کاغذ دیواری پوستری و خلق اثر هنری

کاغذ دیواری پوستری خلق یک اثر هنری به وسعت یک دیوار خانه شما می باشد. سالهاست که انسانهای خوش ذوق برای تزئین دیوارها از آثار نقاشی و عکسهای زیبا استفاده می نمایند . در گذشته قابلیت چاپ این گونه تصاویر تنها در ابعاد کوچک امکان پذیر بوده است اما امروزه کاغذ دیواری های پوستری قابلیت تولید این آثار را در ابعاد دلخواه شما فراهم نموده است.

پاییز برگ‌ریز، پاییز نقش در نقش و رنگ در رنگ، هزار رنگ و هزار نقش. با همه‌ی سرمایش الهام بخش شاعران است و فصل بهار عاشقان و عارفان. آری باید دید٬ باید لمس کرد، باید شناخت و فهمید اسرار دل طبیعت را. پاییز رمز گشاست. هر آنچه طبیعت در بهار بر‌خود کرده پاییز همه را از خود می‌راند پاک و زلال بی‌ریا همه را در طبق اخلاص عرضه می‌کند. عریان است و به البسه اما پاک است و بی ریا.پاییز اینجاست،رنگ نارنجی،قرمز پرجنب و جوش و زردهای روشن برگهای درختان.تیمی از PIXERS تصمیم گرفتند،این پالت رنگی تنها به فضای بیرون از خانه اختصاص نداشته باشد.کلکسیون جدید این شرکت شامل ۸ تصویر از مناظر زیبا و رنگارنگ است.استفاده ازاین کاغذ دیواری پوستری زیبا می تواند حس وحال فضای داخلی خانه و یا محیط کار شمارا دگرگون کند.

کاغذ دیواری پوستری زیبا ی مقابل و انواع وطرح های دیگر در سایزهای سفارشی قابل تولید هستند واز مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده اند.کاغذ دیواری های پوستری این شرکت به راحتی از روی دیوار جدا شده ،بدون آنکه ماده چسبنده ای از خود برروی دیوار به جای گذارند.بنابراین گزینه مناسبی برای کسانی هستند که به تغییرات دکوراسیون در زمانی کوتاه علاقه مند هستند.

کاغذ دیواری پوستری با منظره ای بدیع و زیبا از پل چوبی

کاغذ دیواری پوستری برای اتاق خواب

کاغذ دیواری پوستری برای فضاهای کناری و جانبی خانه

کاغذ دیواری پوستری می تواند فضاهای کوچک را بزرگ تر و دارای عمق نشان دهد.

منبع:http://freshome.com

طرح های مدرن کاغذ دیواری پوستری می تواند به القای فضای مدرن درخانه کمک کند.