اینستاگرامرهای معروف زمینه دکوراسیون و دیزاین، چطور زندگی می‌‌کنند؟

21
۳.۵
(۶)
ماری کوندو اهل ژاپن است و فرهنگ ژاپن در تمام عکس‌هایش دیده می‌شود.
ماری کوندو اهل ژاپن است و فرهنگ ژاپن در تمام عکس‌هایش دیده می‌شود.

ماری، یک «تا کننده»!

ماری، کارش را با پست کردن عکس‌هایی از خانه بی‌نظیرش که به سبک شرقی چیده شده شروع کرد. ماری که اصالتا اهل توکیو است، به «تا کردن» علاقه خیلی زیادی دارد. بسیاری از پست‌های او درمورد شیوه صحیح تا کردن پارچه، لباس و پرده می‌پردازند. خب ژاپنی‌ها به همین معروف هستند!

ماری دیزاینر داخلی است و یک کتاب هم در همین مورد نوشته، او با جذب اسپانسر از طریق صفحه فوق‌‍العاده‌اش، کارش را گسترش داد و الان صاحب یک برنامه در شبکه نت‌فلیکس هم هست. کافی است اسمش را به انگلیسی در یوتیوب سرچ کنید تا دنیایی از ویدیوهای مختلف را ببینید که در آن‌ها اموزش تا کردن، مرتب کردن و خلوت کردن خانه را می‌دهد.

لنا در زمینه فشن و دیزاین فعالیت می‌کند.

لنا در زمینه فشن و دیزاین فعالیت می‌کند.

لنا، کارآفرین فشن

لنا، هم در حوزه دیزاین و دکوراسیون داخلی فعال است و هم کارشناس مد و فشن است. پست‌های لنا بیشتر حول محور ترندهای جدید دنیای مد و عکس‌های جذاب و رنگی از خانه‌ و بچه‌هایش می‌چرخند. او پست‌های تبلیغاتی را می‌پذیرد و برای چیزهای مختلفی از برندهای وسایل منزل گرفته تا تزئینات درخت کریسمس و محصولات مراقبت از پوست و مو تبلیغ می‌کند. برندهای معروف و بزرگی مثل پنتون و ای‌بِی برای معرفی محصولات خود به اینستاگرام، با لنا همکاری می‌کنند. لنا یک «کارآفرین» حوزه مد و فشن محسوب می‌شود و خط تولید لباسِ مخصوص به خود را دارد.

اشلی یک طراح و اینستاگرامر است که به مینیمالیسم علاقه دارد.

اشلی یک طراح و اینستاگرامر است که به مینیمالیسم علاقه دارد.

اشلی، تولیدکننده محتوای مینیمال!

در نگاه اول، صفحهاشلی به نظر صفحه‌ای خلوت می‌رسد. به ظاهر او با وجود این که ۲۷۲ هزار نفر دنبالش می‌کنند، یک سبک زندگی و دکوراسیون مینیمال پیشه کرده و طرفدار شلوغی نیست. اما در واقعیت اشلی، بسیار سرشلوغ و پرکار است. او اینستاگرامر و تولیدکننده محتوا در حوزه دکوراسیون داخلی خانه است و در یک شرکت طراحِ فرش‌های سفارشی هم سرپرست خلاقیت است. بیشتر پست‌های او درمورد شغلش به عنوان یک طراح هستند و البته خانه‌هایی با طراحی‌های مختلف را (با تمرکز بر مینیمالیسم) نشان می‌دهند. او با گروه‌ها و مجله‌های بزرگ طراحی همکاری می‌کند، حتی با وجود این‌که خیلی از عکس‌هایش را خودش نگرفته است.
کریستی، بلاگری است که تبلیغات زیادی را با برندهای مختلف انجام می‌دهد.
کریستی، بلاگری است که تبلیغات زیادی را با برندهای مختلف انجام می‌دهد.

کریستی، سرآشپز پرزرق و برق

کریستی یک بلاگر سبک زندگی است، این یعنی او بیشتر از هرچیزی از زندگی‌اش محتوا تولید می‌کند. خانه کریستی، مثل تمام اینستاگرامرهای معروف، پر است از وسایل و مبلمان زیبا و اخرین ترندهای روز. برندهای همین وسایل، با او در قالب تبلیغات همکاری می‌کنند. یکی از این برندها لاکروزِت، تولیدکننده ظرف و ظروف فانتزی برای آشپزی است که هر از گاهی حضورش در صفحه‌ کریستی پررنگ می‌شود.

آلیشیا سبک زندگی خانوادگی‌اش را در بلاگِ دیزاینش دخیل می‌کند.

آلیشیا سبک زندگی خانوادگی‌اش را در بلاگِ دیزاینش دخیل می‌کند.

آلیشیا، یک مادر

صفحهOur vintage nestپر است از عکس‌ها و ایده‌های مختلف برای داشتن یک خانه روشن، صمیمی و مینیمال است. آلیشیا، صاحبِ این بلاگِ نه چندان کوچکِ دکوراسیون داخلی، مادر است و بیشتر وقتش را داخل همین خانه می‌گذراند. تبلیغاتی که می‌پذیرد هم بیشتر در محدوده مبلمان و طراحی منزل هستند. مثلا روکش مبل، خود مبل، برندهای مختلف وسایل تزئینی. آلیشیا در کنار طراحی خاص منزلش، سبک زندگی مخصوصی را هم به نمایش می‌گذارد. یک سبک زندگی گرم و خانوادگی، چیزی که شاید جایش در این روزهای فضای اینترنت جهانی خالی باشد.
جوری این روزها به بررسی حال و هوای کریسمسیِ برندهای مختلف مشغول است.
جوری این روزها به بررسی حال و هوای کریسمسیِ برندهای مختلف مشغول است.

جوری، استایلیست اینستاگرامی

جوری یک استایلیست معروف در اینستاگرام است و اگر این روزها سری به صفحه‌اش بزنید، حس و حال کریسمس از تمام پست‌هایش بیرون می‌زند. جوری در صفحه اینستاگرامش توضیحاتی برای داشتن خانه‌های جذاب و ترندی به مخاطبانش می‌دهد و این روزها مشغول گشت و گذار در میان فروشگاه‌های برندهای مختلفی (مثل ایکیا) است و محصولات مختلف کریسمس را –در یک مشارکت دوطرفه تبلیغاتی- به دنبال‌کنندگانش معرفی می‌کند. تمام پست‌های جوری، چه حالا چه قبل از کریسمس، تبلیغاتی هستند و همین باعث رونق بسیار زیاد صفحه او شده است.

بیشترین پست‌های ماری درباره نظم دهی به خانه است

بیشترین پست‌های ماری درباره نظم دهی به خانه است

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۳.۵ / ۵. تعداد نظرات: ۶

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.