هتل‌های کروی!
books

هتل‌های کروی!

۰
(۰)
هتل کروی
هتل کروی

هر سه کره شامل برق، سیستم سرمایش و گرمایش و بلندگو هستند. امکانات دیگر شامل حمام، دستشویی، سونا و باربکیو است. در حین اقامت غذا به عهده خود شماست اما در اطراف این هتل غذاخوری‌های بسیاری وجود دارند و فراهم کردن آن کار سختی نیست.این کره‌ها دست‌ساز هستند و با استفاده از ترکیبی از تکنولوژی خانه‌های درختی و قایق‌های بادبانی ساخته‌شده‌اند. حالت و ارتفاع این خانه‌ها به وضعیت درخت بستگی دارد و در فصل‌های مختلف متغیر است. خانه‌های درختی معمولاً با وزیدن باد تکان می‌خورند اما به دلیل طناب‌های عمودی موجود در این کره‌ها با وزیدن باد و حتی در صورت تکان خوردن نوک درختان این خانه به‌سختی تکان می‌خورد و از تعادل خوبی برخوردار است.

کره Eve

Eve اولین کره ساخته‌شده از این گروه است که در میان یک درخت سدر و یک درخت افرا ساخته‌شده است. قطر این کره ۹فوت(۲.۷ متر) است و در آن یک تخت یک‌نفره وجود دارد. داخل این کره دنج و راحت است و به‌وسیله بخاری‌برقی گرم می‌شود. همچنین علاوه بر تختخواب دارای نیمکت، کابینت و میز نیز هست و آب تصفیه‌شده و دیگر امکانات برای درست کردن قهوه و چای نیز فراهم‌شده‌اند. همچنین اگر مایل به گوش دادن موسیقی هستید، بلندگویی برای این کار نیز در نظر گرفته‌شده است.

کره Eryn

Eryn دومین کره ساخته‌شده است که جنس آن از صنوبر سیتکا است و ۱۰.۵ فوت(۳.۲ متر) قطر دارد و حدود ۸۰% از Eve بزرگ‌تر است و به‌طور قابل‌توجهی زیباتر و برازنده‌تر است. این خانه در میان یک درخت سدر و یک نراد قرار دارد و فضایی کاملاً خصوصی دارد و برای رسیدن به این کره باید از پله‌های چوبی پیچ‌درپیچ زیبایی عبور کرد.

این خانه یک‌تخت دونفره دارد و نفر سوم نیز می‌تواند در خود جای دهد. Eryn پنج پنجره دارد و گرمایش آن از طریق دیوارها انجام می‌شود. همچنین علاوه بر امکانات قبلی مانند نیمکت و … دارای یک سینک ظرف‌شویی و یک یخچال کوچک نیز هست.

کره Melody

این کره که جدیدترین میان‌کره‌ها است از فایبرگلاس ساخته‌شده است و بر روی آن نقاشی بسیار زیبایی وجود دارد. برای رسیدن به آن باید از پل کوچکی عبور کرد و سپس از پله‌های پیچ‌درپیچ دور درخت بالا رفت. این کره هم سایز کره Melody است ولی طراحی داخلی کاملاً متفاوتی دارد. داخل آن از چوب گردوی سیاه است و حس جادار بودن را القا می‌کند.

علاوه بر امکانات کره‌های دیگر Melody شامل دو نیمکت زیر پنجره‌ها است که شمارا به دیدن مناظر دعوت می‌کند همچنین تخت دیواری تاشویی دارد که هنگام باز شدن فضا را مانند یک اتاق‌خواب کامل می‌کند. گرمای آن با استفاده از گرم‌کن‌های دیواری تأمین می‌شود و نور آن قابل تنظیم است.

این کره برای اقامت بیش از یک روز و برای انجام کارهای خلاقانه و پروژه‌ها بسیار مناسب است.

به این مطلب علاقه داشتید؟

میانگین امتیازها ۰ / ۵. تعداد نظرات: ۰

اولین نفر باشید که برای این مطلب امتیاز ثبت می کنید.

مطالب مرتبط