"Kruikantoor" دفتر کار کاملی که به سادگی قابل حمل و نقل می باشد.
طراحی صنعتی

“Kruikantoor” دفتر کار کاملی که به سادگی قابل حمل و نقل می باشد.

۰
(۰)

“Kruikantoor” نامی که بر این محصول نهاده شده است ، ترکیبی از کلمات چرخ دستی و اداری است ، که البته با توجه به هلندی بودن این طراح ،کلمات نیز از زبان هلندی اخذ شده است. همه عناصر مورد نیاز اداری با هم ترکیب شده اند و کالائی شکل گرفته که می توان به راحتی آنرا نقل مکان داد .

این مجموعه راه حلی است برای اینکه بتوان با بودجه اندک دفتر کار ساده ای را راه اندازی کرد

این دفتر کاری قابل نقل و انتقال است ، با میز و صندلی و سایر امکانات مورد نیاز یک دفتر کار ، ضمن آنکه هرگاه نیز به آن نیاز نباشد ، می توان آنرا جمع آوری نموده و در فضای بسیار اندکی به کناری گذاشت .

این مجموعه را می توان به راحتی و سرعت جمع آوری و بسته بندی نمود و برای حمل و نقل آن و مونتاژ دوباره در محل دیگری اقدام نمود .

این یک مبلمان محل کار مدولار است که به سادگی جابجا می شود و مهم تر از همه ارزان بودن آن است.

ساختار اصلی لوازم از فوم ساخته شده و برای حرکت آن از چرخ های پلاستیکی استفاده شده است. اندازه کامل این محل کار قابل نقل و انتقال ۱۵۰۰ × ۴۰۰ میلی متر است.

“Tim Vinke” تیم وینکه ، این طراح جوان هلندی طرح های بسیاری ارائه داده است که همگی جذاب و متهورانه می باشد ، با مراجعه به وب سایت او می توانید این طراحی ها را مشاهده نمائید.

یکبار دیگر به فرم طراحی این کالا بنگرید ، می گویند، معما چو حل گشت آسان شود ، این طراحی به نظر آسان می نماید و شاید خلاقیت اندکی در این طرح مشاهده شود ، اما قبول نمائید که برای حصول به این نتیجه تلاش زیادی شده است. البته می توان در این مورد که تا چه حد این کالا می تواند به صورت واقعی مورد استفاده قرار گیرد، تردید نمود.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط