استیل کیس از جدیدترین صندلی اداری خود رونمایی کرد

13
۲
(۱)
صندلی اداری SILQ
صندلی اداری SILQ

اگر کمی به عقب بازگردیم در کارنامه پرافتخار استیل کیس محصولات بی‌نظیری مانندصندلی‌های اداری Leep و Gesture و صندلی آموزشی Nodeبه چشم می‌خورد. این سابقه درخشان ظاهراً قرار است با یک صندلی خوش‌طرح و ساخته‌شده از فیبر کربن ادامه پیدا کند. استفاده از فیبر کربن در بدنه صندلی SILQ به همراه قوس‌های ارگونومیک موجب شده تا این محصول کاملاً با حرکات طبیعی بدن انسان هماهنگ شود و بدون دخالت دست به بهترین شکل ممکن تغییر کند.

استفاده از فیبر کربن در ساخت صندلی اداری SILQ

استفاده از فیبر کربن در ساخت صندلی اداری SILQ

به گفته جیم لودویگ معاون بخش طراحی و مهندسی شرکت استیل کیس، در صندلی اداری SILQ از مواد پیشرفته‌ای استفاده تا در عین سادگی عملکرد برای کاربران، بتواند به نیازهای پیچیده و متعدد بدن آنها پاسخ دهد. به این منظور آنها پلیمرهای با عملکرد بالا نظیر فیبر کربن را برای ساخت این صندلی اداری انتخاب کرده‌اند.

کاربری ساده مهمترین ویژگی صندلی اداری SILQ

کاربری ساده مهمترین ویژگی صندلی اداری SILQ

آن‌طور که جیم لودویگ می‌گوید صندلی اداری SILQ به شکلی منحصر به فرد و یکتا با وضعیت و موقعیت بدن هر کاربر تغییر می‌کند و در نتیجه طیف گسترده‌ای از انسان‌ها با مشخصات فیزیکی مختلف می‌توانند از این صندلی استفاده کنند. جالب آنکه تنها ویژگی قابل کنترلی که برای صندلی اداری SILQ در نظر گرفته شده ارتفاع آن است. این بدان معنی است کاربران برخلاف سایر صندلی‌های اداری ارگونومیک به‌هیچ‌وجه درگیر تنظیمات گوناگون نظیر ارتفاع و زاویه دسته‌ها، قوس تکیه‌گاه و ارتفاع پشتی نمی‌شوند. بنابراین هرکسی که بر روی SILQ بنشیند احساس راحتی می‌کند و در این میان قد و وزن و فرم بدن چندان اهمیتی ندارد.

صندلی اداری SILQ

صندلی اداری SILQ

با توجه به ویژگی‌های صندلی SILQ به نظر می‌رسد که فصل جدیدی از طراحی محصولات ارگونومیک آغاز شده است. چراکه تا پیش از این در صندلی‌های ارگونومیک بیشتر به وجود تنظیمات متعدد برای سازگاری محصولات با بدن کاربران مختلف تمرکز می‌شد حال آنکه طراحان در صندلی SILQ کمی فراتر رفته‌اند و علاوه بر راحتی محصول، به کارایی ساده برای قشرهای مختلف نیز اندیشیده‌اند.

استیل کیس

استیل کیس

صندلی جدید استیل کیس

صندلی جدید استیل کیس

افزون بر موارد فوق، در ساخت صندلی اداری SILQ از فناوری چاپ سه بعدی دیجیتال بهره گرفته شده که موجب تنوع بالای طرح و رنگ این محصول می‌شود. به گونه‌ای که گزینه‌های متنوعی از این صندلی پیش روی طراحان دکوراسیون اداری قرار می‌گیرد.

صندلی جدید استیل کیس
صندلی جدید استیل کیس

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۲ / ۵. تعداد نظرات: ۱

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.