کاغذ دیواری پوستری

امروزه کاغذدیواری های پوستری بعنوان یک ایده فوق العاده مفید برای رهایی از یکنواختی دکوراسیون داخلی بشمار می روند.ازکاغذ دیواری های پوستری به دلیل هزینه نسبتا مناسب و نصب سریع و راحتی که دارند استقبال زیادی می شود. تنوع بسیار زیاد طرح ها و سایزبندی های مختلف هم از دیگر مزایای کاغذ دیواری های پوستری است.بیشتر مردم فکر می کنند ،که کاغذدیواری را فقط در فضاهای خشک ،می توانند استفاده کنند.این تصور فقط تا حدی درست است.جنس کاغذدیواری،کاشی بدنه و چسبی که برای چسباندن کاغذدیواری استفاده می شوداز عوامل موثر در نصب کاغذ دیواری در حمام است.

کاغذدیواری نصب شده درحمام ،باید دارای پوشش پلاستیکی باشد ،تا بتواند درمقابله با آب و رطوبت مقاومت داشته باشد.حمام مکان مناسبی ،برای استفاده از رنگهای جذاب و روشن و نیز تصاویری با موتیف های جذاب ومتنوع است.

یکی از نکات مهمی که در نصب کاغذ دیواری پوستری باید به آن توجه کرد دیواری است که کاغذ دیواری پوستری در آن نصب می شود.لازم نیست تمام دیوارهای حمام با کاغذ دیواری پوشیده شود.دیواری را برای نصب انتخاب کنید که ترجیها دور از ریزش مستقیم آب باشد.برای مثال دیوار سینک ویا دیوار نزدیک وان می تواند دیوار مناسبی باشد.

منبع:http://www.architectureartdesigns.com