پنج صندلی اداری که برای هر دفتری مناسب هستند

بسیاری از ما بیشتر زمان خود را پشت میزها و روی صندلی‌های اداری می‌گذرانیم و این یعنی صندلی‌های اداری باید بالاترین استانداردهای زیبایی و فرم را داشته باشند و به اصالت خود برگردند. همه صندلی‌های اداری مثل هم نیستند، مخصوصا وقتی که بحث کیفیت و طراحیشان به میان می‌آید. اما به طور میانگین صندلی‌های اداری راحتی مناسبی ندارند و از طرفی ظاهرشان هم چشم را آزار می‌دهند. حال اینکه محیط کار به خصوص اگر دفترخانگی باشد شایسته بهتر از این‌هاست. پیدا کردن یک صندلی که در عین زیبایی بقیه ویژگی‌ها و استاندارهای عملکردی صندلی اداری را نیز داشته باشد، سخت‌تر از آن است که به نظر می‌رسد. فوربس در گزارشی مسئولیت این کار سخت را به عهده گرفته و با بررسی صندلی‌های اداری متعددی چند نمونه از آن‌ها را برگزیده است.  در اینجا می‌توانید با بهترین انواع صندلی اداری به انتخاب فوربس که هم با کیفیت هستند و هم شیک و مناسب هر محیط کاری، آشنا شوید.

صندلی اداری چرمی 17 Stories Demetra
صندلی اداری چرمی ۱۷ Stories Demetra

صندلی اداری چرمی۱۷ Stories Demetra

ارتفاع نشیمن قابل تنظیم: ۴۵-۵۳ سانتی‌متر

ارتفاع کلی (از بالا به پایین): ۱۰۶-۱۱۴ سانتی‌متر

عرض صندلی: ۴۵ سانتی‌متر

این صندلی از ساختار و کلاف فلزی محکم ساخته شده و پشتی خیره کننده‌اش را قطعه‌های چرمی تشکیل می‌دهد. یک صندلی اداری شیک که طراحی ویژه‌اش سبکی متفاوت را به ارمغان می‌آورد و شخصیتی به محیطش می‌دهد که شبیه هیچ دفتر دیگری نباشد. علاوه بر این، فوق‌العاده نرم و به طور کامل مجهز است. پنج‌پایه چرخدار دارد که ۳۶۰ درجه می‌چرخند، نشیمنش قابل تنظیم است و دسته‌های ثابت و شیکی دارد. اگر این صندلی اداری بسیار زیبا در دفتر خانگی‌ قرار بگیرد، قطعا به رقیبی برای مبلمان اتاق نشیمن تبدیل می‌شود.

صندلی مدیریتی چرمی X-Chair

صندلی مدیریتی چرمی X-Chair

صندلی مدیریتی چرمی X-Chair

ارتفاع نشیمن قابل تنظیم: ۴۴.۵-۵۳ سانتی‌متر

ارتفاع پشتی قابل تنظیم: ۵۳-۱۰۱ سانتی‌متر

عرض صندلی: ۴۸ سانتی‌متر

رنگ‌های پاپ-آرت را می‌شود با نمونه‌ای مانند صندلی مدیریتی X-Chair به خانه آورد. این صندلی پشتی بلندی دارد، راحت بنظر می‌رسد و بی‌روح نیست. ۱۰ تنظیم ارگونومیک متفاوت و فن‌آوری Flax Mesh دارد. مثل یک دستکش درست و دقیق فیت بدن کاربر با هر قد و قامتی می‌شود و از بدن کاملا محافظت می‌کند. دسته‌ها، پشتی، پایه، نشیمن و … این صندلی اداری را می‌شود به دلخواه تنظیم و شخصی‌سازی کرد.

