استفاده از میزهای دست ساز در خانه

24
۰
(۰)

هزاران ایده برای میزهای دست ساز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده و فضایی جذاب در منزل خود ایجاد کنید. برخی از میزهای دست ساز دارای طرح پیچیده ای هستند  و در مقابل ساخت بعضی از آنها به راحتی  پختن کیک است. شما با یک تخته سه لا که مدت هاست در انبار بدون استفاده مانده و یا رنگ آمیزی میزهای قدیمی می توانید یک میز زیبا داشته باشید. حتی اگر فضای کمی در اختیار دارید، میزهای دیواری گزینه های بسیار خوبی هستند. در ادامه مطلب می توانید از ایده های گفته شده برای ساخت میز ایده بگیرید.

میزهای دست ساز

میز و نیمکت های پیکنیک

استفاده از میز و نیمکت های پیکنیک که ساخت آنها بسیار راحت است به عنوان میز می تواند گزینه  خوبی باشد. یک سطح بزرگ برای کار دارید، فضای کافی برای قرار دادن وسایل مخصوصتان در روی میز هست و همچنین به دلیل داشتن نیمکت امکان کار کردن دو نفر به صورت هم زمان بر روی آن وجود دارد.

میزهای دست ساز

میزهای قدیمی با پایه های مدل دار

میزی که در تصویر می بینید از داخل انبار در آمده و با زدن یک رنگ خاص به بدنه و قسمتی از پایه های آن ظاهری خاص و اعیانی به آن داده شده است.

میزهای دست ساز

میز ساده دیواری

این میز شناور و بدون پایه یک نسخه مینیمالیستی برای کسانیست که نمی خواهند تغییرات زیادی در دکور و سبک چیدمان خانه شان ایجاد کنند. تمام چیزی که لازم دارید یک تکه چوب و اتصالات مناسب است تا برای سال ها میزی کاربردی و ساده داشته باشد.

میزهای دست ساز

استفاده از رنگ گچ و یا واکس چوب:

اگر میز مناسب را پیدا کرده اید اما رنگ آن قدیمی و غیر قابل تحمل است مشکلتان را حل شده بدانید. با استفاده از رنگ گچ و یا واکس مخصوص چوب به راحتی می توانید خودتان ظاهری جدید به میز بدهید. استفاده از رنگ گچ برای افراد مبتدی بسیار راحت است و در انتها ظاهر خوبی به کارتان می دهد.

میزهای دست ساز

میز دونفره با یک دراور

اگر ذهنتان را باز کنید می بینید که یک کنج دیوار و یک دروار هم رنگ و قرار دادن تخته سه لا بر روی دراور می تواند آن را به یک فضای کاری دونفره جذاب تبدیل کند.

میزهای دست ساز

میز کار هنری

پایه اره برقی (از تجهیزات کارگاه نجاری) در کنار یک در قدیمی چوبی و یک حرف لاتین فلزی یک میز هنری را تشکیل داده اند. این میز می تواند به خوبی در یک کارگاه صنعتی و یا آتلیه هنری بدرخشد.

میزهای دست ساز

میز با پایه ای از کتاب

استفاده از کتاب های سبز رنگ در کنار یک صندلی و پایه آماده میز سبز یک فضای خلاقانه برای نویسندگان و مترجمان در خانه ایجاد می کند.

میزهای دست ساز

میز سیمانی

اگر می خواهید میزتان در برابر خراش مقاوم باشد میز بتنی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. ساخت صفحه بتنی آن در خانه کار آسانیست تنها باید پایه هایی را برای آن انتخاب کنید که توانایی تحمل وزن سطح سیمانی آن را داشته باشند.

میزهای دست ساز

میز شیشه ای

با یک شیشه در ابعاد مورد نظرتان و یک ورق پلکسی می توانید یک میز شفاف داشته باشید. برای مقاومت بیشتر آن می توانید از یک دراور نیز به عنوان پایه آن استفاده کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.