یونیت اداری مدیا AV نیاز دفاتر کاری مدرن

امروزه محصولات جدید و کارآمدی با ترکیب قابلیت های مهندسی و الکترونیک و طراحی مدرن مبلمان به وجود آمده است . از جمله این محصولات جدید مجموعه های “Office AV media units” هستند.

اغلب تولید کنندگان مبلمان اداری در اروپا و آمریکا چند سالی است که مجموعه هائی را عرضه می کنند که به آنها “Office AV Media Units” می گویند، عرضه این مجموعه های نوآورانه به منظور رفع نیازی است که امروزه برای شرکت ها ایجاد شده است. در هر جلسه و گردهمایی نیاز به عرضه اطلاعاتی هست که این اطلاعات به سهولت از طریق AV قابل نشرو ارائه می باشد و آماده سازی امکانات عرضه آنها از طریق سیستم ها و روش های قدیمی به آسانی میسر نبود لیکن مجموعه های AV جدید به شما اجازه می دهد که این گونه جلسات را در هر زمان که دوست دارید، به آسانی برگزار کنید.

مجموعه های “Office AV media units” پاسخگوی نیازهای معمول دفاتر و محیط های کاری از نظر الکترونیکی نظیر USB یکپارچه، VGA متصل به داده ها و بسیاری امکانات دیگرهستند. شما می توانید سخنرانی ها و سایر اطلاعات سمعی و بصری را با این راه حل مناسب به آسانی ارائه نمائید. این مجموعه ها قابلیت سازگاری جهت اتصال به تبلت، لپ تاپ و گوشی های هوشمند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات را دارد.

یک واحد نمایش بصری کاملا یکپارچه با مانیتور HD با وضوح بالا و یا تلویزیونی که قابلیت نمایش فعالیت های شما را در وب سایت و یا سایر محتویات چند رسانه ای با کیفیت مناسب خواهد داشت.

عنوان شماره پنج

عنوان شماره پنج

هر دفتر کاری معاصر که محیطی فعال در زمینه های هوشمند کاری می باشد مسلما به یک “Office AV media units” جهت برقراری ارتباطات نیازمند است.
با توجه به تنوع نیاز، مدل های متنوعی از این یونیت تولید شده است، مدلهای پرتابل که به آسانی قابل حمل و نقل به مکانهای مختلف هستند.

عنوان شماره شش

عنوان شماره شش

استفاده از مجموعه “Office AV media units” می تواند در هنگام یک صبحانه کاری و یا هنگام بحث در مورد اهداف شرکت و اهداف فروش سازمان در زمان صرف یک قهوه به کار گرفته شود، در حالی که همه امکانات مورد نیاز فن آوری در یک مکان و در یک جلسه کاری مشترک فراهم می باشد

“Office AV media units” نقطه ای کانونی برای دفاتر کار مدرن است.

عنوان شماره هفت

عنوان شماره هفت