Subsix رستورانی زیر آب

این مجموعه اولین بار در سال ۲۰۱۲ به عنوان باشگاه شبانه افتتاح شد که اخیرا توسط Poole Associates به رستوران تبدیل شده است.

در رستوران Subsix واقع در مالدیو، مهمانان می توانند غذاهای دریایی سفارش دهند.این رستوران ۵۰۰ متر زیر دریا قرار دارد که اخیرا توسط Poole Associates از یک باشگاه شبانه به رستوران تبدیل شده است.در طراحی دکوراسیون این رستوران از محیط اطراف آن بهره گرفته شده است و جنبه های زیبایی شناختی در همه بخش های آن به کار رفته است.

برای رسیدن به این رستوران برای بخشی از مسیر مهمانان باید از قایق سریع السیر استفاده کنند.به محض ورود، مهمانان به یک راه پله سه ردیفه می رسند که با لوستری بزرگ تزیین شده است و آن ها را به پایین هدایت می کند.

با ورود به رستوران، بازدید کنندگان به فضایی می رسند که دیوار های شیشه ای بزرگی دارد و چشم انداز خیره کننده ای از دریا و صخره های موجود را به منظر نمایش می گذارد.

مرکز فضا شامل یک بار بزرگ است.این فضا با نورپردازی متفاوتی ایجاد شده است به گونه ای که صبح به رنگ سفید و شب به رنگ آبی تغییر می کند.قرار گرفتن صندلی ها در کنار دیواره های شیشه ای آن به بازدید کنندگان اجازه می دهد که به تماشای بیش از ۹۰ گونه مرجانی بنشینند.همچنین آن ها می توانند با تماشای مار ماهی ها و انواع جانوران دریایی در حین غذا خوردن خاطره ای فراموش نشدنی برای خود بسازند.

منبع:
http://www.mymodernmet.com