RUFF POUF به طراحی Romero Vallejo ، برای GAN
طراحی صنعتی

RUFF POUF به طراحی Romero Vallejo ، برای GAN

۰
(۰)

با ترکیب هندسه و تکنیک های تا کردن ، RUFF POUF شامل یک بخش دایره ای جامد ، ساخته شده از پلی استایرن و فوم لاستیکی ، که با فرمی به شکل دامن های پلیسه دار ساخته شده از پشم تازه است می باشد.

اضافه کردن ترکیبی از الگوهای نرم و سخت،انتزاعی و هندسی به این مبلمان ،شخصیتی قوی از لحاظ طراحی می بخشد.

طراحی این مبلمان در دو اندازه مختلف انجام شده است.ساخته شده با فرم های به شکل دامن های بزرگ و کوچک که به ترتیب به طول سی سانتی متر و چهل سانتی متر هستند.این در حالی است که ورژن این آیتم با دامن های بزرگ به قطر ٧٠ سانتی متر بوده و ورژن با دامن های کوچکتر دارای قطری بیشتر ،به طول ١٠٠ سانتی متر است.

پلیسه های داخلی به رنگ خاکستری ،با پلیسه های بیرونی و دامن هایی که با جنس های مختلف ، جسم واحدی را تشکیل می دهند احاطه شده است . دامن های کوچک خاکستری ،بژ و بنفش رنگ و دامن های بزرگتر به رنگ های خاکستری و زرد طراحی شده اند

طراحان این مبلمان Sara Romero و Mariano Vallejo Bustamante Lopez Aguado در مدارس معماری بارسلونا و وایادولید اسپانیا تحصیل کردند.Sara همچنین در دانشکده معماری della Scoula della Sapianze ،در دانشگاه رم ایتالیا به تحصیل مشغول شد و Mariano در رشته طراحی و نگهداری سازه های معماری،در مقطع ارشد، در دانشکده معماری بارسلونا به تحصیل خود ادامه داد .

در سال ٢٠٠۴ ،بعد از کسب تجربه های کاری برای شرکت های معتبر معماری،آن ها یک شرکت معماری و استودیوی طراحی تاسیس کردند.جایی که تا به حال آن ها در آن ،روی پروژه های در مقیاس کوچک و بزرگ کار کرده اند.

ترجمه و گردآوری : مونا صباغیان

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط