اولین رویداد استارتاپی مبلمان با حمایت خوگر برگزار می‌شود

8
۰
(۰)
اولین رویداد استارتاپی مبلمان
اولین رویداد استارتاپی مبلمان

معمولا صنعت مبلمان به عنوان صنعتی شناخته می‌شود که به سرعت نسبت به تغییرات در فناوری واکنش نشان نمی‌دهد. اما همگام شدن با تغییرات دنیای تکنولوژی اجتناب ناپذیر است. امروزه حیطه‌‌ای از زندگی بشر نیست که تحت تاثیر تکنولوژی‌های نوین قرار نگرفته باشد. شاید برایتان جالب باشد که امر «نشستن» هم تحت تاثیر تکنولوژی است؛ از مبلمان هوشمند که به وسیله اینترنت اشیاء مدیریت و کنترل می‌شود تا تکنولوژی‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی که تجربه قرارگرفتن مبلمان در هر فضا و دکوراسیونی را بدون حضور واقعی مبلمان امکان پذیر می‌کند، فناوری نانو که به تولید مبلمان باکیفیت و باماندگاری و ضدآلودگی کمک می‌کند و حتی بهره گرفتن از امکانات حوزه آنلاین و تجارت غیرحضوری و برخط مبلمان.

صنعت مبلمان ایران هم نیازمند نگاهی نو به رابطه متقابل مبلمان و حوزه آنلاین است. برگزاری اولین نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات مبلمان (فیتکس) اقدامی حائز اهمیت در این زمینه است. در این نمایشگاه که به عنوان بخشی جدید در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل گشایش یافته، کسب و کارهای نوپای مبلمان و دکوراسیون که بر بستر فناوری روز حرکت می‌کنند، حضوری فعال خواهند داشت. خوگر نیز که یکی از استارتاپ های پیشرو در حوزه مبلمان است به عنوان حامی، رویدادی سه روزه را در این نمایشگاه برگزار خواهد کرد؛ یعنی «اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون».

گروه مخاطب این رویداد فعالان صنعت مبلمان و علاقه‌مندان به حوزه طراحی، طراحی خدمات، فناوری اطلاعات و صاحبان ایده‌های کسب و کاری هستند. این رویداد به سبک و سیاق استارتاپ ویکندها برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در آن می‌توانند در این فرصت سه روزه با حضور در کارگاه‌های آموزشی و بهره بردن از راهنمایی منتورهای تخصصی ایده‌های کسبی کاری خود را -که به حوزه مبلمان و آنلاین مرتبط هستند- توسعه دهند، با به‌روزترین شیوه‌های ارائه ایده به سرمایه گذاران آشنا شوند و در فضایی کاملا علمی و استارتاپی به توسعه شبکه ارتباطی حرفه‌ای خود بپردازند.

همچنین در افتتاحیه این رویداد «امیر اسفندیاری» مدیرعامل خوگر از تجربیات مدیریت اولین پلتفرم فروش اینترنتی مبلمان ایران خواهد گفت تا چالش‌های این حوزه به خوبی برای شرکت‌کنندگان تبیین و نیازهای واقعی امروز صنعت و تجارت مبلمان در حوزه آنلاین مشخص‌تر شود. در پایان روز سوم نیز داوران به قضاوت ایده‌ها می نشینند و به نفرات برگزیده جوایزی از طرف خوگر اهدا خواهد شد. «مهدی جبراییلی» مدیرعامل هلدینگ گلدن لاین و کارآفرین برتر سال ۹۵ که ریاست فدراسیون جهانی کارآفرینی را در کارنامه خود دارد، سروش مودب مدیرعامل کلینیک کارآفرینی ایران، مرتضی دانش مدیر مرکز کارآفرینی طرفه نگار و هایده سعیدی هم‌بنیانگذار خوگر داوران این رویداد هستند و «آرش سروری» برگزاری و تسهیلگری آن را برعهده دارد.

البته کار این رویداد با اهدای جوایز تمام نمی‌شود و شرکت‌کنندگان فرصت جذب سرمایه‌گذاری از طرف صنعت مبلمان را برای ایده‌های کسب و کاری خود خواهند داشت.

گفتنی است علاوه براین، خوگر، فیتکس را در سایر بخش‌های آموزشی و پنل‌ها و نشست‌های تخصصی همراهی می‌کند که از آن جمله می‌توان به سخنرانی‌ ‌«هایده سعیدی» عضو هیئت مدیره خوگر با عنوان «آینده تجارت و بازرگانی مبلمان در دوران دیجیتال» و ارائه «یوسف حاجی زاده» کارشناس ارشد محتوای خوگر با موضوع «تولید محتوا؛ کلید موفقیت تجارت آنلاین» اشاره کرد.

خوگر از تمامی همکاران و فعالان حوزه مبلمان و همچنین دانشجویان و دانش آموختگان به حوزه طراحی و دکوراسیون دعوت می کند تا در این نمایشگاه حضور به‌هم رسانند. همچنین علاقه‌مندان به حضور دراولین رویداد استارتاپی مبلمان می‌توانند با استفاده از کد khooger از ۴۰ درصد تخفیف برای ثبت نام برخوردار شوند.

این نمایشگاه از ۱۵ تا ۱۸ مرداد در سالن ۴۳ محل دائمی نمایشگاه‌هایی بین المللی تهران برپا خواهد بود.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.