آینده طراحی در گرو واقعیت افزوده “Augmented Reality”

6
۰
(۰)
Archiproductsکه یکی از بزرگتری
Archiproductsکه یکی از بزرگتری

Archiproductsکه یکی از بزرگترین نمایشگاههای آنلاین بین المللی برای معماری و طراحی می باشد ، با سرمایه گذاری در شرکت Sayduck و انقلابی در تجربه طراحی ۳D، سعی می کند تا راهی جدید برای طراحی مبلمان خانه ایجاد نماید. آیا تا به حال مبلی را دیده اید که خواسته باشید که این مبل را در خانه تان ببینید که چگونه خواهد بود؟ و یا اینکه بدانید که آیا بیش از حد بزرگ است یا با رنگ آمیزی خانه هماهنگ است ؟ یا مطابق با بقیه دکور خانه شما هست؟ شما این سئوالات را بارها از خود پرسیده اید و تا کنون قادر به پاسخگوئی نبوده اید. دلیلش این است که خرید یک مبل، یک میز و یا صندلی به آسانی که شاید به نظر می رسد ، نیست، اولا که این خرید خود سرمایه گذاری قابل توجهی است. پس چگونه می توانید از حق انتخاب اطمینان حاصل کنید؟ چگونه می توانید، بدانید که قطعه انتخاب شده ، در فضائی که برای آن در نظر گرفته اید ، مناسب می باشد؟ بدیهی است که انتقال این مبلمان به محل تنها برای مشاهده تطبیق تقریبا امری ناممکن است.اخیرا تکنولوژی جدیدی ایجاد شده است که با استفاده از آن به راحتی می توانید به این سوال پاسخ دهید، و این تکنولوژی جدید به نام “Augmented Reality” واقعیت افزوده خوانده می شود.

شرکتی که در پشت این واقعیت افز
شرکتی که در پشت این واقعیت افز

Archiproducts یکی از شرکتهائی است که از این تکنولوژی جدید حمایت کرده است و در این مبحث سرمایه گذاری های جدیدی انجام داده است، و قسمت اعظم سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه خود را به منظور تسهیل در انتخاب محصولات در طراحی آنلاین به انجام رسانده است.تغییر و تحول در Virtual Reality واقعیت مجازی، به Augmented Reality واقعیت افزوده ، به کاربران اجازه می دهد که برای دیدن یک جسم مجازی در عکس واقعی ۳D در هر فضای واقعی یا مجازی، با استفاده از یک تلفن هوشمند یا یک برنامه APP رایگان اقدام کنند. حتی به فرد اجازه می دهد تا با حرکت در اطراف، به تغییر دیدگاه یا چشم انداز در زمان واقعی بپردازد.شرکتی که در پشت این واقعیت افزوده قرار دارد و این تکنولوژی را در اختیار دارد، شرکت Sayduck می باشد.

شرکت Sayduck در سال 2012 در لن
شرکت Sayduck در سال ۲۰۱۲ در لن

شرکت Sayduck در سال ۲۰۱۲ در لندن توسط یک گروه از جوانان فنلاندی تاسیس شده است. دفتر مرکزی این شرکت اکنون در هلسینکی پایتخت فنلاند قرار دارد. در کمتر از دو سال Sayduck به عنوان رهبر در بازار Augmented Reality واقعیت مجازی جا افتاده است، با مشتریان عمده ای چون Alessi, Vitra, Artemide, &Tradition, Luca Nichetto کار می کند و همچنین در دنیای مد، گروهی مانند شرکت Lotto از مشتریان Sayduck می باشد. اینک Archiproducts و Sayduck به هم پیوسته اند که مبلمان و مارک های طراحی در Archiproducts را که به خانه های میلیون ها کاربران در سراسر جهان متصل است را به راهی جدید رهنمون شوند. این همه به لطف Augmented Reality واقعیت افزوده! میسرخواهد بود. این یک همکاری فوق العاده امیدوار کننده است که تجربه طراحی را از دیجیتال به واقعیت مجازی تبدیل خواهد نمود و واقعیتی است که تسهیل کننده خرید محصولات در سیستم Archiproducts، تجارت الکترونیک می باشد.

Archiproducts در شرکت Sayduc
Archiproducts در شرکت Sayduc
در نتیجه این اقدام درحال حاضرArchiproducts یک بازیکن منحصر به فرد در جهان طراحی بین المللی است، تنها شرکتی است که یک تجربه ۳۶۰ درجه طراحی بی نظیر را ارائه می دهد. این یک ماجراجویی جدید در واقعیت مجازی است که یک گام جلوتر از همه می باشد، و به زودی به طرز گسترده ای با گوشی های هوشمند در ارتباط خواهد بود، که بسیار نیز هیجان انگیز است. این مسیر را در حال حاضر، گوگل با Cardboard خود درپیش گرفته است، و حتی فیس بوک نیز با سرمایه گذاری در Oculus VR، سخت افزاری در واقعیت مجازی جدید پیش بینی نموده است. مدیرعامل Sayduck ، آقای Niklas Slotte می گوید : پیوستن به خانواده Archiproducts یک فرصت فوق العاده برای ما است، موقعیتی است که ما واقعا به آن افتخار می کنیم و از آن شاد هستیم . این یک تصمیم طبیعی و یک نقطه عطف مهم برای ما است که ما را در مرکز فضای بین المللی طراحی با یک شریک فوق العاده قرار می دهد که می تواند از رشد ما حمایت کند.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

Comments are closed.