چمدان ها هم هوشمند شدند

چمدان‌ها از معمولاً به یک‌شکل و ساده هستند و تفاوت کمی در طول زمان و پس از اضافه شدن چرخ به آن‌ها در سال ۱۹۷۰ به وجود آمده است. اما چمدان‌های هوشمند نسل جدیدی از چمدان‌ها هستند که با  دنیای امروز ما سازگارند و مشکلاتی مانند گم‌شدن چمدان و غیره را برطرف می‌کنند. ویژگی‌های چمدان‌های هوشمند عبارت‌اند از:

همواره وزن چمدان خود را بدانید
همواره وزن چمدان خود را بدانید

۱. بجای آنکه از موقع بستن چمدان تا زمانی که به فرودگاه برسید استرس داشته باشید که آیا اضافه وزن دارید یا خیر؟ در روی دسته این چمدان ، همواره وزن را مشاهده می کنید.

GSP محل این چمدان را اعلام می

GSP محل این چمدان را اعلام می

۲. همچنین یک وسیله سنجش GPS دیجیتال نیز در این چمدان قرار دارد که به یک AP در موبایل شما متصل است و همواره محل چمدان را به شما نشان می دهد.

USB برای شارژ موبایل و لب تاپ

USB برای شارژ موبایل و لب تاپ

۳. اگر شما در سفر هستید، اما همچنان در حال کار نیز هستید، در چمدان شما یک لب تاپ نیز تعبیه شده است، که همواره در دسترس شماست ضمن آنکه در این چمدان یک شارژر USB نیز قرار دارد و به این ترتیب شما هیچگاه نیازمند گشتن به دنبال یک پریز برای شارژ نیستید.

شارژ لب تاپ و موبایل با چمدان

شارژ لب تاپ و موبایل با چمدان

۴. البته این شارژر با آنچه که در سایر چمدانها معمول است متفاوت می باشد و می توان به وسیله آن هم لب تاپ و هم گوشی هوشمند را شارژ می نماید.

باز و بسته کردن چمدان با گوشی

باز و بسته کردن چمدان با گوشی

۵. باز و بسته کردن چمدان خود را با گوشی هوشمند خود تنظیم می نمائید و به این ترتیب از تکنولوژی های نو مانند اثر انگشت برای باز کردن قفل چمدان می توانید استفاده کنید.

ویژگی عمده چمدانهای هوشمند