صندلی مدیریتی 17 Stories Dejuan

صندلی مدیریتی ۱۷ Stories Dejuan

صندلی مدیریتی ۱۷ Stories Dejuan

ارتفاع کلی (از بالا به پایین): ۹۳-۱۰۶ سانتی‌متر

عرض صندلی: ۶۰ سانتی‌متر

عمق صندلی: ۷۱ سانتی‌متر

اگر یک فضای اسپرت و در عین‌حال پیچیده را در نظر دارید حتما این صندلی را ببینید و به دنبال نمونه مشابهش در بازار داخلی باشید. یک صندلی اداری ملهم از محصولات قدیمی با حال و هوایی نوستالژیک که با بیشترین راحتی تمام بدن کاربر را در آغوش می‌گیرد. خطوط دوختی که از بالای پشتی بلند می‌آیند و تا مرکز و بعد انتهای نشیمن کشیده می‌شوند بافتی جذاب را در این صندلی ایجاد کرده‌اند. این خطوط باریک باعث شده‌اند صندلی بیش از حد بزرگ و پهن به نظر نیاید. شاید در ظاهر نشان ندهد اما شما با یک صندلی اداری کاملا مجهز روبرو هستید، با پنج پایه چرخدار و دسته‌های شیک چوبی با فریم فلزی.

صندلی بانکداری چرمی Brookhaven

صندلی بانکداری چرمی Brookhaven

صندلی بانکداری چرمی Brookhaven

ارتفاع کلی (از بالا به پایین): ۱۰۶-۱۱۴ سانتی‌متر

ارتفاع نشیمن قابل تنظیم: ۴۸-۵۵ سانتی‌متر

عرض صندلی: ۵۳ سانتی‌متر

کلید یافتن صندلی اداری شیک برای دفترخانگی این است که به دنبال صندلی‌هایی شبیه به مبلمان واقعی باشید. مثل این صندلی اداری مدیریتی. این صندلی چرمی و چوبی شیک، قابلیت تغییر شیب و چرخش دارد. همچنین با یک بالابر پنوماتیک (جک گازی) ارتفاع آن قابل تنطیم است و دسته‌های ثابت طومارمانندی دارد که به فاخر بودن آن افزوده است.

صندلی مدیریتی Rhapsody Hooker

صندلی مدیریتی Rhapsody Hooker

صندلی مدیریتی Rhapsody Hooker

ارتفاع کلی (از بالا به پایین): ۱۲۱ سانتی‌متر

ارتفاع نشیمن قابل تنظیم: ۵۲-۶۰ سانتی‌متر

عرض کلی: ۷۴ سانتی‌متر

بعضی از بافت‌ها را می‌شود تنها با یک صندلی مدیریتی به دکور دفتر خانگی اضافه کرد. پوشش پارچه‌ای و چرمی، یک راه حل عالی برای حل این چالش است که چطور راحتی را به فضایی رسمی بیاوریم. با قرار دادن یک صندلی با این نوع روکش در هر محیطی، می‌توان فضا را لطیف و دوستانه کنید؛ بدون اینکه به کیفیت و اصالت فضا خدشه وارد شود. دسته‌های چوبی‌طومار مانند این صندلی چشم‌گیر است و همچنین از قابلیت تنظیم ارتفاع با جک پنوماتیک برخودار است. شیکی و راحتی توامان ویژگی اصلی این صندلی اداری است.

در این پنج نمونه دیدیم که صندلی اداری و مدیریتی لزوما صندلی‌های مشکی رنگ با ظاهری خشک و صنعتی، پشتی مش و کلاف پلاستیکی و آلومینیومی نیستند. اگر حاضرید کمی بیش از معمول برای دکوراسیون دفتر کارتان دست به جیب شوید می‌توانید به سراغ نمونه‌های متفاوتی از صندلی اداری بروید؛ با همان قابلیت‌های ارگونومیک و تنظیمی، اما با ظاهری که از پشت میز اصلا «اداری» بودنشان مشخص نیست. شاید پیدا کردن مشابه این صندلی‌ها در بازار داخلی خیلی آسان نباشد، اما فراموش هم نکنید که جوینده یابنده است!