چگونه چهره آشپزخانه خود را تغییر دهید
آشپزخانه

چگونه چهره آشپزخانه خود را تغییر دهید

۰
(۰)

در قدم اول باید این نکته را در نظر گرفت که آیا کابینت فعلی با شرایطی که در حال حاضر دارد توانایی تحمل این تغییرات را دارد یا نه؟ اگر بدنه کابینت یا درها از نظر فیزیکی شرایط بدی داشته باشند یا به دلیل برخورد با آب چوب ها از بین رفته باشند، شاید مجبور باشید کل مجموعه کابینت ها را تعویض کنید. چرا تعویض روکش؟ در ساده ترین حالت برای جلوگیری از افزایش هزینه، کابینت و محل قرار گیری آن را دست نخورده باقی می ماند. پس نقطه قوت این روش کاهش هزینه ها و مواد اولیه به مقدار قابل توجه و ساده سازی فراید تعمیرات می باشد.انتخاب رنگ ها فاکتور مهمی در انتخابات شما می باشد . رنگ مسی کابینت که در تصویر مشاهده می کنید مکمل آرامش بخشی با کف چوبی می باشد. در کنار آن رنگ قرمزی که در قسمت اجاق گاز استفاده شده تضاد زیبایی را برای محیط ایجاد نموده است. آیا این راه برای شما مناسب است؟ اگر کابینت ها بدنه محکمی دارند تعویض روکش برای شما گزینه مناسبی است. همچنین می توانید درهای کابینت را تعویض کنید یا دستگیره ها را نیز تغییر دهید. می توانید بهترین تغییرات را با صرف کمترین هزینه انجام دهید. زمان مورد نیاز جهت تغییرات جزیی چند روز و در مورد تغییرات اساسی تر ممکن است چند هفته به طول بیانجامد.

ترکیب رنگ سیاه و سفید هیچوقت از مد خارج نمی شود. ترکیب پیشخوان مشکی براق در کنار کابینت های سفید ترکیبی بی نظیر برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد.

بیشتر خانه های ما به صورت سنتی طراحی شده اند. در مورد اینگونه طراحی ها بهترین انتخاب مدل کلاسیک می باشد. در تصویر بالا نیز می توانید تغییراتی که با تعویض روکش کابینت ها و همچنین بدون انجام تغییرات اساسی در آشپزخانه انجام شده مشاهده کنید.همانگونه که مشاهده می کنید رنگ قهوه ای سوخته استفاده شده در کابینت ها گرمی بیشتری به فضا بخشیده است.

در این تصویر نیز رنگ قهوه ای روشن استفاده شده در بدنه کابینت ها حس خاص بودن را منتقل نمیکند.همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید عناصر اصلی آشپزخانه هنوز سر جای خود هستند. تنها تفاوت این است که درهای کابینت و کشوها با طرح جدیدی جاگزین شده است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط