نصب قابی به نام ماتریکس در دفتر Squint-Opera در ملبورن توسط Sibling

استودیو طراحی Sibling واقع در سیدنی یک سیستم شبکه ای که توسط برنامه های سه بعدی طراحی شده است را در دفتر انیمیشن دیجیتال Squint/Opera نصب کرده است که این کار برای تعریف مناطق کاری در این دفتر انجام شده است.

این دفتر در حومه شهر ملبورن واقع است .این مجموعه با الهام از انیمیشن های تولید شده توسط Squint/Opera که شعبه هایی در لندن ،دبی و سائوپائولو نیز دارد،طراحی شده است.
شبکه فولادی سفید برای ایجاد حریم خصوصی ایجاد شده است که امکان دید به بقیه نقاط دفتر کار را هم فراهم می کند.
طراح این کار گفت فضاهای کار خارج از این ماتریس ایجاد شده اند که این برای القا حس تقسیم فضایی انجام شده است در حالی که حس دید به تمام استودیو حفظ می شود.
صفحه نمایش سفارشی، قلاب ها و گیاهان متصل به میله ها به افراد اجازه می دهند که بخش های اطراف میز کار خود را به شکل مورد نظر خود چیدمان کنند.

فضای جلسه با پنجره های بزرگ و اتاق کنفرانس که در پشت دفتر واقع شده است.در قسمت پشت اتاق کنفرانس سیستم کاشت هیدروپونیک،که به خاک نیاز ندارد، قرار گرفته است و نور ارغوانی رنگ بر دیوار ها می درخشد که اشاره به رنگ به کار رفته در برند Squint/Opera دارد.
این مجموعه در امور معماری ،شهرسازی،تجزیه و تحلیل فرهنگی و طراحی گرافیکی کار می کند که اخیرا سازه قفس مانندی ساخته است که سیگنال های wi-fi را محدود می کند.