انواع مدل لوستر ۱۴۰۰ را می شناسید؟

23
۲
(۲)

انواع مدل لوستر ۱۴۰۰ را می شناسید؟: گاهی اوقات برخی تغییرات ساده تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل دارد. کاری مانند نصب لوستر با جدیدترین مدل های روز در ایجاد فضایی مدرن بسیار تاثیرگذار است. استفاده از یک منبع نور مناسب برای منزل شاید همه چیزی است که یک دکوراسیون لوکس به آن احتیاج دارد. زیبایی که لوستر به خانه می بخشد، انکارناپذیر است. اما آیا شما انواع مدل لوستر ۱۴۰۰ را می شناسید؟

انواع مدل لوستر ۱۴۰۰ را می شناسید؟

به گزارش مجله خوگر: هر ساله طرح های مختلفی به بازار اضافه می شود که برخی با استقبال بی نظیر مشتریان روبه رو می شوند. این استقبال به دلیل تفاوت با سایر محصولات و خلاقیت در طراحی شکل می گیرد. برای اینکه منزلی به روز داشته باشید، باید از اجناس مدرن و جدید استفاده کنید. به همین منظور، انواع طرح های لوستر ۱۴۰۰ را که برای تکمیل دکوراسیون در سال جدید مناسب است، به شما معرفی می کنیم.

آشنایی با انواع مدل لوستر ۱۴۰۰

برای اینکه با لوستر مدل سال بیشتر آشنا شویم، بهتر است دکوراسیون مدل ۱۴۰۰ را بهتر بشناسیم. این دکوراسیون با الهام از عناصر بسیار ساده و عمدتا از رنگ های خنثی است. در آن اغلب از رنگ های سفید، مشکی، کروم، نقره ای و در برخی دکوراسیون های زنده تر از رنگ طلایی استفاده می شود. به همین خاطر با توجه به دکور خانه که در انتخاب نوع لوستر بسیار مهم است، به رنگ مناسب دقت می شود.

لوسترهای ساده فلزی یکی از ترندهای سال ۱۴۰۰ هستند که با شاخه های متقاطع یا به اشکال انتزاعی ترکیبی خلاق و مدرن را به وجود آورده اند. این لوسترها با پایه فلزی به شکل عمود به سقف وصل می شود و تمرکز طراحی روی قرارگیری شاخه ها و حباب های لامپی است.

نوعی دیگر از این محصول در سال ۱۴۰۰ لوسترهای سقفی کریستالی است که چند سالی است در اوج قرار دارد. این مدل از لوسترها با طرح های خلاقانه تری نسبت به سال های گذشته به بازار آمده اند.

در انواع مدل لوستر سال لوستر زیبا و بی نظیری وجود دارد که به صورت صفحه ای تولید شده است و با کابل هایی به سقف وصل می شود.

مدل دیگری از این کالا لوسترهای سقفی با لامپ های نواری است که حجمی از نور ایجاد می کنند و شکل های زیبای مختلف و چشمگیری را به نمایش می گذارند.

نوع چراغ و نورپردازی ۱۴۰۰

نورپردازی از وظایف اصلی لوسترهاست. این نورها در فضاهای مختلف متناسب با میزان نور لازم محیط کم و زیاد می شوند. کار تنظیم نور یا به وسیله تعداد شاخه ها و در اصل لامپ های لوستر صورت می گیرد یا اینکه میزان نور هر لوستر با کنترل از راه دور کم و زیاد می شود.

در سال نورهای کم ۱۴۰۰ با ایجاد فضای رومانتیک در محیط ساده و آرام خانه ترند سال است. به همین دلیل بهتر است از لوسترهای ریموت دار استفاده کنید که در مواقع لازم میزان روشنایی آن تنظیم شود. در میهمانی های بزرگ و جشن ها بهتر است نور در بیشترین حد خود باشد. همچنین اگر دکوراسیون کلاسیک دارید در استفاده از نور کوتاهی نکنید؛ زیرا رنگ ها و مبلمان بیشتر به چشم می آیند.

در یکی از انواع مدل لوستر ۱۴۰۰ لوسترهای ساده ای به چشم می خورند که پوششی برای مهار نور ندارند و حداکثر نور را به محیط می تابانند. در این مدل از لوسترها لامپ های کم مصرف با نور ملایم استفاده می شوند که چشم ها در مواجهه با آن خسته نشوند.

لوسترهای کریستالی نورپردازی متفاوت دارند و با توجه به سایز، تعداد لامپ ها و تعداد لوسترهای لازم برای هر فضا میزان آن تعیین می شود. برای تعیین نیاز فضا به میزان نور بهتر است فضا را از لحاظ اندازه و برخورداری آن از نورهای طبیعی روز و شب بررسی کنید.

انواع مدل لوستر 1400 را می شناسید؟
انواع مدل لوستر ۱۴۰۰ را می شناسید؟

جایگاه لوسترهای کلاسیک در سال ۱۴۰۰

آیا لوسترهای کلاسیک در سال ۱۴۰۰ جایگاهی دارند؟ در جواب این سوال باید گفت که بله. مکان ها و یا دکوراسیون های منزل ما مشخص می کنند که لوسترها چه سبکی داشته باشند. در انواع مدل لوستر ۱۴۰۰ مدل هایی نیز پیدا می شود که با دکوراسیون های کلاسیک تناسب داشته باشد. لوسترهایی با طرح های خلاقانه کلاسیک و مجلل بهترین انتخاب برای سالن های لوکس هستند.

در واقع این محصولات هرگز از محبوبیتشان کم نمی شود و همواره پا به پای دکوراسیون ها مجلل همراهی شان را ادامه می دهند. به همین دلیل نمادی از قدرت و ثروت در خانه های به سبک کلاسیک هستند. در انتخاب این لوسترها بهتر است مدل های ساده را انتخاب کنید.

سخن پایانی

در انتخاب لوستر دقت کنید و از مطالب فوق برای تناسب این محصول با مد سال بهره ببرید. پیشنهاد ما در سایت خوگر این است که هر چه می توانید از لوسترهای متناسب با محیط خود استفاده کنید. در این صورت هارمونی فضا را رعایت کرده اید و محیط زندگی برای شما و میهمانانتان دلنشین خواهد بود. توجه به ارتفاع سقف از مهم ترین نکات در تعیین مدل لوستر است.

اگر به دنبال محصولات زیبا و مطابق روز می گردید، حتما از کلکسیون انواع مدل لوستر ۱۴۰۰ ما دیدن کنید. امکان خرید اینترنتی از سایت خوگر برای شما مشتریان عزیز فراهم است. با خیال راحت تغییرات دکوراسیون منزل خود را شروع کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲ / ۵. تعداد نظرات: ۲

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.