این صندلی‌های مدرسه دوست داشتنی

5
۰
(۰)
صندلی آموزشی Node
صندلی آموزشی Node
صندلی آموزشی Node

صندلی آموزشی Node

صندلی آموزشی Node

صندلی Node یکی از محصولات دوست داشتنی و محبوب در سراسر دنیاست که نخستین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی توسط شرکت Steelcase به بازار معرفی شد. این صندلی از ویژگی‌های گوناگونی برخوردار بود که سازگاری آن با دانش آموزان چپ دست و راست دست از جمله مهم‌ترین آنها محسوب می‌شد. همچنین صندلی Node انجام فعالیت‌های گروهی در کلاس درس را بسیار آسان می‌کند. همچنین پایه‌های چرخدار صندلی سبب جابه‌جایی آسان آن روی زمین می‌شود. قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه نیز از دیگر مزایای صندلی آموزشی Node است که امکان شرکت در بحث‌های گروهی را برای دانش آموزان فراهم می‌کند.

صندلی مدرسه Node

صندلی مدرسه Node

صندلی مدرسه Node دارای یک فضای کوچک در زیر بدنه است که دانش‌آموزان می‌توانند کیف و سایر وسایلشان را آنجا قرار دهند. زیر دستی یا همان میز متصل به صندلی نیز قابلیت چرخش دارد که نشستن و برخاستن کاربران را آسان‌تر می‌کند. صندلی آموزشی Node اجرای شیوه‌های مختلف آموزش از بحث‌های گروهی و همکاری‌های تیمی تا سخنرانی را ممکن می‌کند. این صندلی می‌تواند توسط افراد چپ دست و راست دست مورد استفاده قرار گیرد.

صندلی آموزشی Learn2 Intellect

صندلی آموزشی Learn2 Intellect

صندلی آموزشی Learn2 Intellect

این صندلی نیز از قابلیت‌های مشابه با صندلی Node برخوردار است با این تفاوت که فضای بزرگتری برای نگه‌داری وسایل دارد. با توجه به اینکه در بیشتر کلاس‌های درس فضای مشخصی برای قرار دادن لباس و کیف دانش آموزان وجود دارد، از این رو طراحان صندلی آموزشی Learn2 Intellect تصمیم گرفتند که از فضای زیر نشیمنگاه به منظور هدفی بهتر استفاده کنند. آنها با تعبیه دو سطح شیب‌دار در دو سوی صندلی محل مناسبی برای نگهداری کتاب‌ها، بطری آب و سایر وسایل کمک آموزشی نظیر تبلت را ایجاد کرده‌اند.

صندلی آموزشی Learn2 Intellect

صندلی آموزشی Learn2 Intellect

قسمت‌های پلاستیکی صندلی آموزشی Learn۲Intellect از پلی پروپیلن ساخته شده و شیب تکیه‌گاه آن مطابق با انحنای کمر و بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده است. همچنین این صندلی تا ۲۲۰ درجه قابلیت چرخش دارد.

صندلی آموزشی Saddle

صندلی آموزشی Saddle

صندلی آموزشی Saddle

طراحی به نام Masahiko Ito فارغ‌التحصیل مدرسه هنر و طراحی کینگستون با الهام از زین اسب یک صندلی مدرسه طراحی کرده که با مدل نشستن بسیاری از دانش آموزان سازگار است. صندلی آموزشی Saddle دارای بدنه‌ای باریک و منحنی شبیه به زین اسب است که با حالت بدن کاربران هنگام نشستن موقت کاملاً سازگاری دارد.

صندلی آموزشی Saddle

صندلی آموزشی Saddle

در حالی که دانش آموزان در کلاس درس به صندلی‌هایی با پهنای مناسب و تکیه‌گاهی استاندارد برای نشستن طولانی مدت نیاز دارند، در مقابل در فضاهایی نظیر کارگاه، صندلی‌هایی مانند Saddle می‌تواند نیاز آنها را برآورده کند. در این محیط‌ها دانش آموزان معمولاً به پشتی صندلی تکیه نمی‌دهند و پاها را از هم باز می‌کنند و با یکدیگر به مشورت و گفتگو می‌پردازند؛ بنابراین وجود صندلی‌هایی نظیر Node یا صندلی آموزشی Learn2 Intellect چندان برای این محیط‌ها لازم نیست و صرفاً فضای زیادی را به اشغال خود درمی‌آورند. صندلی‌های Saddle برای فضاهای کوچک انتخابی بسیار مناسب هستند و از مزایای دیگر آن امکان سوار کردن آنها بر روی هم چیدنشان در یک گوشه است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.