انواع لوستر قدیمی را دست دوم بخریم یا لوستر جدید تهیه کنیم؟

60
۲.۳
(۳)

انواع لوستر قدیمی را دست دوم بخریم یا لوستر جدید تهیه کنیم؟: لوستر از قدیم تا به امروز از وسایل محبوب افراد بوده است. همچنین انواع لوستر قدیمی در بین مردم رواج بیشتری دارد. لوستر در روشنایی منزل شما نقش بسزایی را ایفا می کند. همچنین در زیبایی آن حرف اول را می زند.

انواع لوستر قدیمی را دست دوم بخریم یا لوستر جدید تهیه کنیم؟

به گزارش مجله خوگر: لوستر علاوه بر روشن کردن خانه شما، دل شما را نیز روشن می کند. لوسترها با توجه به فضای خانه شما انتخاب می شوند. لوسترها در ایجاد زیبایی در منزل بسیار موثر هستند. به چه مدل لوستری علاقه دارید؟

همچنین لوسترها در انتقال حس آرامش به شما بهترین گزینه هستند. با انتقال روشنایی، امید را برای شما زنده می کنند. امروزه با ارتقای تکنولوژی و تغییر در روند زندگی، افراد زیادی علاقه به تزیین کردن منزل خود با ابزارهای لوکس دارند. لوستر در این زمینه به شما کمک فراوانی خواهد کرد.

ممکن است شما لوستری دست دوم خریداری یا اینکه یک لوستر جدید برای منزل تهیه کنید. اگر شما قصد خرید لوستر قدیمی دارید، این نکته را هم در نظر بگیرید که این لوسترها به دلیل عمر بالایی که دارند ممکن است در آینده دچار مشکلاتی شوند.

در ادامه به شما خواهیم گفت لوسترهای مدنظر خود را چگونه خریداری کنید.

آیا می توان انواع لوستر قدیمی را به صورت دست دوم تهیه کرد؟

برخی افراد بسته به سلیقه و نیازشان به لوسترهای قدیمی رو می آورند. همچنین فکر می کنند لوسترهای قدیمی دوام نسبتا بیشتری نسبت به لوسترهای جدید دارند. درست است که لوستر های قدیمی باکیفیت تر هستند، اما لوسترهای جدید امروزی نیز کیفیت مطلوبی دارند.

لوسترهای دست دوم شاید برای مدتی جلوه خوب و زیبایی داشته باشند، اما بعدها از مد خواهند افتاد. اگر به دنبال مد نیستید، لوسترهای قدیمی ممکن است به درد شما بخورند. همچنین این لوسترها از قیمت پایین تری برخوردار هستند.

خرید دست دوم لوستر باعث صرفه جویی در هزینه ما می شود؛ اما گاهی به شک می افتیم که آیا خرید لوستر دست دوم کار درستی است یا خیر؟ البته این شک به این حس مربوط می شود که دیگران راجع ما چه فکری می کنند. خرید لوستر دست دوم نشان دهنده کم بودن توان مالی ما نیست، بلکه فکر اقتصادی ما را نشان می دهد.

تفاوت لوسترهای قدیمی با جدید در چیست؟

جالب است بدانید که لوسترهای قدیمی فرق خاصی با لوسترهای جدید ندارند؛ اما تفاوت هایی در زمینه هزینه و دوام دارند که برای هر فرد بسیار مهم است. لوسترهای جدید امروزه محبوبیت بالایی دارند.

شما در خرید لوستر قدیمی، هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. همچنین با یک تیر دو نشان می زنید؛ چرا که از این راه هم پولی پس انداز کرده اید و هم باعث زیبایی خانه خود شده اید. تهیه لوستر دست دوم شاید برای برخی کار متعارفی نباشد، اما نیاز شما را حل می کند.

در این میان لوسترهایی نیز وجود دارند که به تازگی وارد بازار تجهیزات لوکس شده اند. لوسترهای جدید تنوع بالایی دارند و هر نوعی از آنها برای یک فضا مناسب است. این لوسترها امروزه مشتاقان زیادی دارند. معمولا افراد لوستر جدید را به خاطر نو و دست اول بودن آن ترجیح می دهند.

لوسترهای جدید با دوام تر هستند

امروزه با تولید لوسترهای مدرن توسط لوسترسازان و همچنین مدل های جدیدتر لوستر، افراد کمتری به سمت لوستر دست دوم می روند. تولیدکنندگان با تغییر در جنس بدنه و استفاده از جنس های مرغوب، این فرصت را به دست آورده اند که نظر مشتریان زیادی را به سمت لوسترهای جدید سوق دهند.

سبک های جذاب و ساده لوسترهای جدید جای سبک های تکراری لوستر های قدیمی را گرفته اند؛ بنابراین تقاضا برای تهیه لوستر جدید بسیار بیشتر از لوستر قدیمی است.

در خرید لوستر قدیمی به این نکات توجه کنید

همانطور که گفته شد لوسترهای قدیمی از دوام کمتری برخوردار هستند؛ اما این دلیل نمی شود که اصلا سمت آن ها نروید. چه بسا برخی از لوسترهای قدیمی از کیفیت مرغوبی برخوردار باشند. همچنین لوسترهای قدیمی در کارایی هیچ فرقی با لوسترهای جدید ندارند و می توانید در فضاهای مختلف از آنها استفاده کنید.

در خرید انواع لوستر قدیمی باید به چند نکته توجه کنید که در زیر آن ها را شرح خواهیم داد.

نورپردازی و زیبایی لوستر

چه قصد خرید لوستر جدید دارید چه قدیمی، باید به نور آن توجه کنید تا مناسب محیطی که در نظر گرفته اید باشد. این ویژگی در لوسترهای قدیمی بسیار اهمیت ویژه ای دارد که باید آن را در نظر داشت. نور و روشنایی نقش مهمی در کیفیت کالا دارند.

لوستر به دلیل اینکه وظیفه نور و روشنایی منزل ما را برعهده دارند، مرکز توجه دکوراسیون خانه محسوب می شوند. بنابراین برای انتخاب لوستر قدیمی هوشمندانه تر عمل کنید. برخی لوسترهای قدیمی با جلوه و شکوهی که دارند، زیبایی خانه شما را چند برابر می کنند.

انواع لوستر قدیمی را دست دوم بخریم یا لوستر جدید تهیه کنیم؟
انواع لوستر قدیمی را دست دوم بخریم یا لوستر جدید تهیه کنیم؟

کلام پایانی

همانطور که گفته شد، انواع لوستر قدیمی بین مردم به دلایل مختلفی محبوبیت زیادی یافته اند. لوسترهای جدید یا مدرن برای افرادی که به مد و به روز بودن اهمیت می دهند، بهترین گزینه است. خوگر بهترین و باکیفیت ترین لوسترها را برای تمام سلیقه ها تهیه کرده است.

همچنین با خرید از خوگر نگران هیچ هزینه اضافه ای نخواهید بود؛ چرا که با تضمین کیفیت کالایتان، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲.۳ / ۵. تعداد نظرات: ۳

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.