چرا استراحت در این کشتی فوق العاده لوکس در هفته ۱.۳ میلیون دلار هزینه دارد ؟!!

در اینجا نمونه ای از طراحی لوکس انجام شده در یک کشتی کوچک تفریحی را با نام “Quattroelle” کواتروله ارائه می نماییم.

می دانیم که طراحی داخلی محدود به طراحی خانه و ساختمانهای عمومی و حداکثر محوطه های شهری نیست ، اما از جمله طراحی های مهمی که گاه به فراموشی می سپاریم طراحی داخلی وسائل نقلیه و از جمله کشتی و قطار و هواپیما می باشد. در اینجا نمونه ای از طراحی لوکس انجام شده در یک کشتی کوچک تفریحی را ارائه می نماییم تا مجددا یاد آور گستردگی زمینه فعالیت دکوراسیون داخلی در اذهان طراحان جوان و خلاق کشورمان باشیم.

طراحی ساده خارجی و فوق لوکس داخلی این قایق بزرگ تفریحی توسط ” Nuvolari Lenard” نوولاری لنارد انجام شده است .

گرچه اصول طراحی و طراحی داخلی ثابت می باشد ، لیکن در طراحی مکانهائی مثل یک کشتی تفریحی به دلیل نوع استفاده و حرکتی که جزء ذات این وسیله می باشد ، مسلما بعضی مسائل می باید در طراحی دکوراسیون قایق های تفریحی مورد نظر قرار گیرد که در مکانهای دیگر الزامی نمی باشد.

در جهان امروز معدودی از انسانها وجود دارند که در زمینه هائی مثل تکنولوژی های برتر ارتباطی مشغول فعالیت هستند و امکان کسب درآمد های ۱۰۰ میلیون دلاری را دارند . این گروه از افراد می توانند درآمد های فوق تصور خود را در این کشتی تفریحی فوق العاده لوکس و مدرن با نام “Quattroelle” کواتروله در یک تا دو هفته هزینه کنند .

امکان پذیرائی همزمان از ۱۲ میهمان ویژه با ۲۹ میهماندار و خدمه در شش سوئیت فوق لوکس این کشتی تفریحی وجود دارد.

با توجه به تصاویری که از طراحی این کشتی کوچک تفریحی مشاهده می کنیم ، مشخص می شود که چرا استراحت در این کشتی فوق العاده لوکس در هفته ۱.۳ میلیون دلار هزینه دارد ؟!!