چیدمان اتاق خواب

هیچ چیز مانند یک اتاق خواب زیبا برای آرام روح بعد از یک روز کاری طولانی وجود ندارد.خلوتگاه شما باید فضایی برای احیای جوانی باشد.خبر خوب اینکه راحت تر از آنچه که فکر می کنید میتوان ظاهری مجلل و آرام به اتاق خواب بخشید.در این مطلب می خواهیم پنج مرحله آسان برای ایجاد فضایی خوشایند و خوابی آرام به اشتراک بگذاریم.

همه چیز با یک ترکیب رنگی که به خلق وخو وحال و هوای شما کمک می کند شروع می شود.برای مثال رنگ های روشن و مات می تواند تسکین دهنده باشد.در اتاق خواب زیر رنگ های لیمویی و طلایی و ترکیبی از رنگ های ملایم دیگر- مانند گل هلویی رنگ بر روی میز کنار تخت- دعوت کننده می باشد.

برای احساس تجملی تر رنگ های آبی سبز کله غازی و خاکستری تیره را انتخاب کنید.این اتاق خواب مدرن و تمیزطراحی شده شده است همچنین رنگ های غلیظ احساس لوکس بودن را منتقل می کند.

صحبت از تجمل شد،هیچ چیزمانند یک تزیین تاکیدی و تاثیر گذار احساس زرق و برق را ایجاد نمی کند.آیا دیوارکوب برای تکمیل دکوراسیون ضروری است؟خیر،ولی میتواند واقعا شگفت انگیز باشد.

تزیینات پرده ها می تواند چشم ها را به سمت بالا هدایت کنند و احساس مرتفع بودن را ایجاد کنند.آنها می توانند لوکس بودن را القا کنند مخصوصا اگر پارچه با کیفیتی را انتخاب کنید.

بعد از تکمیل شدن اتاق خواب لحظه شماری برای خواب فرا میرسد.اکنون زمان انتخاب های مینیمال نیست،تعداد زیادی بالش تهیه کنید و فضایی برای خواب ایجاد کنید که برای شیرجه زدن در آن نتوانید صبر کنید.بار دیگر،کیفیت پارچه سبب تفاوت بزرگی می شود.

برای اینکه ملافه ها مرکز توجه باشند،از رنگ ها و بافت هایی استفاده کنید که مکمل حس فضا باشند.در تصویر بعدی ملافه های آبی سیر را میبینیم.

یکی از روش های برتر امروز استفاده از سطوح بافت دار است مخصوصا زمانی که برای بالش،رو انداز و یا فرش استفاده می شود.اگر شما طرفدار خز و یا پشم گوسفند نیستیدجایگزین های مصنوعی فوق العاده ای وجود دارد که ظاهری کرک مانند دارند.با اضافه کردن دو و یا سه بالش بافت دار به تخت شروع کنید!

فرش بافت دار یک راه عالی برای ایجاد فضایی تجملی است.روش های دیگری نیز وجود دارد .می توانید تزیینات دیگری مانند مبلمان برنجی و یا رنگ های غنی نیز استفاده کنید.استفاده از گلدان کنار تخت هم جذاب است.