گنجینه های پنهان شهر

 Sebastian Erras ، عکاس آلمانی به کشف طیف گسترده ای از بافت و رنگ پرداخته است و در مجموعه ای شگفت انگیز ، کفپوشهای رنگارنگ از سرتاسر دنیا از جمله پاریس، ونیز و بارسلونا را به تصویر کشیده است.

این عکاس با ذوق و هنرمند در پروژه ی جدیدش اینبار خود را به لندن رسانده است و با همکاری کمپانی pixartprinting به کشف و نمایش چشم اندازی از بافت و رنگ در این شهر پرداخته است.تمام این بافتهای زیبا و هیجان انگیز درست در زیر انگشتان پای شما قرار گرفته است.

Sebastian Erras به عکاسی از کفپوشهای طیف وسیعی از مناطق هیجان انگیز لندن از جمله Tate Modern ( نگارخانه هنرهای مدرن در لندن بریتانیا است. این موزه بخشی از مجموعه موزه‌های بریتانیا می‌باشد که شامل موزه تیت بریتانیا، موزه مدرن تیت، موزه سنت ایوز و تیت لیورپول می‌باشد. این مجموعه پربازدیدترین موزهٔ هنرهای مدرن در جهان با بیش از ۴.۷ میلیون بازدیدکننده در سال است.)وV&A Museam (موزهٔ ویکتوریا و آلبرت در انگلستان واقع است و از برترین موزه‌های جهان به جهت داشتن ذخائر غنی آثار هنری می‌باشد.)و همچنین برخی مناطق کمتر شناخته شده از جمله باغ stanhope و…پرداخته است. این تصاویر در واقع رونمایی از یک نقشه ی پر جنب و جوش و هنری در شهر لندن است و در واقع می توان از آن به عنوان مسیری جدید در کشف و شناخت زیبایی های دنیا یاد کرد.