عکس دکور مغازه

در ادامه عکسهای دکور مغازه “خانه و آشپزخانه ی Corazys” که توسط Emmanuelle Moureaux طراحی و اجرا شده است را مشاهده می کنیداین دکور زیبا ترکیبی از پالتهای رنگی نارنجی ، صورتی ، آبی و سبز است.

این بنا در منطقه ی اوموتسوندای توکیو قرار دارد و در طراحی داخلی آن از قفسه های بلندی که از کف تا سقف گسترش یافته استفاده شده است. قفسه های به کار رفته در این طرح گنجایشی درحدود ۱۵۰ وسیله را دارا می باشد و در رنگهای مختلف طبقه بندی شده است.

در هر ردیف رنگی لوازمی با همان تن های رنگی با تنالیته های مختلف قرار گرفته است و ردیف های بالاتر قفسه ها با کتاب های ساختگی در همان رنگ ها، پر شده است. زیبایی و جذابیت هر ردیف از قفسه ها به تغییر تن رنگی آن ها می باشد.به عنوان مثال درردیفی با رنگ صورتی لوازمی با رنگ صورتی چیده شده است که تن رنگی آن از صورتی روشن در ردیفهای بالایی به صورتی تیره در ردیفهای پایینی تغییر می یابد.این تغییر تن رنگ در ردیفهای افقی قفسه ها نیز دیده می شود.

دکور این فروشگاه مانند یک کتابخانه ی رنگارنگ زیبا شکل گرفته است.برای زمینه ی اصلی فروشگاه از رنگ خنثی و سفید استفاده شده است تا لوازم رنگی بیشتر جلب توجه کرده و مشتری بیشتری جذب فروشگاه شود.

به کمک این دکور زیبا و رنگارنگ و هیجان انگیز فضایی ایجاد شده که در آن رفاه حال مشتریان نیز فراهم شده است و برخورد با کالاهای مختلف در آن مانند برخورد با یک کتاب ارزشمند در کتابخانه است.

emmanuelle moureaux presents home store in tokyo as a library of colors