان ها در شهرهای بزرگ و پرجمعیت، باید راهکارهایی در معماری داخلی انجام شود که علاوه بر انجام یک دکوراسیون شیک و مدرن، به صورت بهینه از فضا موجود استفاده شود.

با انواع جدید صندلی اپن شیک و مدرن آشنا شوید!

به گزارش مجله خوگر: ساخت آشپزخانه اپن یکی از این راهکارها است. در این از معماری حدفاصل بین آشپزخانه و اتاق پذیرایی به وسیله کانتر جدا می شود.

نکته جالب این که عرض کانتر آنقدر زیاد است که شما قادر هستید به عنوان میز ناهارخوری از آن استفاده کنید. با این شرایط جهت چیدمان مناسب باید به دنبال تهیه صندلی اپن شیک و مدرن باشید.

انواع صندلی اپن شیک و مدرن

هنگام خرید صندلی اپن شیک و مدرن باید به خصوصیت هایی که موجب این نوع از صندلی را با مدل های دیگر متمایز می کند. توجه کنید که بهترین انتخاب ممکن را که با چیدمان شما همخوانی داشته باشد انتخاب کنید.

این ویژگی ها مربوط به شکل ظاهری و متریال به کاررفته در هریک می شود. با توجه به تمامی این مسائل انواع مختلف این دسته از وسایل را که در حال حاضر در بازار موجود هستند شامل موارد زیر می شوند.

صندلی اپن چوبی و حصیری

صندلی های چوبی بخشی بزرگی از انواع صندلی اپن شیک و مدرن را تشکیل می دهند. این مدل تنوع بسیار بالایی دارد و طراحان خلاقیت زیادی در ساخت این نوع به خرج می دهند.

یکی از خصوصیات بارز این وسایل این است که به سادگی با تمامی اجزا دکوراسیون ست می شوند و زیبایی بی نظیری در فضا ایجاد خواهندکرد.

در ضمن تنوع طرح های صندلی های چوبی نیز بسیار زیاد است. بنابراین شما قصد چیدمان هر نوع دکوراسیونی را که داشته باشید مورد مناسب خود را با جنس چوبی پیدا خواهیدکرد.

در مورد صندلی های اپن حصیری نیز باید بگوییم که جلوه خاص و رویایی به فضا می دهند و بهترین گزینه جهت یک دکوراسیون مدرن خواهندبود.

دلیل این مسئله این است که در یک چیدمان مدرن، نورپردازی و استفاده از وسایلی که جلوه روشنی به محیط بدهند اهمیت زیادی دارد و صندلی های حصیری این امکان را به خوبی فراهم می کنند.

البته لازم به ذکر است که با توجه به استحکام اندک حصیر، جهت بخش های پایینی این نوع از صندلی نیز باید از چوب استفاده شود و به نوعی این دو متریال در کنار یکدیگر استفاده خواهندشد.

در صورتی که جهت خرید اینترنتی صندلی اپن چوبی و حصیری یا دیگر انواع صندلی اپن شیک و مدرن، به دنبال یک وبسایت فروشگاهی معتبر می گردید.

حتما از بخش محصولات وبسایت خوگر بازدید کنید. در خوگر تمامی محصولات دکوراسیونی در دسته بندی مخصوص به خود قرار دارند. بنابراین شما کالایی که به دنبال آن هستید را به سرعت پیدا خواهیدکرد.

ضمن اینکه در هر دسته بندی محصولات فراوانی وجود دارد که امکان انتخاب از بین تنوعی از طرح و رنگ را که همگی باکیفیت هستند در اختیار شما قرار می دهد.

صندلی اپن فلزی و جک دار

فضاهای مدرن بهترین امکان را جهت خودنمایی متریال هایی همچون فلز، شیشه و غیره ایجاد کردند. به همین جهت شما شاهد انواع صندلی اپن شیک و مدرن هستید که از جنس فلزاتی همچون استیل ساخته شده اند و در بازار به وفور یافت می شوند.

با توجه به تنوعی که در این زمینه وجود دارد ممکن است بخش های بالایی صندلی مدل های متفاوتی داشته باشند. دارای پشتی یا بدون پشتی طراحی شوند.

دستگیره، جاپایی وغیره وجود داشته باشد یا خیر. ضمن اینکه جهت قسمت های بالا معمولا از متریال مختلفی همچون چرم طبیعی یا مصنوعی نیز استفاده می شود.

در برخی از انواع فلزی، جهت سهولت تنظیم ارتفاع، صندلی به شکل جک دار ساخته می شود. این کار موجب می شود که در صورتی که ارتفاع صندلی به هر دلیلی برای شما مناسب نبود با استفاده از جک ارتفاع به اندازه استاندارد تنظیم شود.

تمامی مدل هایی که به شکل جک دار طراحی می شوند قابلیت چرخ ۳۶۰ درجه را نیز دارند که یک امتیاز مثبت برای این دسته محسوب می شود.

با انواع جدید صندلی اپن شیک و مدرن آشنا شوید!
با انواع جدید صندلی اپن شیک و مدرن آشنا شوید!

لازم به ذکر است که صندلی های اپن مختلفی قابل قرارگیری در دسته بندی کلی صندلی جک دار فلزی هستند که از این موارد باید به صندلی طرح لبخند، بدون پشتی و غیره اشاره کنیم. هر یک از این انواع در جایگاه خود زیبا و شیک خواهندبود.

البته نباید هنگام انتخاب ویژگی رنگ آن را فراموش کنید. رنگ ها به دلیل انرژی که به محیط منتقل می کنند حائز اهمیت هستند.

هر کدام از انواع صندلی اپن شیک و مدرن به غیر از خرید حضوری، از طریق امکان خرید اینترنتی صندلی اپن نیز در دسترس هستند.

ضمن اینکه در صورت خرید به این روش، شما به تنوع بیشتری از این وسیله دسترسی خواهیدداشت و بدون شک انتخاب بهتر و هوشمندانه تری نیز خواهیدداشت.

سخن پایانی

اگر به دنبال خرید صندلی اپن شیک و مدرن برای منزل خود هستید باید پیش از انتخاب با انواع آن آشنایی داشته باشید. در این نوشته انواع این وسایل در دو دسته بندی کلی صندلی اپن چوبی و حصیری و صندلی اپن فلزی و جک دار قرار داده شدند.

هریک از این دو دسته بندی دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی هستند که موجب می شود طرفداران زیادی را به خود جذب کنند.

به عنوان مثال صندلی های چوبی و حصیری تنوع بالایی دارند و انواع حصیری حالت رویایی و خاص به فضا کلی منزل می دهند

یا اینکه انواع فلزی و جک دار قابلیت های بسیار کاربردی همچون تنظیم ارتفاع پایه ها، چرخش ۳۶۰ درجه و جاپایی دارند که بسیار مفید هستند.

بنابراین یک وسیله همچون صندلی در کنار زیبایی و ظاهر شیک، باید کاربردی باشد و از نظر راحتی نیز انتظارات مشتریان را برطرف کند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.