گزارش تصویری از دهمین نمایشگاه نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار (کیتکس ۹۵)

دهمین نمایشگاه برترین محصولات نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار، کودک از ۲۸ مرداد تا ۵ شهریور در بازار مبل ایران شماره ۳ برگزار شد.

این نمایشگاه با عنوان کیتکس به معرفی و عرضه برترین کالاهای تولیدشده در حوزه نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار اختصاص دارد. در این نمایشگاه هرسال انواع کالاهای مرتبط با کودک و مادر شامل پوشاک، سیسمونی، اسباب‌بازی، لوازم‌التحریر و مبلمان اتاق کودک عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه علاوه بر بازدید از برترین محصولات کودک و نوجوان و خرید وسایل، از برنامه‌های متنوع جانبی این نمایشگاه برخوردار شوند.

ازجمله شرکت‌کنندگان در این دوره از نمایشگاه، می‌توان از برندهای بالسا، یاسمین، وینه چوب، ویستر، ایلیا دکور، پگ پرگو، ساحل چوب، بی‌بی سنتر، ماهون، بی‌بی استار، گراکو، کیدز سنتر نام برد.

خوگر نیز با حضور فعال در این نمایشگاه نسبت به برقراری ارتباط با تأمین‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه اقدام کرد. استقبال هر دو گروه از وب‌سایت خوگر که می‌تواند به‌عنوان یک مرجع آنلاین، ارتباط دائمی میان مصرف‌کنندگان بالقوه کالا باعرضه کنندگان آن را برقرار کند بسیار دلگرم‌کننده بود و امیدواریم به‌زودی با درج اطلاعات تأمین‌کنندگان مبلمان و دکوراسیون کودک در وبسایت این بخش نیز به مرجع اطلاعات، دسترسی و خرید کالا در این حوزه برای علاقه‌مندان تبدیل گردد.