اتاق کار انفرادی

20
۰
(۰)

همچنین این محصول می‌تواند به‌صورت تکی و جدا استفاده شود و یا به شکل‌های مختلفی در کنار هم چیده شود و شکل‌های مختلفی از ارتباط با دیگران را به وجود آورد.

طراحی مناسب با بدن شما
این محصول به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که راحتی بسیار زیادی دارد و طراحی آن بسیار دقیق، فکر شده و ارگونومیک بوده است. همچنین در آن از تکنولوژی Live Lumber استفاده‌شده است که یک ویژگی منحصربه‌فرد و قابل تنظیم برای پشت صندلی است و آسیب و فشارهایی که معمولاً صندلی به کمر و پشت وارد می‌کند را کاهش می‌دهد.
صفحه کار قابل تنظیم این محصول نیز این امکان را می‌دهد تا این صفحه به‌راحتی در مقابل چشم و در ارتفاع مناسب قرار گیرد و از آسیب‌های وارد به گردن جلوگیری می‌کند.

طراحی مناسب با ذهن شما
افراد معمولاً به‌راحتی حواسشان پرت‌می‌شود و مدت‌زمان زیادی طول می‌کشد تا دوباره تمرکز پیدا کنند و این موضوع برای کارمندان یا دانش‌آموزان یک مشکل به‌حساب می‌آید. در این زمینه این محصول به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که شمارا از حواس‌پرتی‌های دیداری و محیط جدا می‌کند، حریم خصوصی شمارا نگه می‌دارد و احساس امنیت روانی ایجاد می‌کند.

طراحی مناسب برای کسب‌وکار
این محصول با توجه به ویژگی‌هایی که دارد به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا بازدهی بیش‌تری داشته باشند و جایگزین بسیار مناسبی برای فضاهای محصور اداری و سایت‌ها است. و این اجازه را می‌دهد تا با توجه به مکان‌ها و موقعیت‌های مختلف به شکل‌های متفاوتی چیده شود و در هریک کارکرد مخصوص و مناسب خود را داشته باشد.

تعدادی از مشکلاتی که این محصول سعی در رفع آن‌ها داشته است:
۱. صندلی‌های معمولی برای منتظر ماندن ساخته‌شده‌اند و مناسب کار نیستند.
۲. صندلی‌ها معمولاً راحت به نظر می‌آیند ولی کمتر راحت هستند و ارگونومی دارند و در طولانی‌مدت آسیب‌های جدی به بدن وارد می‌کنند.
۳. افراد به چیزی بیش‌تر از یک صندلی برای انجام کارهایشان نیاز دارند. باید جایی برای دستگاه‌های مورداستفاده آن‌ها مانند لپ‌تاپ و همچنین منبع انرژی و برق آن‌ها پیش‌بینی شود.
۴. دانشگاه‌ها و دفاتر اداری امروزه بسیار وسیع و باز هستند و به همین دلیل تمرکز افراد بسیار کم است.

جزئیات محصول:

اندازه‌های محصول برای تولید:

برای اطلاعات بیش‌تر در مورد محصول و چگونگی تولید آن می‌توانید از سایت زیر استفاده کنید و مقالات مربوط به این محصول و دیگر تصویر ها را دانلود کنید.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد افراد امتیاز دهنده: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.